Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, prosze Was o opinie na temat tego autka, dostałem zdjecia ksiazki serwisowej i wygląda na w miare równy "przyrost" km. Nie pasuje mi jedynie mocno wytarta gałka zmiany biegów jak na ten przebieg. Link do aukcji:

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-coupe-320ci-2003-lift-sat-nav-dvd-bluetooth-CID5-IDa21bZ.html

 

aPTuu1ArzZtoNCXuTCpt8PgByrHgsmaw0cB0KhSwi5ZKzCOLBkuKj-Zeqywm33NKsYnAlr77yyznLQEHyJmaBTD8ecqJn0wrSQbE2MDVaNK-FPkJjHtoJrsz051QEtsXWPmjeUDapgwqxmUGWvzOJxj1Ug0DCAcewnaAok5kIXMoA-Qv-6nFmYT7foIq6TzIofp_RqHVBD6e5axKbXd4tYDSRZNtlCveNRid85X4TTXwv1rpatlaaeG9vuTG7gjqUbAgiQaHBtfuavofoALOzeHwnDLkK3YUppC6ybzXeWgXhZpr5HUNjzXqGJ5STNygKAnGSfaQZGNdPtNKt1EIPc6CjMFrrgbVjRsmrtptr8NRNHZyzcy4uswPkNxbZbDEAk5AH-kuqY92-xnkoos1CrK9E5b8a7rSbx8FrdfHJv7dGJTem2P5luiufLC-IqmcCDiFjZJ9O8W6lLu1BWrCQYrKyz3KIhqT90LuRc7vuXlxddN9LiWqUQZy-xSKylEBWpgW7IjteH34zsue1fza4c6RNAeDvZ3VpF-Jif3Bzu4VWcaR6G3aSA8feKQMOMPVwLkGnMGBuiQ-M9c9rwcCL5lSMiDWSWr4f-zV=w1566-h622-l75-ft

 

?ui=2&ik=deeaf49e4c&view=fimg&th=14d30fde05abcef2&attid=0.3&disp=inline&realattid=f_i9evseyj2&safe=1&attbid=ANGjdJ-hxh-odFGlAGyyFdU9I9OgqwXpB7QdNlQD6m0k_lO3PDAM4z5ifVARSvfFw1m4rEiSw9KxrWyTVxyFACXHocqpTyt6D4W6xNFv6kr_jJmnFVpZ81geXa0jv2o&ats=1432314844065&rm=14d30fde05abcef2&zw&sz=w1566-h622

 

?ui=2&ik=deeaf49e4c&view=fimg&th=14d30f5f94b2f350&attid=0.4&disp=inline&realattid=f_i9evgnli3&safe=1&attbid=ANGjdJ-R0DA5h0s-PzN09X5PDNmu9eREy6knEjQJnMjCXXZtLKQzIQGnXWIYkYUvG6NCOX5MdmYCRtOo2bSSk2J5-ITcTjU2vbDNPY2myVY4OFuvK5PAR9B1FlwXU4k&ats=1432314844062&rm=14d30f5f94b2f350&zw&sz=w1566-h622

 

?ui=2&ik=deeaf49e4c&view=fimg&th=14d30fde05abcef2&attid=0.5&disp=inline&realattid=f_i9evty944&safe=1&attbid=ANGjdJ94RQM9nCv7Xqc3oZ9opmx0CRsfEGId9kLLmQo6x6iboKXjvIG0G-yEl651LztN1JV941OarJxpQ3EIn85u0toAOsgsB9G0u0fLySsr66fNKZVeFhwWht9s_2Q&ats=1432314844065&rm=14d30fde05abcef2&zw&sz=w1566-h622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data for vehicle identification number: WBABD11090PM30292

Model description: 320CI

Market: Europa

Type: BD11

E-Code: E46 (2FL)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M54 - 2,20l (125kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Mysticblau Metallic (A07)

Upholstery: Stoff Tex 2000/brombeer (J1BB)

Production date: 27.05.2003

Assembled in: Regensburg

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S210A

Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A

Bordcomputer On-board computer

S832A

Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S167A

Abgasnorm EU4 EU4 exhaust emissions standard

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S279A

BMW LM Rad Sternspeiche 45 BMW LA wheel star spokes 45

S302A

Alarmanlage Alarm system

S415A

Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear

S423A

Fussmatten Velours Floor mats, velours

S431A

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A

Raucherpaket Smoker package

S464A

Skisack Ski bag

S473A

Armlehne vorne Armrest front

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A

Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A

Regensensor Rain sensor

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S524A

Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S650A

CD-Laufwerk CD player

S661A

Radio BMW Business (C43) Radio BMW Business (C43)

S692A

CD-Wechsler I-Bus Vorbereitung Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S785A

Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A

Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

S962A

Entfall Kennzeichenträger vorne Deleted, licence plate support front

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można sprzedać i wstawić oryginał :P auto podobno wszystko miało robione w serwisie bmw łącznie z wymianą oleju, można jakoś sprawdzić tą autentyczność ? nie wiem jak sie ma sprawdzanie historii auta w anglii, ponoć bezwypadkowe jedynie przez cały okres użytkowania jakieś przytarcie na parkingu chociaż trudno uwierzyć, że przez 12lat auto obyło się bez kolizji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można sprzedać i wstawić oryginał :P auto podobno wszystko miało robione w serwisie bmw łącznie z wymianą oleju, można jakoś sprawdzić tą autentyczność ? nie wiem jak sie ma sprawdzanie historii auta w anglii, ponoć bezwypadkowe jedynie przez cały okres użytkowania jakieś przytarcie na parkingu chociaż trudno uwierzyć, że przez 12lat auto obyło się bez kolizji :)

 

 

 

Auto tyle lat i chciałbyś nówke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież sprzedający Ci wszystko powiedział. Dostałeś skany książek (zdjęć nie widać). Auta nowego nie kupisz także musisz liczyć się z tym, że igła nie będzie. Ciesz się, że dostałeś szczere info o stanie blacharki niż standardową odpowiedź, że coś tam było a na miejscu wstawiona ćwiartka.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć bezwypadkowe jedynie przez cały okres użytkowania jakieś przytarcie na parkingu chociaż trudno uwierzyć, że przez 12lat auto obyło się bez kolizji :)

 

To czego maska ma inny odcień niż nadkola?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek może nie sprzedaje padlin, bo z tego co tutaj chłopaki piszą, to ściąga dosycć zadbane egzemplarze w porównaniu do 99% Mirasów( chyba że zakłada fake konta i sam sie chwali tak jak w powyższym linku)

Problem Zenka polega na tym, że ma chore ceny + objeżdża każde wrzucane auto na forum bo jest tańsze niż jego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na podstawie postów napisanych przez oglądających jego auta.Masz sklerozę?

 

viewtopic.php?f=44&t=272338

 

To nie jest kwestia sklerozy tylko po prostu nie czytałem w ogóle tego tematu i tej dyskusji. Szkoda mi czasu na analizowanie pyskówek. :) Do tej pory Zenek kojarzył mi się z piszącym lekkim bełkotem w sumie dość sensowne rzeczy na temat polskich łowców okazji. :) Każdy kij zawsze ma dwa końce, ale podszywaniem się pod niby klientów Zenek faktycznie dał czadu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że w opisie igła a w rzeczywistości trochę inaczej a każda wada to wg.Zenka zaleta....

Fajny też ma tekst w ogłoszeniach o tym że większość Bmw u nich kupują ludzie z klubów Bmw a okazało się że jedyny klubowicz co kupił i był zadowolony to on sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław jeśli to ja byłbym modem na tym forum, to dostałbyś bana za trollowanie w tematach w których osoba przez ciebie opisywana nie uczestniczy.

Jesteś już kilka lat na forum wiec proszę cię: Ogarnij się i pisz jeśli masz coś do napisania na temat auta z danego tematu, jeśli nie, to nie pisz w ogóle.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten teges ja mam samochód od Zenka i jestem zadowolony i nie jestem multi kontem.

Szanowna moderacjo akurat kto jak kto to wy powinniście posypać głowę popiołem bo może cierpicie na sklerozę jednak, wasza praca w tym dziale ograniczała się tylko do kasowania i zamykania tematów jak nie było vinu i poprawnego tytuły, a tak Zenek mógł robić co chciał miesiące jak nie lata.

 

Maska raczej w jednym kolorze tylko zdjęcia raczej kiepskie, silnik co prawda dziwnie przykurzony no ale raczej źle nie wygląda. Poproś o zdjęcia sprzedawcę jak jest suchy i tyle. No i dowiedz się co z lampami, bo jak anglia to musiał zmienić lampy, więc może ma jeszcze stare. No i brak zdjęć jak wygląda w środku więc warto o to się dowiedzieć.

 

Co do ceny dolicz opłaty plus być może lampy. Jak jest zadbany i serwis stwierdzi że jest ok to myślę, że warto brać o ile angielska pogoda nie zjadła już połowy blachy.

 

Jak robione było wszystko w ASO to vin i do ASO lub poczekaj do 1 czerwca i jedź z właścicielem do ASO aby dowiedzieć się czy jego słowa mają pokrycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska raczej w jednym kolorze tylko zdjęcia raczej kiepskie, silnik co prawda dziwnie przykurzony no ale raczej źle nie wygląda. Poproś o zdjęcia sprzedawcę jak jest suchy i tyle. No i dowiedz się co z lampami, bo jak anglia to musiał zmienić lampy, więc może ma jeszcze stare. No i brak zdjęć jak wygląda w środku więc warto o to się dowiedzieć.

 

Co do ceny dolicz opłaty plus być może lampy. Jak jest zadbany i serwis stwierdzi że jest ok to myślę, że warto brać o ile angielska pogoda nie zjadła już połowy blachy.

 

Jak robione było wszystko w ASO to vin i do ASO lub poczekaj do 1 czerwca i jedź z właścicielem do ASO aby dowiedzieć się czy jego słowa mają pokrycie.

 

Na maila dostałem więcej zdjęć ze środka, też nie widze różnicy w kolorze pomiędzy maską a nadkolami może ktoś jeszcze się wypowie :?: O lampy spytam, zawsze to rzecz do wynegocjowania ceny :) W dniu oględzin tak jak mówisz podjedziemy do aso, nie zaszkodzi sprawdzić :) Jak to jest z opłatami, 18,6% od ceny bo silnik 2.2 - profilaktycznie można wpisać na umowie kwotę 15tys co da 2800zł ? Jeśli pójdę złożyć wniosek o akcyzę i muszę ją opłacić w ciągu 30 dni, to czy będę zwolniony z opłaty recyklingowej która przestaje działać z dniem 1 lipca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18,6 od wartości rynkowej samochodu i musisz taką wartość zapłacić ;)

Bez opłaconej akcyzy chyba auta nie zarejestrujesz. Możesz czekać do terminu po 01.07 i wtedy pójdziesz, powiesz że przyjechałeś autem z zachodu 2 tyg temu i dopiero teraz opłacisz zaoszczędzając 500PLN. Jak masz zamiar wcześniej zacząć jeździć to płacisz też 500 PLN za recykling. Opłata dotyczy moim zdaniem daty wjazdu auta do Polski.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że bez oplaconej akcyzy nie zarejestruje autka :) zakladając, że kupilbym auto - mogę umowę spisać z datą np 20 czerwca, 2 tygodnie jeździć na papierach od starego właściciela i dopiero od 20 czerwca wnosić o akcyzę ? bo płaci sie ją do 30 dni i wraz z nią własnie te 500zł opłaty recyklingowej tyle doczytałem, tylko interesuje mnie czy jest ona naliczana w dniu zgłoszenia wniosku akcyzy czy w dniu zapłaty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że bez oplaconej akcyzy nie zarejestruje autka :) zakladając, że kupilbym auto - mogę umowę spisać z datą np 20 czerwca, 2 tygodnie jeździć na papierach od starego właściciela i dopiero od 20 czerwca wnosić o akcyzę ? bo płaci sie ją do 30 dni i wraz z nią własnie te 500zł opłaty recyklingowej tyle doczytałem, tylko interesuje mnie czy jest ona naliczana w dniu zgłoszenia wniosku akcyzy czy w dniu zapłaty :P

 

 

Rozumiem, że jak auto kupisz np. 25.05 i przebywasz jeszcze za granicą do 01.07 to jesteś przestępcą? Czas się liczy od momentu przewiezienia auta przez granicę (teoretycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.