Skocz do zawartości

F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż


GMike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Patrząc po moim doświadczeniu to może być ciężko ze sprzedażą boxa. Nadzieja taka, że silnik dużo bardziej popularny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moje auto:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=298855


http://lh3.googleusercontent.com/m5Raq8Kpe1CbyDTy05Sr1VaByThmOOElz2BFHsz3NSjoZYnlpY8CAQSROvx0TR81mmLNYj6ck3YtYjeoSNVic1oTTdlYpXJBC7W9VQ=w2400-h1350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :/ niby BMW kradną dużo rzadziej niż z grupy Audi/VW (trochę pocieszne). Mam kumpla, któremu ukradli 2 razy audice, aż się wkurzył i kupił bmw i ma 2-3 lata spokoju.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czy nasze samochody są tak głupie, że za każdym razem wysyłają ten sam sygnał? Czy trzeba być Einsteinem, żeby zrobić prosty algorytm zmiany sygnału, taki sam w samochodzie i w kluczyku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
No i nie wytrzymałem, zestaw Wagnera, cooler+DP i do tego szerszy frontpipe zamówione.

Potem program i zobaczymy co wypluje :)

 

DP z czy bez katalizatora? Czy to musisz kodować?

 

Daj znać po wszystkim. Jaki masz przebieg? Czy robisz przed modyfikacjami łańcuch i pompę oleju?

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to 300 powinno wyjść lekkim. :)

 

Jedyny problem jaki jest z tymi silnikami to mega słaby rozrząd, także lepiej rzucić na niego okiem :D

 

No chyba nie tak lekko te 300 zrobić w 328i. Jak popatrzysz to przyrost dla tego stage 2 to ok. 20% dla tego silnika - dla porównania z 335i - przyrost to już ponad 30%.

 

Z dźwięku powinieneś być zadowolony - katalizator bardzo tłumi dźwięk :)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie tak lekko te 300 zrobić w 328i. Jak popatrzysz to przyrost dla tego stage 2 to ok. 20% dla tego silnika - dla porównania z 335i - przyrost to już ponad 30%.

 

Z dźwięku powinieneś być zadowolony - katalizator bardzo tłumi dźwięk :)

 

Na bimmerpost poryłem trochę ostatnio i z tego co tam piszą to ludziom z samego programu udaje się wyciągnąć 280/290, wydech, filtr, dolot i ponoć 300 pęka. Ale to może być tylko ładnie wyglądająca teoria :D.

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w kontekście tego jak "łatwo" jest zrobić 300PS z 245PS w tym silniku. Nie jest łatwo i jest to dość kosztowne w porównaniu do stage 1. Przyrost 25% jest do uzyskania w stage 2, gdzie jest sporo aut gdzie te 25% da się zrobić samym programem bez modyfikacji mechanicznych.

 

Autorowi tematu życzę jak najwięcej - 300PS w 328i będzie lepiej ganiać niż stockowe 335i :)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piszę w kontekście tego jak "łatwo" jest zrobić 300PS z 245PS w tym silniku. Nie jest łatwo i jest to dość kosztowne w porównaniu do stage 1. Przyrost 25% jest do uzyskania w stage 2, gdzie jest sporo aut gdzie te 25% da się zrobić samym programem bez modyfikacji mechanicznych.

 

Autorowi tematu życzę jak najwięcej - 300PS w 328i będzie lepiej ganiać niż stockowe 335i :)

 

Chyba jednak nie aż tak, rzadko spotyka się 35i bez bonusa :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w kontekście tego jak "łatwo" jest zrobić 300PS z 245PS w tym silniku. Nie jest łatwo i jest to dość kosztowne w porównaniu do stage 1. Przyrost 25% jest do uzyskania w stage 2, gdzie jest sporo aut gdzie te 25% da się zrobić samym programem bez modyfikacji mechanicznych.

 

Autorowi tematu życzę jak najwięcej - 300PS w 328i będzie lepiej ganiać niż stockowe 335i :)

 

:cool2:

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będą problemy na badaniu technicznym. Jest też głośniej + smrodek.

Ja w związku z powyższym wziąłem z katem. Zobaczymy czy 300 KM pyknie. Ja chcę wyjść od Nm - chcę 420 Nm max (żeby dać zapas skrzyni) i pociągnąć to płasko tak długo jak się da. Ile wyjdzie z tego KM to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.