Skocz do zawartości

F30 FL - oficjalne zdjęcia


ledakar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że będzie lepiej niż w przypadku serii 6 LCI. Tu pojawić się mają nowe silniki. Jeden z nich to 340i (3,0 R6 B58 o mocy 326 KM podobnie jak M135i i M235i). Ogólnie to co zawsze zmiana zderzaków, światła przednie pełny LED (w opcji) oraz tylne pełny LED, nowy iDrive, a także obiecują poprawę wykończenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co poprawiać, miejmy nadzieję, że lifting będzie tak udany jak w przypadku E90. Może warto zmienić tytuł wątku na "F30 LCI - zmiany" - na bieżąco można by dodawać spostrzeżenia nt. poprawek i zmian.

 

http://live.bmwgroup.com/2015F31/index.html - streaming od 12.00 jutro

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie niedostrzegalne różnice. Ktoś kto widzi na codzień f30 tylko na ulicy może zwróci uwagę, że ringi są inne.

Można się było tego spodziewać, ostatnimi czasy lifty są coraz mniej dostrzegalne. Ciekawi mnie powód wprowadzenia nowego motoru. Podbicie mocy o kilkanaście koni nie ma większego sensu, ciekawe jak ten motor będzie podatny na tuning.

W przednich lampach dalej nie ma ledów czy ja źle widzę?

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem , czym ten silnik rózni się od tego, który mam w swoim aucie z wgranym fabrycznym Power Kitem. Moc jest identyczna; nie wykluczałbym że silnik rózni się po prostu jednostką sterującą.
Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że tak jest. Wątpię by BMW zaprojektowało nowy motor żeby miał kilkanaście KM więcej, za duże koszta. Wszystko jest raczej w stronę marketingu by wprowadzić oznaczenie 40i.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze to samo - ja zauważyłem tylko jedna różnicę - białe podświetlenie konsoli środkowej - białe LEDy na panelu klimy ... reszta bez zmian. Nadal bardzo słabiutko ... 40i to oczywiście jak przedmówca pisze - marketing...

Ciekawe czy ruszyli coś w sprawie wyciszenia, wrzucili więcej bitumenu, lepsze uszczelki, może lepsze szyby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG... to jak oni wymyślili, że trzeba zmienić zawieszenie a nie ruszać wygłuszenia to brawo. Doczepili się rzeczy, która całkiem fajnie się sprawowała a zostawili pewnie coś co jest mankamentem w F30.

Co do wnętrza to prezenter coś wypominał o innych kompozytach na panelu itp. Niestety łącze miałem kiepskie, stąd nie wiem dokładnie o co chodziło.

 

Wszyscy mówili, że lift w F10 to lekka pomyłka, bo praktycznie zero zmian. F30 ciąg dalszy...

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panel climatronica jet w całości odlany bez ramki jak przed liftem oraz w całości polakierowany czarnym lakierem, poza tym tu na fotkach jest wersja z full ledami natomiast będą one na bank w opcji, natomiast w xenonach lamp nie uległa wcale zmianie, w standardzie nadal będą H7ki...

foty w hd

http://www.netcarshow.com/bmw/2016-3-series/ sedan

http://www.netcarshow.com/bmw/2016-3-series_touring/ komi

http://www.netcarshow.com/bmw/2016-m3_sedan/ m3 lift sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć H7 ma być standardem a za dopłatą LED a ksenona ma nie być (tak jest np. w aktualnej C klasie) co mnie szczególnie nie dziwi bo "3" sprzedaje się dobrze jako auto flotowe.

tak h7 bedą w standardzie co widać na fotkach w wersji kombi... w C klasie LED jest również w standardzie za dopłatą jest ILS - inteligentne LEDy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem , czym ten silnik rózni się od tego, który mam w swoim aucie z wgranym fabrycznym Power Kitem. Moc jest identyczna; nie wykluczałbym że silnik rózni się po prostu jednostką sterującą.

 

silnik B58 jest zupełnie inny, ma chociażby inną pojemność skokową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.