Skocz do zawartości

Smokin_E90/325i->330i/N52B30_ByBimmerLabs.


Smokin

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem niedawno takie pianownice w Leroy Merlin za około 70zł tylko z mniejszą butelką.

No to jestem w szoku bo ja za taką do B&D w PL dałem 199 zł (6 lat temu)

Można z niej "ubić" bardzo gęstą pianę.

Zgadza się :cool2: Jutro jak pogoda pozwoli to może coś nagram jak to pokrywa auto.

Moja już powoli kończy żywota, ale służyła dzielnie przez prawie 8 lat. I jak ją kupowałem to kosztowała fortunę :)

Polecam towar od tego "majfrenda" z linku. Szybka wysyłka i świetny sprzęt.


ps. Jakiej piany używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Ja za swoją płaciłem ponad 200 zł, tylko było to 8lat temu.

Teraz używam ADBL Yeti, wcześniej miałem Valet Pro NSF.

Ważne by miała neutralne ph, żeby wosku nie zżerała


0FFMhg9.jpg

mnYSLJz.jpg

tftLLYM.jpg

dNoWhox.jpg

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możliwości takiego wymycia samochodu we własnym zakresie i na "swoim metrażu" zazdroszczę :mrgreen: ......... w takich warunkach to Czarna i Niebieska z zewnątrz częściej by byłby czyste :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał 330xd, też używam ADBL Yeti - jestem z niej zadowolony. Wcześniej używałem tej od Karchera, ale jakoś nie dało się jej tak "ubić" jak ADBL.

Choć po zdjęciach widzę, że u Ciebie jest bardziej gęsta, być może to kwestia ciśnienia myjki?


szymon-o, no nie ukrywam, że to ogromna zaleta mieszkania w domu :mrgreen: Duuuuży garaż a w nim przyłącz wody :norty:

Mieszkając w bloku robiłem sobie całodniowe wycieczki do rodziców albo do teściów na samochodowe spa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pany jakie ciśnienie ma mieć myjka, żeby taka gęsta pianucha tryskała jak u Was, bo u siebie próbowałem już kilku różnych pian i kapie jak u 80-latka z przerośniętą prostatą :roll: Pianownice raczej mam ok, jakieś 90zł kilka lat temu, z mosiężną końcówką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam nadzieje że będziesz zadowolony :cool2:

Na x cess przejechałem około 150tyś km 650i i byłem bardzo zadowolony a silnik czysty jak łza.

Grunt żeby towar brać od autoryzowanego dystrybutora bo widzę, że w przypadku MOTULA można się łatwo na podróbę naciąć.

Millersa brałem zawsze od Rory i wiedziałem, że jest towar ori. W przypadku Motula już tak nie mam - zdałem się po prostu na dystrybutorów z www Motula.

Masz kogoś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja polecam forumowego kolegę "gorik". Od lat u niego biorę części i oleje do BMW i nigdy nie było przypadku żeby coś nie pasowało. Realizacja zamówień błyskawiczna i świetny kontakt


Też jeżdżę na Motulu 5w40. Dodatkowo przy każdej wymianie płukanka i Archoil 9100.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam forumowego kolegę "gorik". Od lat u niego biorę części i oleje do BMW i nigdy nie było przypadku żeby coś nie pasowało.

Ma jakiś sklep internetowy czy wszystko przez PW? Podrzuć link jak masz.

Też jeżdżę na Motulu 5w40. Dodatkowo przy każdej wymianie płukanka i Archoil 9100.

X-Cess czy X-Clean ?

Płukankę kupuję zawsze Liqui Moly, świetnie rozrzedza stary olej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zamówienia składam na maila. Podaję VIN i piszę co potrzebuję. Można też kupić na allegro, sprzedawca ap-oil

Leję X-clean. Mój mechanik zawsze przy wymianie oleju powtarza, że gdyby nie płukanka to wlewałby sobie mój stary olej do swojej E36 :mrgreen:

W rok przejechałem całe 3 tys km :D. W przyszłym tygodniu będę wymieniał

Wlej sobie przy wymianie Archoil 9100, kultura pracy silnika się poprawia.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa Alduwiel to koleś oderwany od rzeczywistości,

Czy ja wiem? :think: Na pewno czegoś nie rozumiesz ;)

Pamiętaj, że na forum na którym w krytycznych momentach wiatr miota biegaczami stepowymi (tumbleweed), nie ma odsłon, nie ma odwiedzin, tym samym nie ma też klików.

Twoje foliarskie tematy o tych wszystkich teoriach spiskowych, filmy z żółtymi napisami i kopiowanie typowych "clickbaitów" z interii czy onetu, wyzwalało w użytkownikach forum motoryzacyjnego masę hejtu przez co Twój temat w miesiąc rósł do 35 stron i strzelam 20-30 tys odwiedzin ;)

Dlaczego admini chwalili Cię za to , że podejmujesz polemikę z każdym i znosisz tyle hejtu jaki się na Ciebie wylewa? :think:

Dlaczego tego po prostu nie zrobili z tym porządku ? :mrgreen:



ps. gdyby ktoś nie wiedział to to jest biegacz stepowy ;)

InconsequentialPerfumedGadwall-size_restricted.gif




Tymczasem przyszła dziś paczka z detailingstore.pl

Teraz tylko potrzebny jeden wolny dzień... :roll:


IMG-20200610-204435.jpg

Edytowane przez Smokin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście przed szereg i mówienie niewygodnych rzeczy, które w oczach większości są fikcją zwykle kończy się obrzuceniem pomidorami...Ale ten kto ma racje jeden dzień przed wszystkimi przez jeden dzień uchodzi za idiotę...



Auto jak zwykle błyszczy się jak diament, gratuluję podejścia i wszystkiego dobrego Ci życzę oraz wszystkim tutaj zgromadzonym. Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten kto ma racje jeden dzień przed wszystkimi przez jeden dzień uchodzi za idiotę...

Gorsza sprawa jak tej racji nie ma :norty:

Auto jak zwykle błyszczy się jak diament, gratuluję podejścia i wszystkiego dobrego Ci życzę oraz wszystkim tutaj zgromadzonym.

Wzajemnie Grzegorz! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj pogimnastykowałem się trochę z polerką ;)

Na pad wleciała Menzerna 3in1, z efektu jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony - pasta usunęła jakieś 95% drobnych rys i lakier wygląda teraz dosłownie jak nowy.

Ponoć ta pasta nie zabezpiecza na długo lakieru, więc pewnie w krótkim czasie popracuję z Prima Amigo i na to dam sprawdzony FinishKare 1000p.

Na pewno nie polecam ClaySponge...bardzo kiepsko to działa :nienie: Dobrze, że zakupiłem jeszcze klasyczną glinkę.


Kilka fot ;)


IMG-20200628-125907.jpg


IMG-20200628-125909.jpg


IMG-20200628-125913.jpg


IMG-20200628-125916.jpg


IMG-20200628-125919-1.jpg


IMG-20200628-125921.jpg


IMG-20200628-125927.jpg


IMG-20200628-125931.jpg


IMG-20200628-125935.jpg


IMG-20200628-125936.jpg


IMG-20200628-125937-1.jpg


IMG-20200628-125946.jpg


IMG-20200628-131027.jpg


IMG-20200628-131030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.