Skocz do zawartości

BMW F07 535GT xdrive WBASN81030C350760


Rekomendowane odpowiedzi

Co do zdjęć to przeglądając Allegro wystarczy że spojrzę na foto głowne i już wiem że auto z Gubina.

Jak miałem kiedyś pare sztuk Tourega na handel to Ci co do mnie przyjeżdżali byli w Gubinie i oglądali tamte samochody,.

Podobno masakra.Nawet na forum VW się śmieją że oni mają swoją wersje by Gubin.

Choć nie można brać wszystkich pod jedną kreskę ostrożność wskazana do maximum.VIN i historia a następnie tylko i wyłącznie serwis choć wątpie aby się zgodzili.

Edytowane przez suprnowa

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi się wydaje, na razie jest wałek na roku, bo pisze 2011 a jest 2010. Podobno lakier oryginalny.

 

Podobno :)

A handlarzy części w okolicy chyba nie ma tyle co tam więc pewnie elementy w kolor wstawiane.

Auta wszystkie są zarejestrowane więc moim zdaniem jest wałek na VAT bądź holenderski podatek od luksusu.Firma na słupa w Słowacji.

I do tego ten przebieg :).Fotel nie wygląda na 130 tys a na dwa razy tyle przynajmniej.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej VIN do tematu bo zaraz zostanie ponownie zamknięty.

To auto jest z Gubina więc jeśli chcesz jechać go oglądać to czujność 300/.

Przede wszystkim, sprawdź auto prawnie. Żeby nie było że gdzieś VAT po drodze został zgubiony.

 

Byłem w Gubinie 2x.

Pierwszy raz ok, do kupienia Honda Accord, sprzedający jak dla mnie naprawdę ok. Auto uderzone przodem, poduchy całe, zrobione pełne foto story jak wyglądała w Niemczech na placu itd. Nawet uszkodzone części, które zostały wymienione leżały na miejscu. Mimo uszkodzeń na prawdę fajne auto jak na tamte czasy.

Niestety kolor srebrny a kolega najarał się na auto w innym kolorze, z mierną blacharką a na dodatek z uszkodzoną uszczelką głowicy z Zielonej Góry za jeszcze większe pieniądze :mad2:

Najgorsze w tym wszystkim że ją kupił a później płakał.

Drugi raz to Audi A8 D3.

Wszystko fajnie przez telefon, auto bezwypadkowe, tip top. Na miejscu połowa auta malowana, połowa elektryki nie działała i na dodatek blacharsko źle poskładana. W briefie firma a sprzedawane na VAT marża.

Osobiście nie twierdzę że w Gubinie wszyscy są źli ale ostrożności nigdy za wiele.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badz zabiorą Ci auto jako narzędzie do wyłudzenia podatku VAT.

A na 99% jestem pewnie ze auto z Holandi na niemieckim briefie z firma jako właściciel i tablice HD :-),pochodzenie Berlin Schnellerstrasse ,badz Słowacja i firma na słupa.

Tego i tak sie zreszta nie dowiesz bo auto nie na darmo jest juz zarejestrowane :-)

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.