Skocz do zawartości

E60 modul ahl naprawa


stanek90

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcje na priv ?

Moduł fizycznie został wyjęty i wysłany do cdxa , on go naprawił i odesłał. I tyle .

Na elektronice się nie znam to nie pomogę.

 

Spoko, nie chodi mi o twoj przypadek. Rozumiem, ze zostales poproszony o nie dzielenie sie informacjami na temat ceny naprawy.

 

Ja mowie o tym jak np. kolega G@welek napisal, ze da sie zrobic wiecej i na tym koniec... :mad2:

Edytowane przez mybeemer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
U mnie też wymiana diody pomogła ! ;) Aby być w stu procentach pewny należy ja wylutowac i dopiero sprawdzić miernikiem gdyż w układzie zachowuje się normalnie ;) ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, koszt to kilka zł, warto zaryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie pomogła niestety. Najprawdopodobniej wysypał się też soft. Winkfp go nie chce ruszyć, chyba tylko reanimacja na stole wchodzi w grę.

 

No to jeśli wysypal się procek to już nic go nie uratuje :/

Sprawdź jeszcze kondensatory czy nie popuchniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Podepnę sie i ja pod temat .Wczoraj jak wracałem mrugał mi xenon w lewej lampie,dzisiaj po wyciągnięciu lampy i sprawdzeniu żarnika oraz przetwornicy i startera stwierdziłem że uwaliła sie przetwornica ale po podmianie z prawej na lewa stronę było to samo,odpalam ISTE i błąd 00A589 AHL komunikacja ze stepperMoterBox 1 zakłócona oraz drugi błąd 00932E LM system AHL uszkodzony jest to możliwe ze AHL sie az tak wysypał ? I pytanie za 100 punktów gdzie to ustrojstwo sie znajduje ? :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak Ci się łączy z modułem AHL to nie jego wina, a już na pewno wymiana diody nic nie da. Ty masz problem z modułem SMC, najprawdopodobniej zamókł i przestał działać. Widzę, że jesteś z Krakowa, więc weź go zdemontuj i pisz mi PW. Jak tylko nie będzie bardzo zalany to jest szansa, że da się uratować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.