Skocz do zawartości

BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Jadę jutro sprawdzić następujący samochód.

 

http://otomoto.pl/bmw-535-e60-diesel-C35336288.html

 

vin wbanx91070cu46470

 

pierwsza rej 28.04.2008 nr rej gd0377s

 

Czy ktoś doradzi podpowie ? Troche nie realny przebieg. Właściciel twierdzi ze tylko przedni zderzak byl lakierowany po obcierce.;/

Ma 10 samochodów osobowych i dużą firmę i gwarantuje swoim nazwiskiem ze samochod jest bez kolizyjny/wypadkowy /nie malowany wszystko sprawne.

 

Jego brat kupił w Luksemburgu zarejestrował po zakupie w Polsce i on go nabył w 2014.

 

Normalnie az mi sie nie chce wierzyć. eht ale juz jestem zmeczony dzwonieniem oglądaniem itp. Jeśli ktoś zna i wie proszę o pomoc. Autko W Wawie do obejrzenia.

Edytowane przez Kejms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś oglądałem BMW powiem szczerze auto super wygląda bomba w środku jak nowe. Ale czy te modele tak maja ? przy przebiegach ok 160 tk?

 

Samochód ma około 80 tkm w co troche mi ciężko uwieżyć. Lakierowane nad tylnym prawym kołem ale nie dużo. a tak nie znalazłem zastrzeżeń.

 

Zrobiłem 650km aby obejrzeć ten samochód i jestem w kropce . ???

 

Właściciel nie sprzeda taniej niz 74 500 ;/ Trochę dużo .

 

Jeśli taki byłby przebieg to bym się nie zastanawiał.

 

Ale właściciel ma warsztat i jakiegoś speca od bmw który naprawia mu ciężarówki. dało mi to do myślenia powiedział że mu ostatnio klocki z tyłu wymieniał.

Kolejne przemyślenie

Data przeglądu technicznego 20.03.2014 i przebieg był 61 191 km

Sprawdziłem na.

https://historiapojazdu.gov.pl/strona-glowna?p_auth=e3a3khSP&p_p_id=historiapojazduportlet_WAR_historiapojazduportlet&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_historiapojazduportlet_WAR_historiapojazduportlet__facesViewIdRender=%2Fviews%2Findex.xhtml

 

A data wykonania zdjęcia do sprzedaży 18-06-2014 przebieg 69772 km w 90 dni czyli ok 3 m-c zrobił 8581 km co daje 286 km dziennie. Więc ogólnie nawet sporo km robi.

 

A do dnia dzisiejszego auto ma ponad 70 tkm. Przebieg mnie zastanawia.

ps właściciel ma firmę transportową międzynarodową wieć pewnie sporo jeździ pomimo że twierdzi że jeździ tylko mercedesami. ten przebieg to jedna niewiadoma Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chcesz podjąć decyzję o wydaniu ponad 70k na podstawie tego, co Ci powiedzą na forum? Tu są tylko subiektywne opinie, po obiektywne trzeba udać się do ASO w sprawie przebiegu i sprawdzenia stanu technicznego. Sprawdzaj to, co można sprawdzić i decyduj, nikt tu za Ciebie tego nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na wydanie ponad 70tyś to warto poświęcić i te 500zł na ASO. Stać na konia to stać i na owies. Dogadaj się z właścicielem, że skoro jest pewny auta to w razie jakiś niespodzianek na serwisie on ponosi jego koszta. Jeżeli wszystko będzie OK to bierz auto i do domu na kołach. Cena 75tyś za taki samochód z realnym przebiegiem i stanem mu odpowiadającym to dobra inwestycja :) Zawsze warto wydać kilka stów i spać spokojnie, że nie utopiło się oszczędności.

 

Poza tym twardy sprzedający...te samochody nie sprzedają się ot tak, a on ma poważnego klienta i szkoda mu zejść kilka stówek niżej :) Dodatkowo plus dla Ciebie, że nie szukasz F10 z tą kasą jak reszta naszych kochanych rodaków :cool2:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ta naklejka kosztuje 20zł i każdy normalny naprawiający taki samochód z pewnością o niej nie zapomni:)
Tej wersji naklejki w ASO już nie kupisz od 3 lat :cry: przód auta jest fabryczny, całe auto jest bardzo ładne dlatego ma swoja cenę ale że ma mały przebieg to jest problem, miałem ten sam przypadek ze swoją 530i , miała 79tys i nikt nie był w stanie w to uwierzyć pomimo sterty dokumentów i historii w ASO. Nie kombinuj tylko bierz auto do ASO i jak wszystko OK to kupuj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta naklejka kosztuje 20zł i każdy normalny naprawiający taki samochód z pewnością o niej nie zapomni:)
Tej wersji naklejki w ASO już nie kupisz od 3 lat :cry:

 

No to się czegoś nowego dowiedziałem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Od 2010r zmienili wklejkę xenon na wersję krótką, idzie im mniej papieru :mrgreen:

http://www.editer.pl/fotka/b5152e4c73f414bbfa4581622c44cb54_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli nie dotyczy to tylko e6x?

 

Wiem o zmianie na krótką, ale byłem pewny że stare wklejki można dokupić w ASO

Dotyczy wszystkich modeli po 2010r nie kupisz już tych starych wklejek w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta naklejka kosztuje 20zł i każdy normalny naprawiający taki samochód z pewnością o niej nie zapomni:)
Tej wersji naklejki w ASO już nie kupisz od 3 lat :cry: przód auta jest fabryczny, całe auto jest bardzo ładne dlatego ma swoja cenę ale że ma mały przebieg to jest problem, miałem ten sam przypadek ze swoją 530i , miała 79tys i nikt nie był w stanie w to uwierzyć pomimo sterty dokumentów i historii w ASO. Nie kombinuj tylko bierz auto do ASO i jak wszystko OK to kupuj !

 

Przypadkiem na litwie ich nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena :cool2: . Jeśli autor szuka diesla z takim przebiegiem, to powinien się cieszyć, sprawdzić w ASO i kupować jak wszystko ok. Szukanie dziury w całym typu kurz pod maską, lakierowany zderzak jest niepoważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel zgadza się na sprawdzenie w Aso lecz gdy próbowałem uzgodnić że w razie wykrycia czegoś poważnego on ponosi koszty aso. Odmówił ;/ nie szukam dziury w całym poprostu w 3 miesiace jednorazowo zrobił 8500 km

 

Serwisy wyglądały następująco

 

Przeglądy w serwisie BMW były robione w następujących terminach :

30.03.2010 26672 km

02.02.2012 42028 km

18.05.2013 51199 km

"Jeżeli chodzi o płatność za sprawdzenie samochodu w serwisie zawsze pokrywa ją kupujący i nie chcemy odstępowac od tej zasady.

Pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, wyłącz internet i jedź sprawdzić te auto! T o już się robi irytujące...czekasz aż ktoś napisze - "kupuj bez wizyty w aso, wyczuwam super stan i oryginalny przebieg" ? Zlituj się...masz 70k na auto a nie możesz zabrać samochodu do sprawdzenia? :duh:
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.