Skocz do zawartości

e61 525d Górna Owczarnia B404579


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu szukam e60/61, zależy mi na m-pakiecie i lepiej benzyny, ale i diesla biorę pod uwagę. Wyposażenie nie jest aż takie ważne jak stan auta i proszę Was o pomoc. Znalazłem parę ogłoszeń i to jest jedno z nich. Co sądzicie o tym autku? może ktoś już widział ten egzemplarz? Z góry dziękuję za pomoc.

http://otomoto.pl/bmw-525-e60-m-pakiet-C35466992.html

 

vin: WBANJ51060B404579

 

Modellbezeichnung: 525d

Ausführung: Europa

Typschlüssel: NJ51

E-Code: E61

Karosserie: touring

Lenkung: links

Türen: 5

Motor: M57D25O1 - 2,50l (130kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Orientblau Metallic (317)

Innenraum: Stoff Edward/anthrazit (ABAT)

Produktionsdatum: 04.06.2004

Werk: Dingolfing

 

S216A Servolenkung-Servotronic HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S261A Seitenairbag für Fondpassagiere Side airbags for rear passengers

S2CFA BMW LM Rad Sternspeiche 138 BMW light alloy wheel, spider spoke 138

S386A Dachreling Roof railing

S402A Panoramadach elektrisch Electric panoramic roof

S417A Sonnenschutzrollo Tür hinten Roller sun vizor, rear door

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S438A Edelholzausführung Fine wood trim

S442A Getränkehalter Cup holder

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S536A Standheizung Auxiliary heating

S540A Geschwindigkeitsregelung Cruise control

S606A Navigationssystem Business Navigation system Business

S644A Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SAA Freischaltung Navigation länderspez. Navigation access request,country-spec.

S8SBA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

opłaty też zależą od tego jaka cena będzie na fakturze? chyba, że się mylę. Natomiast opłaty pewnie przekroczą i tak 3tyś... natomiast cena nadal wydaje się bardzo atrakcyjna... szczególnie, że jak komuś tak bardzo przeszkadzałaby szmaciana tapicerka to może wymienić na skórę. Ciekawe tylko co wyszłoby w serwisie i jaki byłby to koszt żeby dokładnie sprawdzili mi takie auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi którzy szukając auta mają w głowie tylko "M pakiet" :nienie:

BTW ten tutaj też dołożony - a jego spasowanie przy prawym przednim błotniku pokazuje tylko jaki fachowiec to ogarniał.

 

E6x to auto, przy którym M pakiet powinien być na jednym z dalszych miejsc podczas ustalania kryteriów zakupu (gdzieś obok okazyjnej ceny)

 

Za tą cenę - to i tak dobrze, że jest w całości - drożej czasem sprzedają się uszkodzone z podobnego rocznika

 

Opłaty choćby skały srał...y będą lekko 4tys samej akcyzy uzbiera się 3tys do tego recycling, tłumaczenia, skarbówka, przegląd, rejestracja.

Pomyśl, że tan handlarz zapłacił za ten samochód nie wiecej jak 4,5tys euro - za ta kwotę w D jest problem z dobrym e39 a co dopiero e61 w M pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dla wielu m-pak może nie mieć znaczenia, ale mi sie to auto bez niego nie podoba, natomiast z Nim zupełnie zmienia się perspektywa... ale oczywiście ważniejszy jest stan samego auta... wiadomo, że w takiej cenie nie znajde z oryginalnym m, ale jak dobrze dolożony to też jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Auto totalny golas :duh: ,m pak i ksenon dolozyli,bo inaczej nikt by nawet nie spogladnal na nie.Wiadomo Polska m pak i ksenon musi byc,dziwne ze skory jeszcze nie wsadzili. :mad2:

Daj sobie lepiej spokoj z tym rodzynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spokojnie... wiem, że cena jest niska i prawdopodobnie autku dużo brakuje do ideału natomiast mi nie zależy na bogatym wyposażeniu, to wszystko. Miałem już autka bardzo bogato wyposażone, natomiast ten chciałbym żeby był w manualu i miał m-pak, ksenonów i skóry nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś gotowy na wszystko żeby mieć taki model z tego rocznika, za takie pieniądze. I możesz go mieć bez najmniejszych problemów. Więc jak wszyscy ci odradzają, to bądz przekorny i jedz obejrzeć na żywo. Tylko broń boże nie sam, miernik nie zawsze jest przyjacielem. To auto wymaga dokładnych fachowych oględzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tańsze i na dodatek już zarejestrowane... do rekordu daleko

 

Tu na forum to jest rekord i szczerze e61 w tej cenie brzmi jak dowcip i prowokacja sorry ale naprawdę jak masz szukać w tych cenach to zmień cel poszukiwań chyba że lubisz trupy i miny to życzę powodzenia.

Ja bym się wstydził takie ogłoszenie tutaj wrzucać z nadzieją że coś z tego będzie , sama cena mówi NIE !!! Nikt ci tego modelu za darmo nie odda , a tutaj mamy właśnie tak jakby ktoś ci to coś chiał oddać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale o co Wam chodzi? Czy ja okreslilem cenę jaką chcę przeznaczyć na auto? Chciałem tylko dowiedzieć się czegoś o tych 2 znalezionych egzemplarzach. Najlepiej napisać jaki trup i co tu ktoś umieszcza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozniej probuj czlowieku sprzedac uczciwe e39 za 25k... juz mi jeden madry powiedzial "Panie za tyle to nowa piatke moge miec". Pozostalo mi zyczyc powodzenia a swoja droga nie rozumiem w naszym narodzie checi posiadania NOWEGO. Ciul ze bedzie stalo jak sie rozkraczy ale bedzie stalo nowe a nie stare e39.

 

Jesli chodzi o oplaty to moze napisal ze chce 2500 doplaty zeby zrobic niskie oplaty hehehe

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale o co Wam chodzi? Czy ja okreslilem cenę jaką chcę przeznaczyć na auto? Chciałem tylko dowiedzieć się czegoś o tych 2 znalezionych egzemplarzach. Najlepiej napisać jaki trup i co tu ktoś umieszcza...

 

Koledzy Ci odpisali w przyzwoity sposób, co myślą o tym aucie. Chcesz wiedzieć więcej - dzwoń do ASO potwierdzaj przebieg, jedź oglądaj, bierz na serwis i kupuj. Czego oczekujesz od forum, że wszystko tu zrobią za Ciebie i powiedzą "bierz Panie" albo podstawią Ci pod dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest bardzo uboga wersja 11-nasto letniego auta z dołożonym m-pak i po opłatach oraz zarejestrowaniu wyjdzie pewnie prawie 30 tyś. więc nie rozumiem tego, że czepiacie się tak bardzo tej ceny, ale może się mylę... i tak dziękuję za pomoc i wszystkie wypowiedzi, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest bardzo uboga wersja 11-nasto letniego auta z dołożonym m-pak i po opłatach oraz zarejestrowaniu wyjdzie pewnie prawie 30 tyś. więc nie rozumiem tego, że czepiacie się tak bardzo tej ceny, ale może się mylę... i tak dziękuję za pomoc i wszystkie wypowiedzi, pozdrawiam.

 

Mylisz się i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie jeszcze nikt nie oglądał ,a już epitety sie sypią,a może pojeżdzi kilka lat bez dokładania większej gotówki,skąd to można wiedzieć,jak sie komuś podoba e60 to nie będzie kupował e39,mój barat ma taką kupił dwulatka w 2008roku i od tamtej pory lata nią na opale i nigdy nic przy silniku nie robił,więc po co złowróżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.