Skocz do zawartości

e61 525d Górna Owczarnia B404579


Rekomendowane odpowiedzi

Już nie przesadzajcie jeszcze nikt nie oglądał ,a już epitety sie sypią,a może pojeżdzi kilka lat bez dokładania większej gotówki,skąd to można wiedzieć,jak sie komuś podoba e60 to nie będzie kupował e39,mój barat ma taką kupił dwulatka w 2008roku i od tamtej pory lata nią na opale i nigdy nic przy silniku nie robił,więc po co złowróżyć.

tak z ciekawości wrzuć vin brata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już nie przesadzajcie jeszcze nikt nie oglądał ,a już epitety sie sypią,a może pojeżdzi kilka lat bez dokładania większej gotówki,skąd to można wiedzieć,jak sie komuś podoba e60 to nie będzie kupował e39,mój barat ma taką kupił dwulatka w 2008roku i od tamtej pory lata nią na opale i nigdy nic przy silniku nie robił,więc po co złowróżyć.

Ale zrozum podstawowa rzecz. Kolega wrzucił link do oceny i taką na jaką było nas stać przekazaliśmy, bo jakiej się spodziewałes na podstawie zdjęć i opisu. Jasne przeciez, że w końcowym rezultacie auto trzeba obejrzeć. Więc pomyśl kto więcej wniósł do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kupić e60 żeby nią latać na opale... to teraz mamy wszystko wyjaśnione. Zastaw się a postaw się. Mieszka u mamy, jeździ e60 i tankuje opał żeby było taniej, a na opony nakleja stare gumy do żucia, żeby nie kupować nowych.
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamysle żegna miejscu utargujesz pare tysięcy i spokojnie będziesz sie cieszył pare dni zakupionym autem :cool2:

 

Nie kupuj e39 bo one sa juz nic nie warte skup sie na e60 do 30 tys mozna kupic naprawdę wypasione e60 z head up masażami itp niekoniecznie vin bedzie sie zgadzał ale wypas bedzie :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę, świetna poważnie... e39 miałem i bardzo dobrze wspominam, co do e60/61 nie określiłem jaką kwotę chce przeznaczyć, ale dałem 2 propozycje do obgadania... to chyba było wielkim błędem bo część wypowiedzi jest żałosnych. No ale z drugiej strony każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, nawet bezsensowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensowne jest pisanie czy mi się podoba, czy nie e39, albo to, że do 30tyś chce kupić cudowne i wypasione e60/61... szczególnie, że wcześniej napisałem jakiego auta szukam i nie określiłem górnej granicy zakupu. Na żywo auta nie widziałem i raczej nikt z komentujących też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wszyscy zrozumieć, że nie jest łatwo jest kupić E60 z 2004-05r w idealnym stanie. To są samochody mocno eksploatowane i przebiegi które posiadają na tarczach były wykręcone w większości przypadków przez pierwsze 3 lata, spójrzcie sobie na przebiegi F10-tek z 2010-11r, są bardzo podobne do tych w E60 z 2004-05r. Więc czy zapłaci 32 czy 38tys.zł to i tak będzie to prawdopodobnie zniszczony samochód biorąc pod uwagę, że taki samochód miał kilku właścicieli.

 

A swoją drogą niektórzy się chyba zatrzymali w 2009r gdzie E60 było najwyższym modele i jako tako trzymało cenę, nikt za 11-12 letni samochód teraz nie napłaci 40tys.zł, zważywszy, że ulepy f10 są już po 70tys.zł, a za jakiś rok-póltora wchodzi nowy model

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie pare dni i widze już te typowe odpowiedzi,już wyjaśniam co do auta autora,jak jest niska cena to prawie każde auto jest oceniane na złom i o to mi chodziło,często niższa cena jest bo właściciel czy sprzedawca nie che latać 2 tygodnie i picować auta,w samochodzie jest kilka kosmetycznych rzeczy do zrobienia i woli sprzedać taniej niż latać po lakiernikach,sklepach,myjkach itp. i czekać na kupca,który i tak wyskoczy z tekstem,że pół tyłu było wstawiane bo błotnik malowany,sam sprzedawałem w zeszłym roku e90 10 tysięcy poniżej ceny giełdowej,pech chciał,że laweciarz ją troche pokiereszował w transporcie miała zarysowane drzwi lusterko i rozdartą opone i zaraz panie nie ten przebieg,a dlaczego taka zaniedbana,a po co pan sprzedaje,a pewnie małolat jezdził i katował i tak do obrzygania,a potem sie dziwić,że ktoś woli handlarzowi oddać i mieć święty spokój,na szczęście po miesiącu przyjechał ktoś z pod Krakowa i wogóle nie wydziwiał i nie robił z siebie pseudo fachowca w dziedzinie bmw,przejechał sie wypłacił i pojechał w swoją strone co do bmw brata lata super i ma gdzieś jakieś opisy igiełka itp,nie zmienia zbyt często aut ,więc szybko jej nie będzie sprzedawał,ma firme dobrze zarabia i niestety nie mieszka u rodziców ma 300metrowy dom oprócz tego ma inne samochody w firmie np.mercedes cdi ,które latają na opale z tej samej beczki i jakoś do tej pory nic sie nie dzieje z silnikami i układem paliwowym,bmw było kupione dwuletnie z przebiegiem 127000 obecnie ma pod 200000,rozumiem,że ktoś chce zaimponować,że coś tam dostrzegł,bo zdarzają sie wypicowane gruzy,ale nie należy mierzyć wszystkich jedną miarą.Dajcie troche na luz to są stare używane auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENi nie podajesz górnej granicy cenowej, jednak wklejasz ogłoszenia najtańszych aut. W E6x nawet podstawowe czynności serwisowe można liczyć w tyś zł, więc tania okazja z zachodu może szybko wygenerować koszty rzędu np: 10 tyś i nie musi to być "ulep". Przed tym koledzy chcą Cię ostrzec.

 

Kolego andrzej555 nie podawaj już przykładów z życia brata, bo są trochę żenujące. Mercedesy, BMW tankowane z "opałem jednej beczki" to po prostu zwykłe dziadostwo.

Rozumiem, że alkoholu w sklepie tez nie kupujecie bo wszyscy walą rozrabiany spiryt z bazaru już tyle lat i nic im nie jest. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

jak chlebuś to po co dużo za niego płacić jak codziennie się go pochłania duże ilości :norty:

za 11 letnie auto tyle przepłacać?

wystarczy kupić za 2000€ odbudować od podstaw i wie się co ma.

a takie o wiele młodsze to też może się popsuć :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli e60 z 2004 roku jest zajechane przez turasa nie serwisowane i ma 500 tys przebiegu jest to idealne auto dla pana 555 bo takue tu tylko trafiają i na nich idzie zarobić niestety na dobrych auta sie nie zarabia duzo a mozna tez stracić bo

Jest za drogie na nasz rynek cos o tym moge powiedzieć bo czasem experymentuje :mad2: i wiem ze idealne auto jest nie do sprzedania w tym kraju .

 

Prosze mi pokazać jedna osobę ktora teraz pojedzie do Niemiec i kupi e60 z2004 roku z przebiegiem niskim bezwypadkowe. Za8000 czy wiecej ? Po co jak trupa idzie juz wyciągnąć za 40004500 euro .

I maniak fotografowania odpowiednio je zaprezentuje na allegro a jego kolega szop pracz zrobi w środku rzeczy niemieckie dka zwykłego Kowalskiego . :cool2:

 

 

Nie dla idiotów .

 

 

http://suchen.mobile.de/auto/bmw-530-diesel-limousine.html?useCase=MiniSearch&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&maxMileage=200000&ambitCountry=DE&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&features=LEATHER_SEATS&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&frequence=DAILY

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce musi być tylko okazja cenowa, a i koniecznie skóry, bo na biedzie to przecież Polak nie będzie jeździł, a jak zapłaci cenę rynkową, albo wyższą to będzie czuł się wydym... Aha, i nie chce widzieć BMW bez skór, pffff... biedaki takimi jeżdżą.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie były najtańsze, a dałem takie bo po co przepłacać skoro jak wcześniej pisałem nie zależy mi na bogatym wyposażeniu... myślałem, że może znajdzie się ktoś kto powie coś mądrzejszego niż to, że jak poniżej 35tyś to trup. Trudno temat do zamknięcia, wczoraj kupiłem i przywiozłem prosto z Germanii e61 525d w m-pakiecie i słabym wyposażeniem, ale ceny nie będę podawał bo jest nie do uwierzenia na forum. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli e60 z 2004 roku jest zajechane przez turasa nie serwisowane i ma 500 tys przebiegu jest to idealne auto dla pana 555 bo takue tu tylko trafiają i na nich idzie zarobić niestety na dobrych auta sie nie zarabia duzo a mozna tez stracić bo

Jest za drogie na nasz rynek cos o tym moge powiedzieć bo czasem experymentuje :mad2: i wiem ze idealne auto jest nie do sprzedania w tym kraju .

 

Prosze mi pokazać jedna osobę ktora teraz pojedzie do Niemiec i kupi e60 z2004 roku z przebiegiem niskim bezwypadkowe. Za8000 czy wiecej ? Po co jak trupa idzie juz wyciągnąć za 40004500 euro .

I maniak fotografowania odpowiednio je zaprezentuje na allegro a jego kolega szop pracz zrobi w środku rzeczy niemieckie dka zwykłego Kowalskiego . :cool2:

 

 

Nie dla idiotów .

 

 

http://suchen.mobile.de/auto/bmw-530-diesel-limousine.html?useCase=MiniSearch&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&maxMileage=200000&ambitCountry=DE&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&features=LEATHER_SEATS&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&frequence=DAILY

To wszystko prawda, ale jak sam widzisz, oczywista oczywistość nadal nie trafia na podatny grunt. A jeszcze opierd.... dostaniesz, że śmiesz na publicznym forum snuć swoje domysły wynikające zresztą z doświadczenia. Większość z nas widzi trupy, ale z czego to wynika? wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie były najtańsze, a dałem takie bo po co przepłacać skoro jak wcześniej pisałem nie zależy mi na bogatym wyposażeniu... myślałem, że może znajdzie się ktoś kto powie coś mądrzejszego niż to, że jak poniżej 35tyś to trup. Trudno temat do zamknięcia, wczoraj kupiłem i przywiozłem prosto z Germanii e61 525d w m-pakiecie i słabym wyposażeniem, ale ceny nie będę podawał bo jest nie do uwierzenia na forum. Pozdrawiam!

 

 

Kebaba dostałeś w cenie ? Bo to jedno co maja dobrego :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno od dziadka z wermachtu :mrgreen: :cool2:

Pokarz co kupujesz napewno zdjecia masz :mrgreen:

Moze będziesz nielicznym ktory cos dobrego ściągnął do kraju .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.