Skocz do zawartości

Arek F22 m235i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jestem chory na M135i w kolorze jak ma Sławomir ale nie wiem czy od wczoraj moja choroba nie przeszła na białe M235i :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

  • Odpowiedzi 625
  • Wyświetleń 38,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziwne tylko, że masz różne rejestracje na różnych zdjęciach w "swojej" M235i :) Może masz 2 komplety tablic? WE I SK ?
"Albo GRUBO albo WCALE"
Opublikowano
Pierwsze tablice są przecież na salon, drugie na właściciela po kupnie.
Opublikowano
Nigdzie wcześniej nie wspominał kolega, że kupił jako demo...
"Albo GRUBO albo WCALE"
Opublikowano
a w bawarii w leasingu nie dają tablic warszawskich?
Opublikowano
  • Autor

Bawaria motors warszawa jest główną siedzibą a katowice tylko filią więc niewiem skąd ten pomysł kolego technic żę bawaria katowice nie daje warszawskich blach daje bo ja miałem Ale w sumie to jest forum o samochodach a nie o tablicach uważam post nie na miejscu

pozdrawiam forumowiczów i zachęcam to wpisów dotyczących samochodów bmw a nie bzdur

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam już troche czasu mineło i niestety nie znalazł sie jeszcze nikt kto by sie pochwalił swoją 2er

no ale fakt jest taki żę przez trzy miesiące nie spotkałem ani jednej na drodze możę ktoś z was drodzy forumowicze widział w polsce te autko dajcie znać

Opublikowano

Arek, jak często widzisz E87 (seria 1 coupe) ? Bo ja NIEZWYKLE rzadko :) Dwójki są nowe, więc dopiero za 2-3 lata to będzie rzadkie auto, teraz to łatwiej zobaczyć Bentleya na drodze niż nowe 2 :)

Trzeba też pamiętać, jak niewielu ludziom to auto spasuje - samo w sobie nie jest złe, ale za niewiele więcej masz ładną i praktyczną serię 4.

Opublikowano
  • Autor

Masz racje sławomir ale z drugiej strony własnie chciałem mieć auto którego jest mało to jest coś co mnie w pewnym stopniu wyróżnia na drodze

a to czy y sie komuś 2er podoba czy nie to zawsze kwestia gustu

W stanach amerykańce są posrani za tym autem jak chce coś sie dowiedziec o 2 to tylko na amerkańskich forach bo tam ich jest sporo

a miałem nadzieje że ktoś w polsce sie też trafi tak czy inaczej jestem optymistą pozdrawiam forumowiczów

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajnie że się pojawiła 235 na śląsku. Sam się zastanawiałem ostatnio czy nie zamówić po skradzionym E82, ale wybór padł na inne. ;) Nie irytuje Cie brak wskaźnika temp. oleju i szpery? Bo mnie te dwa aspekty na jeździe próbnej niesamowicie wkur...

Powodzenia w eksploatacji bo bardzo fajne autko jest!

Opublikowano
Fajnie że się pojawiła 235 na śląsku. Sam się zastanawiałem ostatnio czy nie zamówić po skradzionym E82, ale wybór padł na inne. ;) Nie irytuje Cie brak wskaźnika temp. oleju i szpery? Bo mnie te dwa aspekty na jeździe próbnej niesamowicie wkur...

Powodzenia w eksploatacji bo bardzo fajne autko jest!

Oj tam oj tam, ja oba dołożyłem :D

Opublikowano
To rozsądny z Ciebie gość. Dla mnie całą frajdę jazdy rwd w M235i psuł "aktywny" dyfer. Poza tym auto bardzo fajnie się prowadziło. :)
Opublikowano
szatan !
Opublikowano
Zrob to samo co sławomir czyli szpera i duzy ICEK.. icka zrobia ci w MG jak masz zamiar szaleć pomysl o snow performance odbierze troche ciepla z silnika... i dobije kolejne konie ;) z tego co kiedys rozmawialem ze slawomirem to irytowało go ze silnik sie przegrzewa...
Opublikowano
Cypisek mało powiedziane czekam tylko na lato i poszaleć

Gdzie to robiłeś i ile Cię to kosztowało? Mnie odrzucało, że z AC Schitzera chcą 12tys bodajże.

Opublikowano
Miazga :cool2:
Opublikowano
Super wynik :) Ja też mam w planach program na wiosne. Obawiałem się właśnie o skrzynię biegów, ale ja tyle momentu co Ty nie będę w życiu mieć ;) Więc jestem na 99% zdecydowany
Opublikowano
Arek fajnie wyszło :cool2:
Opublikowano
Wrzuć jakiś filmik jak to teraz przyspiesza po takim modzie ... :)
"Albo GRUBO albo WCALE"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.