Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

Witam muszę się podzielić wrażeniami po przesunięciu speed limitera na 270 km/h otóż

nie na daremno niemcy ograniczają prędkość w samochodach do 250km/h

po przekroczeniu tej wartości każdy kilometr więcej jest bardzo odczuwalny.

Przy 260 adrenalina zaczyna człowiekiem rządzić a przy 270 zaczynasz się obawiac co by było jak

bym jechał jeszcze szybciej to wciąga ale uwaga trzeba się naprawdę skupić

To nie przelewki droga zaczyna się jakby zwężać swiat zaczyna się zlewać i.....

jak zwolnisz do 150 to masz wrażenie że stoisz w miejscu

tak czy inaczej taka prędkość to niesamowite przeżycie

pozdrawiam maniaków prędkości

ps jakimi prędkościami jezdziliscie na max

 

 

hehe, witamy w klubie 250+ ;)

Trochę tak jest że po przekroczeniu pewnej prędkości zmysły się wyostrzają, zaczynamy patrzeć dalej, uważniej, krążenie inaczej pracuje i w ogóle jest wrażenie jakby wszystko działo się wolniej...

Próbowałeś już Vmax? bo rozumiem że 270km/h to nie Vmax? czy to też nowy limit?

Jechałem kiedyś swoim ex 335i na GPS 283 albo 285km/h

Obecnym autem 339km/h na liczniku = 312km/h gps.

 

A zajrzałem do Ciebie bo byłem ciekaw czy zmierzyłeś już osiągi na RL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wroce z Portugalii odezwe sie z tym RL do Ciebie Arek, bo sam chce zmierzyć na cieplym asfalcie mojego i porównać. A co do predkosci, moj moto K1300s podobno w okolice 300 leci, ale nie mam odwagi sprawdzic :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wroce z Portugalii odezwe sie z tym RL do Ciebie Arek, bo sam chce zmierzyć na cieplym asfalcie mojego i porównać. A co do predkosci, moj moto K1300s podobno w okolice 300 leci, ale nie mam odwagi sprawdzic :p

jasne czekam i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam muszę się podzielić wrażeniami po przesunięciu speed limitera na 270 km/h otóż

nie na daremno niemcy ograniczają prędkość w samochodach do 250km/h

po przekroczeniu tej wartości każdy kilometr więcej jest bardzo odczuwalny.

Przy 260 adrenalina zaczyna człowiekiem rządzić a przy 270 zaczynasz się obawiac co by było jak

bym jechał jeszcze szybciej to wciąga ale uwaga trzeba się naprawdę skupić

To nie przelewki droga zaczyna się jakby zwężać swiat zaczyna się zlewać i.....

jak zwolnisz do 150 to masz wrażenie że stoisz w miejscu

tak czy inaczej taka prędkość to niesamowite przeżycie

pozdrawiam maniaków prędkości

ps jakimi prędkościami jezdziliscie na max

 

Trochę pojechałeś z tym demonizowaniem prędkości ponad 250km/h :lol:

 

Ładne masz to auto, i w kwestii wydechu polecałbym Ci zastanowić się nad Meisterschaftem z GTHAUS. Na żywo brzmienie ich wydechów jest mega. Sam jak odbiorę F32 to mam dylemat czy wkładać Akrapovic'a czy Meisterschafta. Eisenmann to już w tej chwili taka średnia półka, wiem że wydech jest poda autem i nie pełni funkcji estetycznej ale jak porównasz dwa wcześniej wymienione do niego to na pewno dostrzeżesz różnicę. Jedyny ból to cena - za Meistera musisz w zależności od tego jakie upusty wyrwiesz w PL przedstawicielstwie ok 16k pln. A jak nie masz :preszeru" na mega jakościowo dobry wydech - sprawdź też Millteka. Od niedawna mają w ofercie do 235 teile.

P.S i jest na śląsku jeszcze jedno F22 M235i - kolega odebrał 2 tygodnie temu. Auto lata na SG. Ale na mody nie ma co liczyć w jego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej szybkikuba fakt do prędkości już sie przyzwyczaiłem ale pierwsze przekroczenie 250 km/h lekko się przypociłem.

Co do wydechu istotnie za mało w orginale basu dzwięk bardziej do motoru podobny będe myślał nad tym ale najpierw

coś z felgami muszę zrobić nie podobają mi się szare

Fajnie że jest już druga dwójka mam nadzieje że gość się pochwali na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze niebieska dwójka na SB krąży katowice, chorzow.. tam ja pare razy widzialem... co do kół najlepiej zostaw te fele na zime a na lato kup jakies lekkie to bedzie jeszcze wiekszy szatan :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pojechałeś z tym demonizowaniem prędkości ponad 250km/h :lol:

Ja tam uważam odwrotnie - prędkości powyżej 200-220kmh (w zależności od auta) są już bezwględnie wysokie i auto zachowuje się z każdym kmh co raz mniej pewnie. Jak ja leciałem 270 to nie czułem już żadnego bezpieczeństwa prowadzenia w aucie, zresztą nawet 650ix które jest przecież długie i niskie, jak mi przy 250kmh powiało bocznym wiatrem to mi się ciśnienie podniosło.

 

A co do wydechu GTHaust - chyba jednak za drogi jak na tą wartość auta wg mnie. Zreszta, ja u siebie w M135i w ogóle nie zmieniam, bo fabryczny brzmi bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek kolega na forum raczej nie zagląda ale może ja wrzuce jego zdjęcia. Co do felg to na początku jak jeszcze o dwójce myślałem też mi nie podchodziły, ale z czasem uważam że wyglądają bardzo spoko. Choć myśle że budżetowo na bbs ch czy chr wyglądała by super. A jak się bawić to bbs fi robi mega robotę.

 

Sławomir wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Wiadomo że warunki muszą być sprzyjające ale kiedyś takie wyniki robiło się w E36 i było to kilkanaście lat temu - teraz nie wiem czy w takim starym kasztanie bym się odważył ale w obecnych modelach jest miło przyjemnie i stabilnie.

Co do wydechu - każdy ma swój punkt widzenia. Myśle że wartość w przypadku F22 to i tak w ch pieniędzy jak na klasę auta. Poza tym dla mnie 135,235,435 czy każde inne seryjne 35i jest za ciche. ;) W x3 mam ten motor i nawet mimo innego charakteru użytkowania X'a uważam że mogłoby być bardziej wyraziste brzmienie - jest przyjemnie ale cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AREK bywasz w Warszawie w okolicach Wilanowa, bo widziałem jakis czas temu białą dwójkę na SB?

Poza tym to masz piękne auto, moje gratulacje. Życze przyjemności z jazdy.

Hej niestety nie moja ma rejestracje SK ...... dzięki za miłe słowa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek kolega na forum raczej nie zagląda ale może ja wrzuce jego zdjęcia. Co do felg to na początku jak jeszcze o dwójce myślałem też mi nie podchodziły, ale z czasem uważam że wyglądają bardzo spoko. Choć myśle że budżetowo na bbs ch czy chr wyglądała by super. A jak się bawić to bbs fi robi mega robotę.

 

Sławomir wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Wiadomo że warunki muszą być sprzyjające ale kiedyś takie wyniki robiło się w E36 i było to kilkanaście lat temu - teraz nie wiem czy w takim starym kasztanie bym się odważył ale w obecnych modelach jest miło przyjemnie i stabilnie.

Co do wydechu - każdy ma swój punkt widzenia. Myśle że wartość w przypadku F22 to i tak w ch pieniędzy jak na klasę auta. Poza tym dla mnie 135,235,435 czy każde inne seryjne 35i jest za ciche. ;) W x3 mam ten motor i nawet mimo innego charakteru użytkowania X'a uważam że mogłoby być bardziej wyraziste brzmienie - jest przyjemnie ale cicho.

Wrzuć koniecznie jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to u siebie w X6, fajnie wygląda jak jeszcze są ciemne szyby. Ale ja bym wpierw i tak koła dowalił jakieś fajne :P

 

M3 tak wychodziły:

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/gallery/snow-white-bmw-m3-by-mode-carbon_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wkurzyłem jadąc przez katowice zobaczyłem białą m235i wszystko powinno być ok, bo fajnie że ktoś wreszcie ma m235i. Ale ta kobita bo to kobieta jechała miała carbonowy dach a to miał być cholercia mój następny mod. Fakt wyglądało to świetnie ale już jest no i nie na moim aucie ech trzeba by było mi inną koncepcje

jakięś pomysły panowie :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób maske z włókna węglowego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wkurzyłem jadąc przez katowice zobaczyłem białą m235i wszystko powinno być ok, bo fajnie że ktoś wreszcie ma m235i. Ale ta kobita bo to kobieta jechała miała carbonowy dach a to miał być cholercia mój następny mod. Fakt wyglądało to świetnie ale już jest no i nie na moim aucie ech trzeba by było mi inną koncepcje

jakięś pomysły panowie :?: :?: :?: :?: :?: :?:

 

zmartwię cię. Ja wiem o dwóch M2 w Katowicach i obydwie należą do kobiet. Białe auto i czarny carbonowy dach to już banał w autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo pójść po bandzie i zrobić carbonowy dach... ale prawdziwy :wink:

W Krakowie i Bielsku też widziałem już co najmniej trzy M235i, także rosną w siłę :D

 

Według mnie tak jak napisał Slawomir, same koła już zmieniły by bardzo dużo, a potem to już poleci :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.