Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chory na M135i w kolorze jak ma Sławomir ale nie wiem czy od wczoraj moja choroba nie przeszła na białe M235i :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bawaria motors warszawa jest główną siedzibą a katowice tylko filią więc niewiem skąd ten pomysł kolego technic żę bawaria katowice nie daje warszawskich blach daje bo ja miałem Ale w sumie to jest forum o samochodach a nie o tablicach uważam post nie na miejscu

pozdrawiam forumowiczów i zachęcam to wpisów dotyczących samochodów bmw a nie bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam już troche czasu mineło i niestety nie znalazł sie jeszcze nikt kto by sie pochwalił swoją 2er

no ale fakt jest taki żę przez trzy miesiące nie spotkałem ani jednej na drodze możę ktoś z was drodzy forumowicze widział w polsce te autko dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jak często widzisz E87 (seria 1 coupe) ? Bo ja NIEZWYKLE rzadko :) Dwójki są nowe, więc dopiero za 2-3 lata to będzie rzadkie auto, teraz to łatwiej zobaczyć Bentleya na drodze niż nowe 2 :)

Trzeba też pamiętać, jak niewielu ludziom to auto spasuje - samo w sobie nie jest złe, ale za niewiele więcej masz ładną i praktyczną serię 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje sławomir ale z drugiej strony własnie chciałem mieć auto którego jest mało to jest coś co mnie w pewnym stopniu wyróżnia na drodze

a to czy y sie komuś 2er podoba czy nie to zawsze kwestia gustu

W stanach amerykańce są posrani za tym autem jak chce coś sie dowiedziec o 2 to tylko na amerkańskich forach bo tam ich jest sporo

a miałem nadzieje że ktoś w polsce sie też trafi tak czy inaczej jestem optymistą pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie że się pojawiła 235 na śląsku. Sam się zastanawiałem ostatnio czy nie zamówić po skradzionym E82, ale wybór padł na inne. ;) Nie irytuje Cie brak wskaźnika temp. oleju i szpery? Bo mnie te dwa aspekty na jeździe próbnej niesamowicie wkur...

Powodzenia w eksploatacji bo bardzo fajne autko jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się pojawiła 235 na śląsku. Sam się zastanawiałem ostatnio czy nie zamówić po skradzionym E82, ale wybór padł na inne. ;) Nie irytuje Cie brak wskaźnika temp. oleju i szpery? Bo mnie te dwa aspekty na jeździe próbnej niesamowicie wkur...

Powodzenia w eksploatacji bo bardzo fajne autko jest!

Oj tam oj tam, ja oba dołożyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szatan !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob to samo co sławomir czyli szpera i duzy ICEK.. icka zrobia ci w MG jak masz zamiar szaleć pomysl o snow performance odbierze troche ciepla z silnika... i dobije kolejne konie ;) z tego co kiedys rozmawialem ze slawomirem to irytowało go ze silnik sie przegrzewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.