Skocz do zawartości

E60 WBANX510X8C057181 WARSZAWA !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu i tak naiwni powiedzą że cena 2 razy za duża bo w niemczech kupią taniej i potem piszą bzdury że w niemczech w ofertach to tylko ceny po 35 tyś zł , tylko jak sie szuka aut w takich cenach bo wie sie że polaczek nie zapłaci więcej to by chociaż się przestało kit wciskać o bezwypadkowości i o niskich przebiegach itp bo jest tu takich pare osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Niby wszystko ladnie i pieknie. Jesli wszystko na biezaco robione i do wgladu to auto powinno jezdzic dlugo. Natomiast mnie lekko zirytowal opis sprzedajacego...Popros o zdjecia silnika jeszcze i jedz do tego Aso potwierdzic wszystko. Jesli bedzie git to bierz:-)
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka niby tłusta, ale od czytania tego żenującego opisu cofnął mi się obiad. Jakbym słuchał jakiegoś konsultanta z salonu Orange, który chce mi wmówić, że nasze czarne jest bardziej czarne, a do tego świeci. Zawsze miałem przeświadczenie, że jeżeli ktoś chce szybko sprzedać samochód (a tutaj można odnieść takie wrażenie), to powinno się uważać. Zdjęcia bebechów i mimo wszystko do sprawdzenia na ASO bym wziął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nawija, że 140tys przejechane przez 6 letnie auto w de to mrzonka, a sam prezentuje z przebiegiem 166tyś. Przecież ten gostek nie wie co pisze, a pewnie jak coś mówi, to sam siebie nie słyszy. W moim subiektywnym odczuciu, może to być bomba z opóznionym zapłonem. Ale to trzeba ocenić na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca jest bardzo wku.... Pisząc te teksty na samym koncu :mrgreen: a pisanie ze w DE robi sie każdym autem 40-70 tys na rok to tez przegięcie oczywiscie sa auta ktore robią i 150 rocznie ale to firmy a normalny człowiek robi od 25-40 Max

 

Ja osobiscie wole auto z Niemiec bo jest tam lepszy serwis i drogi sa prawie idealne dlatego nigdy nie kupuje auta ktore jezdzilo np 5 lat po naszym Polen Dakar :mrgreen:

 

Paliwo tez maja super .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie wylewanie żali, reklama własnego towaru poprzez oczernianie konkurencji :roll:

 

Czy jest aż taki wspaniały jak sugeruje sprzedawca? Nie wiem. Ja już zauważyłem, że w przednim wcale nie idealnie spasowanym zderzaku brakuje zaślepki. Jakby w ogłoszeniu było 30 zdjęć pewnie jeszcze bym coś wypatrzył.

 

Czy wyposażenie jest aż tak cudowne? Według mnie nie, bo kilka dni temu przeszedł mi koło nosa porównywalnie wyposażony 520D.... nie miał m paka, za to miał szyberdach, night vision oraz grzaną kanapę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Według mnie takie wylewanie żali, reklama własnego towaru poprzez oczernianie konkurencji :roll:

 

Wybacz ale o jakiej konkurencji mówisz? Handlarzach? Jeżeli jestem pewien pochodzenia, stanu przebiegu, a mam prawo być jeżeli jestem właścicielem auta od nowości to handlarz nie jest żadną konkurencją bo w 99/100 to oszust i kombinator albo w najlepszym przypadku "panie ja tam nie wiem"

 

Czy wyposażenie jest aż tak cudowne? Według mnie nie, bo kilka dni temu przeszedł mi koło nosa porównywalnie wyposażony 520D.... nie miał m paka, za to miał szyberdach, night vision oraz grzaną kanapę :roll: :wink:

 

516 nie było? :norty:

 

 

 

/dobrze że takie nigdy nie powstało :duh: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o ogóle sprzedających. Masz pewność że omawiane ogłoszenie pochodzi od właściciela, a nie od handlarza?

 

Nie rozumiem czemu się tak pieklicie :roll: . W dwóch zdaniach wykazałem, że omawiane auto wcale nie jest tak nieskazitelne jak wynika to z butnego opisu, a także że nie jest tak ekstremalnie wyposażone.

Przykład 520d był celowy co podkreśliłem dodając "..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne ogłoszenie, czytałem większe głupoty i bzdury. Poza tym rozwodzimy się nad tym ogłoszeniem, a założyciel tematu zniknął i się nie odzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre będzie porównanie, ale ja za 6 letnie e46 dałem u dealera w DE z PS 70 000zł plus akcyza 9 500 zł, ale auto miało połowę mniejszy przebieg niż ten tapczan z akuratnym silnikiem. Wiem że piątka to klasa wyżej niż seria 3, ale cena tego egzemplarza jest pobożnym życzeniem sprzedającego. Można sprawdzić w ASO co pod maską ćwierka, ale nie napalałbym się lub poczekał do stycznia 2015 :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam teraz nie wiem. W poniedziałek prawdopodobnie wybieram się do Wawy obejżeć jeszcze coś innego ale w 535D. Zobacze sprawdzę i opiszę bo jak nie zobaczysz to sie nie dowiesz. Z drugiej strony sobie pomyślalem aby poczekac do wakacji i kupic f10 ale za 100tys nie kupie jakiegos kozaka tak mi sie wydaje. Z każdej strony (małżonka, rodzice) słysze głosy aby sobie darować tyle siana wydawać na auto tylko do 50tys max. Sam juz nie wiem, rozumiecie, nie jestem milionerem tylko zapierdalam fizycznie za grania i chce spełniać jakies tam małe mżonki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wole auto z Niemiec bo jest tam lepszy serwis i drogi sa prawie idealne dlatego nigdy nie kupuje auta ktore jezdzilo np 5 lat po naszym Polen Dakar :mrgreen:

 

Paliwo tez maja super .

Oj tam.

Zenek moim autem jeżdżę 7-my rok a stanem zawieszenia to raczej mógłbym cię zszokować :norty:

Jedyne elementy które wymieniłem przez ten czas to dwa dolne przednie wahacze, jeden tylny wahacz ( tylko dla tego że skrzypiał ) i drugi raz łączniki stabilizatora tył.

Co do paliwa to faktycznie mają dużo kaloryczniejsze, przez co jest mniejsze spalanie lecz wszyscy wschodni Niemcy do 150 km. tankują się u nas, na najmniejszej stacji gdzie paliwo jest najtańsze w mieście. Dodatkowo ci biedni Niemcy tankują nawet w butelki po Coli :norty: :norty: , skutecznie blokując ruch na ul. Karsiborskiej innym użytkownikom drogi.

Gdyby nie policja to dojazd na duże promy trwałby ok 2 godzin.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

wez kogoś z kompem co ogarnia temat i wszystko będziesz wiedział, przebieg można sprawdzic po ilości włączeń i wyłączeń xenonu , poszukaj ktoś na forum o tym pisał, na mierniku powinieneś mieć, nie więcej jak 140 mikronów, oczywiście mechanik kanał itd...

generalnie lepiej wydac kase na sprawdzenie auta, niż potem 10k na dzień dobry , ASO w warszawie odradzam, szczególnie Inchcape

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszelkich sprawdzeń dokonywałem w Feue Vert, zrobili wydruk na 30 punktów auta, znalezli nawet mikropęknięcie na ASB. Cała zabawa za 170zł i możesz być obecny przy oględzinach. Nie mają możliwości potwierdzenia przebiegu, ale takie ustalenia przy sprowadzonym aucie, to robi się u zródła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade gdzies do ASO na 100%.

 

A co sądzicie o takim wynalazku:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4841837445

Myslalem aby tez podjechac z czystej ciekawosci i zobaczyc, koles mowi ze jest cacy jakis radca prawny itd

 

I skręcił przebieg ponad 100tys :mrgreen: :mrgreen:

http://allegro.pl/bmw-535d-m-pakiet-330km-i-720nm-i4794612805.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade gdzies do ASO na 100%.

 

A co sądzicie o takim wynalazku:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4841837445

Myslalem aby tez podjechac z czystej ciekawosci i zobaczyc, koles mowi ze jest cacy jakis radca prawny itd

Radca prawny, lekarz, dziadek, sędzia, adwokat, ksiądz itp. to "nadludzie" święci od których można wszystko kupować na słowo honoru. W rezultacie okazuje się, że to najgorsze fleje, którzy o nic nie dbają (nie wszyscy oczywiście) Auta od takich ludzi, powinny być traktowane jak specjalnej troski. Ja jak czytam w opisie, że auto od....... to mną trzepie i tracę zainteresowanie. Ale to tylko mnie, większość wierzy w słowo pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.