Skocz do zawartości

328i Touring by K3m0T


K3m0T1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie no ja ciagam tylko lekką przyczepke, albo teraz jak mam remont mieszkania to akurat sie nadaje żeby przywieźć co nieco :)

 

hak założony, nie było za trudno, trzeba opuścić wydech troche, kable można puścić otworem technologicznym razem z wezykiem podcisnienia wydechu. Natomiast musze coś z elektryką jeszcze poprawić bo wszystko podłączone tak jak kostki pozwalały ale mam jakieś zwarcie wiec musze jeszcze chwile z tym spędzić :) za to z tyłu nic sie nie zmieniło kompletnie i hak jest niewidoczny dopóki nie jest wpięty.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Stoli ładny, aczkolwie w cylindrak u mnie wylądowalby obok soku i wody inny trunek :P :P

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko była przymiarka do zdjęcia że flaszki się dobrze mieszczą :D aczkolwiek takie co pijam kwadratowe to nie bardzo chcą sie miescić, no może 0.5l wejdzie. Ale jak ktoś pija perfumy a nie czystą to tak ma :D

 

stolik ma założoną instalację oświetlenia, od spodu w cylindry są wklejone diody czerwone, zostanie to też uruchomione niedługo i może coś bedzie widać że świeci :) do tego koszyczek na baterie i włącznik.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widzę, że stoi to na kółkach. Powiedz ile taki zestaw będzie ważył??

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tyle poddał sie jeden amor, urzygał sie olejem no i niestety czas na wymianę :) chwilowo słabo z kasą bo kończe mieszkanie remontować wiec wpadło budzetowo ale nadal dość porządnie czyli Kayaba, plus nowe poduszki, plus nowe osłony i odboje. Jestem szczerze zaskoczony tym że z tyłu był ori amory przez tyle lat, tylne spręzyny jak widać już ktoś za mnie zmienił również na Kayabe wiec powinno to działać.

 

Zaryzykowałem i załozyłem zwykłe amory do zawiasu mpakietowego (natomiast jeśli z tyłu są sprezyny zmienione to nie wiem czy z tyłu zostały założone krótsze springi czy może zwykłe), różnica znikoma wizualna, autko na nowych amorach poszło może o 1cm do góry i dobrze bo prawie cała opona mi sie chowała wcześniej w nadkolu.

 

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/DSC_0052_zpsyxhswk1s.jpg

 

robota fajna i szybka, z godzinke zeszło bo trzeba troche rozebrać bagażnika w kombiaku.

 

teraz jestem umówiony do blacharza, próg już do mnie dotarł i bedzie z prawej strony mocne spawanie. Próg jest mocny nadal ponieważ bez problemu auto moge podnosić lewarkami ale odpadły mi te gumy dla lewarka no i jakies dziury tam są.

później zostanie lakiernik który wszystko rzuci na kolor nadwozia, progi i zderzaki. Potem czeka mnie wymiana boczków ze skórzanych na pasujące do foteli ciemno niebieskie.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z racji chwili wolnego czasu zrobiłem porządki w aucie, hak już na gotowo skończony (elektryka nie była dokończona), przy okazji zrobiona legalizacja haka to teraz tylko wbije w dowód, wymieniłem filtry gazu bo już 10tys na gazie i lada moment jade na filtry i oleje oraz świece. Auto troche posprzątałem i zarzuciłem naklejkę

 

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/DSC_0054_zps0rqcyvpc.jpg

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powolotku, czekam na wolny termin u blacharza i robie próg prawy oraz malowanie zderzaków i progów w kolor auta.

 

Ostatnio naprawiłem odboje tylnych amorów bo nie dało się autem jeździć, gościu musiał mi do innego auta wysłac chyba bo skoku amortyzatora było z 4/5cm i tak [BAD] skakała na dziurach że już sie bałem że te kayaby takie twarde. Z 12cm długości miały te odboje które założyłem z amorami, skróciłem je o połowe i jest luksus teraz.

 

No jak będe mieć chwile to umyje auto i coś pstryknę bo teraz to czasu nie mam bo pracuje 7 dni w tygodniu często po ponad 12h i lipa :)

 

moge auto podsumować po 10tys zrobionych że był to bardzo dobry zakup :) pali tyle co wcześniejsze 1.8, jeździ dużo lepiej :) fakt że z racji starości są pewne mankamenty jak skrzypienie w bagażniku, czy skrzypienie tylnej kanapy jak skóra trze o skóre :P sam również otwiera mi się schowek pasażera na dziurach, musze tam zajrzeć do zamka czy można coś poprawić bo irytuje to mega.

 

W planach mam również popracowanie nad lakierem ale to już chyba specjalistom zostawie, może nałożenie jakiejś ceramiki po korekcie lakieru.

 

Ogólnie lista do zrobienia jest długa bo jeszcze zaworek od ogrzewania do poprawy bo na nogi i na szybe mi grzeje zawsze gorącym powietrzem :P tylko nie mam kiedy posiedzieć przy aucie.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

auto dostało dzisiaj serwis klimy - brakowało 500g czynnika no i nie załączał sie wentylator klimy, mimo to klima i tak chłodziła za co jestem pełen uznania. Wentylator zdiagnozowany bo przekaźnik czyli pare zł naprawa, czynnik uzupełniony wiec lada moment zacznie mrozić :)

 

2 sworznie z lewej strony wymienione, siedziały oryginały gdzie zewnętrzny poddał sie po ponad 20 latach i ponad 200tys jeśli wierzyc licznikowi. Wewnetrzny nie musiał być ruszany ale dla spokoju też wymieniony na lemfordera. Tuleje są w bardzo dobrym stanie, może ktoś już kiedyś zmienił, druga strona to samo dalej siedzą ori sworznie i nic im nie dolega. Ale auto po polsce jezdzi tylko od momentu zakupu przeze mnie wiec pewnie z czasem sie zacznie coś poddawać.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik super ! sam chcialem taki sobie sprawic, no ale nie bardzo mam miejsce zeby ladnie stal... moze kiedys :) Jak czytam wasze tematy, i widze jakie macie mozliwosci zeby przy autku pogrzebac, to az mnie cos bierze :) Zazdroszcze wam waszych garazy, kanalow i wg ...

 

Temat felgi, wedlug mnie pasuja do samochodu, ale to przede wszystkim tobie sie ma podobac..

 

Super autko, widac ze zadbane :) dbaj dalej a bedzie ci dlugo sluzyc, moj znajomy ma tez e36 turasa w 2.8, kupil jak mial niecale 100 TKM przejechane, a teraz samochod ma ponad 400..

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ma ledwo ponad 200 dopiero wiec jeszcze pare ładnych lat przed tym autem, a przebieg wydaje sie mocno realny biorąc pod uwagę że auto kupiłem od jedynego właściciela i wszedzie gdzie coś wymieniam to siedzi oryginał.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od 1 wlasciciela to wspaniala rzecz, przebieg powinien byc jak najbardziej realny, jak chcesz to moge poprosic kolege z BMW zeby wklepal vin w systemie, to zobaczymy kiedy byla jakas ostatnia naprawa w serwisie, ale z tego co pamietam to chyba juz to sprawdzales czy nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kolejne fotki m60b44

 

tym razem na szybko podłączyłem podświetlenie, nie jest to mocne niestety ale musialbym duze baterie ładować albo zasilać taki stolik z gniazdka czego nie chciałem wiec z zapalonym swiatłem szalu nie robi,

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/Mobile%20Uploads/DSC_0029_zpss6fnz6wi.jpg

 

ale jak sie zgasi mocne światło i zostawi jakieś delikatniejsze to zaczyna lepiej to wyglądać :)

 

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/Mobile%20Uploads/DSC_0030_zpsyf7fgkld.jpg

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.