Skocz do zawartości

No i jestem szczeslimwym posiadaczem E39 ;)


pawelkrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj kupilem od kolegi z forum BMW E39 523i.

 

POPROSTU BAJKA :modlitwa: BMW :modlitwa:

 

Auto jest poprostu niesamowite i bardzo starannie wykonczone do tego niema najmniejszych sladow zuzycia jak na 10 lat !! jestem pod wrazeniem. Teraz juz wiem , ze tylko bede BMW jezdzil

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH uzytkownikow BMW i FORUM BMW KLUB POLSKA

p.s.

 

DO moderatora - sorry ze tak wyskoczylem z tym postem ale musialem sie podzielic z Wami ta informacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie kolega el-viz zaskoczyl - tylko niewiem co o tym myslec czy naprawde kondolencje (az takiego syfa kupilem) czy to tylko taka przygrywka :worried:

 

co do fotek - jak bede mial aparacik to dodam pare fotek - musze

tylko ja troszke zmodyfikowac optycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam.auta nie znam i nie mogę nic powiedzieć.to był taki żarcik :twisted:

 

hehehe - autko 1 klasse , naprwade jestem po wrazniem mocy i wygladu tapicerki + dopracowanie szczegolow to jest poprostu BMW , do tej pory smigalem 136 kucy w omedze caravan ale to , to istna rakieta.

 

 

jeszcze raz to powiem i podkresle - z calym szacunkiem dla

 

:modlitwa: BMW :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej kolega PawelKrak rozbawil wysylajac PW i proszac o pomoc w znalezieniu auta w Niemczech. Dosyc szeroko ale dokladnie okreslil swoje wymagania, cenowe tez, ja zgodzilem sie pomoc, po czym po 3 dniach nastepna PW czy juz cos upolowalem :D ? Ja swojej szukalem kilka miesiecy, a Tu po 3 dniach mialem znalesc- "

co do autka do preferuje ciemne , np. cos w metalicu , czarny , zielony ciemny . No jezeli bedzie jakas okazja np. srebrny lub inny taki kolor byle nie bialy czy czerwony lub fioletowy , to oczywiscie tez biore pod uwage ale jednak preferuje czarne kolory . Wypas jak sie da maxymalny , ten klimatronik jak najbardziej i w miare elektryka . co do skory to tak bardzo mnie to nie kreci ale jak bedzie jako dodatek to czemu nie. Poza tym , wazny jest stan techniczny , zawias no i silinik !! bez tego niema mowy zeby auto kupic. niechce kupic i zaraz po wjechaniu do polski robic remonty . chce kupic w miare auto zadbane , do jazdy. Cena jak najbardziej w dol czyli taniej niz w polsce.

najlepiej tak do 4500 E i jak bys mogl pmoc przy zalatwieniu celnych i reszty. to tyle chyba

 

Mimo wszystko ciesze sie ze dobrze kupiles i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.