Skocz do zawartości

zakochałem się w BMW :)


ula2006

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

musiałem napisać :) po prostu zakochałem się w BMW :) Jestem właścicielem BMW :) od tygodnia. Wcześniej ostatnie 4 lata jeździłem Mercedesem i powiem Wam, że Mercedes jest daleko w tyle za BMW :) Ciężko mi to było stwierdzić ale niestety taka jest prawda.

 

W tym samochodzie wszystko mi pasuje, od silnika po stylistykę, wygodę itd.

 

Jestem akurat na wakacjach za granicą. Trzeciego dnia po zakupie udałem się w długą podróż do Włoch. Trochę się bałem, bo nie znałem auta ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że to był super zakup i jestem mega zadowolony.

 

Silnik - bajka :)

Spalanie średnie z 1500km to 7,7 przy średniej wg komputera 100km. W tym jazda przez Niemcy 140km/h - 180km/h, Austria 110-130km/h, Włochy 70-130km/h. z całej trasy 3h jazda w korku. Pełne obciążenie, pełny bagażnik, klima on.

Jeszcze nigdy nie spotkałem się, żeby przy 180km/h nie było słychać silnika, a tak w tym BMW jest

Komfort - hmm - bajka, pierwszy raz od 5 lat miałem wolne miejsce w bagażniku, a córka mi przybyła :)

 

 

 

Po prostu mega :)

 

musiałem się pochwalić

 

sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... to szerokosci i niezawodnosci kolego. Ja ostatnio mam przyjemnosc podrozowac nowym Mercedesem klasy E ok. 250KM ON oprocz tzw. masazu plecow nic nie widze lepszego w Mercu wzgledem BMW no i Audi, no moze odpychanie bo 600Nm robi swoje, ale i tak nie przebije 630NM w 535d.

Trzeba byc duzym fanem Mercedesa aby powiedziec iz chce miec GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mam to samo odczucie :mrgreen:

 

Szerokiej drogi :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cieszymy się Twoim szcześciem. W większości przypadków pierwsza jazda BMW kończy się zakupem. Nieważne ilu letnim BMW jedziesz, bo zawsze towarzyszy temu radość z jazdy ;-)

Udanych wakacji!

tutaj należy dodać że nie ważne ilu letnim ale ważne żeby było zachowane w stanie fabrycznym bo tylko wtedy radość z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorik79 mnie uprzedził. Dokładnie to chciałem napisać, fabryczny stan i nienaganny technicznie, wtedy usmiech na twarzy gwarantowany.

Jak raz kupisz BMW to już zawsze będziesz chciał BMW :)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam

musiałem napisać :) po prostu zakochałem się w BMW :) Jestem właścicielem BMW :) od tygodnia. Wcześniej ostatnie 4 lata jeździłem Mercedesem i powiem Wam, że Mercedes jest daleko w tyle za BMW :) Ciężko mi to było stwierdzić ale niestety taka jest prawda.

W tym samochodzie wszystko mi pasuje, od silnika po stylistykę, wygodę itd.

Motocykl BMW mam od dawna.

W osobówce przesiadłem się z A4 TDI Avant quattro, opierałem się urokowi marki BMW dłużej..., bo pierwsze zakupione przeze mnie E91 330d niestety nie miało 4x4 tylko RWD , ale następny zakup E91 330xd - tym razem z automatem i wreszcie z napędem x-drive spowodował tą samą reakcję jak u Ciebie.

A silnik R6 3.0d to majstersztyk.

Raz BMW. Zawsze BMW.

 

Choć stereotypowa opinia o statystycznym użytkowniku BMW mi nadal przeszkadza.

To JEDYNA znana mi wada tej marki.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wyjątkowo uczucie sprawiło że przeszedłem z Japończyków na BMW :-)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche odkopie, ale czy nie brakuje wam tych smaczkow we wnetrzu, ktore np. wystepuja w Audi? Ostatnio latalem a7 i wnetrze mojej f10 odpada... Mimo, ze obie swietnie wyposazone.

 

Widze, ze BMW zaczyna cos zmieniac (vide nowe f15), ale np. porzadne oswietlenie ambientowe jest w Audi od c6tki. Ogolnie atmosfera i wrazenie nowoczesnosci robi lepsze wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zgadzam się. W Audi jest ok, na pewno dużo lepiej niż w aktualnych Mercach, ale do BMW daleko. Bardzo mi się nie podoba obecna moda na wielkie ekrany niewkomponowane w deskę. W Audi i Mercu wygląda to tak jakby ktoś sobie je dodatkowo domontował, zupełnie nie pasują do reszty. Tragedia. Niestety BMW też ulega tej modzie chyba patrząc na vanowatą serię 2. Mam nadzieję, że na tym poprzestaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.