Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli założymy ze te zmniejszone spalanie i podniesione wartości KM i NM będzie bez uszczerbku na żywotnosci silnika i innych podzespołów itd itp to musimy założyć ze chłopaki z hamownią są mądrzejsi od inżynierów BMW ... wiem ze są tacy co tak myślą ;) Polski Krzyś i Józek z hamownią i lekkim pojęciem o programowaniu przecież mogli by pracować dla BMW ale mają swoje zasady i olewają niemieckie pieniądze ha ha ha ha ha sorry za cynizm ;)

 

Normalne przecież ze bmw może wyciągnąć z aut lepsze osiągi mniejsze spalanie itd bez uszczerbku na jednostce napędowej ale po co to robić fabrycznie ? No po co żeby się pochwalić w reklamie ? Żeby wykosić konkurencję ? Pff oni sie z nikim nie scigaja przeciez w tej branzy nie chodzi o klienta i pieniadze .... ha ha ha ha ha ha

 

Bez urazy ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ten sam co w e 46 dobry ale na moje za słaby na x3 ... zależy jak lubisz... reszta ? na poczatek dolicz 100 000 do licznika. Masz VIN ? Na moje to dziwne wyposażenie niby navi jest a sterowania w kierownicy juz nie brał ... dokładany zestaw bluetooth nie ma w navi tez dziwne ?? .. moim zdaniem demontowany był i lewy i prawy błotnik z przodu, no i boczki (tapicrka) drzwi są od wersji po lifcie przynajmniej z przodu tak to wygląda na fotkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy nie bić co sądzicie o tych autkach wiem ze wypicowane przez handlarzy ale moze ktos cos ogladał pzdr http://otomoto.pl/bmw-x3-zamiana-C35829663.html http://otomoto.pl/bmw-x3-klimatronik-6-biegow-4x4-C35765516.html

 

Byłbym bardzo ostrożny,handlarz i dla niego typowy opis.

Do najbogatszej wersji tej X3 jeszcze sporo brakuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fajne autko , właśnie zrobiłem na niego przelew zaliczkowy aby sobie zaklepać i go nie sprzedali komuś innemu ;-)

2. Hmm... a może to handlarz tu zamieścił lina dla lepszej reklamy swojego auta ?

 

Piszę aby uzmysłowić że obydwa punkty powyżej są możliwe ,bądźmy ostrożni ale auto jednak gdzieś trzeba kupić .

Pozdrawiam

 

Ps. Fakt że to nie ful wypas ale jak jest możliwość gwarancji to przynajmniej żona nie będzie podszyta strachem.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gwarancje nie dają żadnej gwarancji ;]

 

i 1 i 2 to masakra jeden wyplakowany nawet pod maską i ten z pierwszego linku ma dwu rurkę od 3.0d pewnie dodaje mu to milion koni ;]]] 2 to przede wszystkim przedlift ale jak się domyślam kupujący laik i nie zauważył różnic ;] daj spokój z tymi nr vin szkoda czasu;]]]]]]

 

 

szukaj dalej ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy nie bić co sądzicie o tych autkach wiem ze wypicowane przez handlarzy ale moze ktos cos ogladał pzdr http://otomoto.pl/bmw-x3-zamiana-C35829663.html http://otomoto.pl/bmw-x3-klimatronik-6-biegow-4x4-C35765516.html

 

Bez obrazy ale 150 KM szału nie robi. Jak już koniecznie 2,0 - to tylko polift 177 KM z automatem.

 

P.S. Ale te srebrne relingi z tej drugiej to chętnie bym kupił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak by był w 2.0 przed lift to by by GM a polift wiadomo ZF ;]] zaś te 177 w polifcie to koszt rozrządu itp ... najlepiej polift 163 km a jak nie to przed lift 3.0 ... ja następny planuje F25 i to wcale nie diesel a 2.8 benz a co bedzie życie pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

Co myślicie o xdrive? Czy auta z tym systemem mają przewagę nad samochodami bez niego?

Trakcja jest zdecydowanie lepsza i co niektórzy powiadają że to babskie auto bo w ciężkich warunkach drogowych lepiej się prowadzi, ale nie oczekujmy cudów .

Poza tym trochę większe spalanie , czuły na nie jednakowe opony oraz zbieżność ,i trzeba brać pod uwagę że tam jest ta słynna skrzynka rozdziału mocy czyli dodatkowy bajer do popsucia.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

Od kilku dni śledzę Wasze forum, czytam i czasami mam mętlik - widocznie jeszcze nie opanowałem wszystkiego, co dla Was jest oczywiste :D Ale proszę o pomoc, w sobotę wybieram się w podróż po X3 E83 3.0d - samochód oczywiście sprowadzony, jak zwykle "igła", "lala" itp. - stąd prośba do Was, proszę o opinie tego samochodu:

http://nando162.otomoto.pl/bmw-x3-3-0d-218ps-ze-szwajcarii-serwis-jak-nowa-C35747672.html

 

Opis jak zwykle rewelacyjny, opinie o Radomiu znam, ale się nie przerażam - jak narazie :D

 

Czy coś Was niepokoi w tym samochodzie, czy na coś powinien zwrócić uwagę? Coś wygląda, że jest nie ori? Coś dłubane?

VIN mi sprzedający podał: WBAPD91050WG39722.

 

Jak sprawdzić czy właściwie działa XDrive i jak BMW oznacza szyby, żeby sprawdzić czy są fabryczne? Bo cyferki oznaczającej rocznika nie widziałem (w innym egzemplarzu).

 

Samochodami 4x4 z automatami jeżdżę od 14 lat więc coś tam się orientuję, ale każda informacja mi się przyda.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.