Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

... ten z linku ma kombinowany zderzak i przod i dodatkowo zmienione klapa i lampy z tylu na polift a za te chinskie ksenony w lampach naklad bym płaskich na twarz za oślepianie kierowcow

 

 

Klapy chyba nie zmieniał - tylko tylne lampy i zderzak są poliftowe.

Trzecie swiatło stop przed liftem było białe - i takie w tym egzemplarzu jest (poliftowe tylko mpakiety miały biały stop).

Wnętrze zgodnie z rokiem produkcji przedliftowe, ale te xenony - makabra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak 3 stop to prawda ale 3 stop mogl zostac z poprzedniej klapy a ta jest poliftowa lub przynajmniej dolna listwa klapy jest z polift ta przed lci jest czarna i ma inne wytloczenia ale to juz mniejsza o wiekszosc skladak podpicowany na lci i to nieudolnie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to się podłącze. W tym roku będę zmieniał auto. Myślałem o merc clk ale mam rodzinę 2 dzieci. Da rade clk ale wiadomo kombi albo SUV to już inna bajka. Chodzi o miejsce w środku. Czytałem różne opinie i sporo jest takich ze strach wogole pomyśleć a kupowaniu x3. Ale ja się nie zrazam bo to jak że wszystkim jak kupisz pechowy model to pech i juz i tak może być z każdym autem. Teraz mam audi a4 1.9 i zero problemów a moi znajomi mnóstwo wiec....

 

Co myślicie o takim x3 rok,przebieg i czy to możliwe ze za taką cenę to nie jest jakiś badziewie?

http://cars.donedeal.ie/cars-for-sale/bmw-x3/8611125

Mieszkam 2 irlandii tak na marginesie.

Każda rada mile widziana.

Ogólnie myślałem o silniku max 2.0 ale czytam ze te jednostki dużo bardziej wadliwe ?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinks - handlarz oczywiście wyjaśnienie znajdzie :))))) juz słyszę ta piękna bajkę ze poprzedni właściciel tak zmienił bo po prostu chciał i tak jest pięknie a nie ze było walone obustronnie i przy okazji nieudolna przeróbka na po lift ...

 

Pietrucha nie bój się x3 a szczególnie w benzynie ... jak na benzynę to przebieg może być realny ... cena ? Hmm mega niska pierwsze co mi popada to wnętrze jak masz vin to można sprawdzić czy tak wyszło z fabryki bo coś mi śmierdzi kolorystyka no i te m pakiet fotele ładniutkie tylko dlaczego tylko fotele z m pak !? wątpię żeby ktoś tak zamawiał no ale kto wie ... daj nr VIN to sprawdzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału z miejscem faktycznie nie ma ale bez problemu daje radę :mrgreen: :mrgreen: Z doświadczenia mówię :cool2: :cool2:

Inna rzecz to to ze to auto 11 letnie a z tym już różnie bywa

 

Które daje rade? X3 czy slk? Bo zrozumiałem ze slk.

A apropos tej x3 to wiem ze 11 letnie ale nie mam zamiaru jeździć tym autem 10 lat. Myślę że około 5 lat by było ok. Szkoda ze u nas tu taki podatek drogi TAX im większy silnik tym sporo więcej buli się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinks - handlarz oczywiście wyjaśnienie znajdzie :))))) juz słyszę ta piękna bajkę ze poprzedni właściciel tak zmienił bo po prostu chciał i tak jest pięknie a nie ze było walone obustronnie i przy okazji nieudolna przeróbka na po lift ...

 

Pietrucha nie bój się x3 a szczególnie w benzynie ... jak na benzynę to przebieg może być realny ... cena ? Hmm mega niska pierwsze co mi popada to wnętrze jak masz vin to można sprawdzić czy tak wyszło z fabryki bo coś mi śmierdzi kolorystyka no i te m pakiet fotele ładniutkie tylko dlaczego tylko fotele z m pak !? wątpię żeby ktoś tak zamawiał no ale kto wie ... daj nr VIN to sprawdzimy

 

 

Spoko skontaktuje się ze sprzedającym i poproszę o nr nadwozia. Ale przeglądając ogólnie tu te x3 to prawie każda ma takie wnętrze. Irlandczycy szatastają kasa na auta. A tu kilka przykładów

http://cars.donedeal.ie/find/cars/for-sale/Ireland/?filters%5Bmake%5D=BMW&filters%5Bmodel%5D=X3&ranges%5Bengine_to%5D=2.5&ranges%5Bprice_to%5D=10%2C000&sort=publishDate+desc&source=all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wnętrze jako samo wnętrze !! Bo to żaden wypas dziwi mnie po prostu konfiguracja... z m pakietu nikt nie bierze tylko foteli jak juz to + kierownica i podsufitka ... no i ten czarny podłokietnik - masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 3.0d

Motor: M57D30O1 - 3,00l (150kW)

data prod 05.02.2004

skrzynia automat

 

Standard Equipment

Exterior parts in vehicle color

Armrest front

Fog lights

Kilometer-calibrated speedometer

On-board computer

Language version German

 

Optional Equipment

EU3 exhaust emissions standard

Selection of COP relevant vehicles

Automatic transmission

HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

Sports suspension settings

Multifunction f steering wheel

Sports leather steering wheel

 

Alarm system

Fold-in outside mirror

Deleted, model lettering

Sports package

Climate comfort windscreen

Roof railing

Electric panoramic roof

Trunk room net

Floor mats, velours

Warning triangle and first aid kit

Interior mirror with automatic-dip

Fine wood trim

Seat adjuster, electric, with memory

Ski bag

Sports seat

Lumbar support, driver and passenger

Storage compartment package

Seat heating driver/passenger

Headlight cleaning system

Park Distance Control (PDC)

Rain sensor

Xenon Light

Adaptive Headlights

Automatic air conditioning

Navigation system Professional

Preparation f mobile phone w Bluetooth

CD changer for 6 CDs

HiFi speaker system

High gloss shadow line

Headlining anthracite

White direction indicator lights

National Version Germany

High speed synchronisation

Retailer Directory Europe

Delete cross-pattern operation

On-board vehicle literature German

Control unit COP

Deleted, licence plate support front

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardzo proszę , to link do bardzo fajnego dekodera łącznie z fotka auta i jego wnętrza. http://www.bmwarchive.org/vin/bmw-vin-decoder.html

 

Jeśli chodzi przebiegi to servis !! Albo ktoś kto ma dostęp do ich baz..... tyle że auto z 2004 to będzie mało wiarygodne ... serwisuje się 5 max 8 lat potem wiadomo jak jest....

Przyjmij realny przebieg na diesla 2.0 nie mniej 20- 25 tys rocznie. 3.0 nie mniej niż 30-35 tyś rocznie i zaufaj mi to minimum !!!!! reszta to ściema ;))

 

Bezwypadkowość ? Nie realne chyba ze auto ze Szwecji lub Norwegii ale to też różnie bywa ....

 

Pozostaje dobry blacharz albo czujnik lakieru ... gorzej jak ktos wstawiał oryginały w tych samych kolorach :))

W jakich okolicach szukasz auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z lubelskiego gdzieś w okolicach szukam ale po dobre auto mogę się przejechać...tylko ze tak naprawdę to nie wiem jaki silnik...naczytałem się głupot ze 2.0 to lipa pod względem awaryjności a 3.0 się trochę boję pod względem spalania (więc nie wiem czego szukac).Jesli chodzi o skrzynie to raczej manual mnie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 d śmiało bez strachu można brać ale w wersji 150 lub 163 konie z tym ze te drugie chyba dopiero po lift do ryzykowny jest ten 177 ...

Jak lubisz dynamicznie polatać to bierz 3.0 d - solidniejszy spalanie licz w mieści 12 / 12,5 może w manualu zejdzie do 11 ale na mniej nie licz ... w trasie jak spokojnie to koło 8 jak szybcie to 10 weźmie ... i to tyle ... ;) musisz zdecydować co Wolisz 2.0 pali w mieście 9 chyba ze się wleczesz to 8 w inne legendy nie wierz ;)))))) a najlepiej przejdź się 3.0 i 2.0 i zdecyduj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeździłem 2.0 i tak powiem ze szału nima :D jutro przejade sie 3.0 i zobacze.

Ta stronka którą podałeś jeśli chodzi o zdjęcia to jak bardzo wiarygodna jest?jedna x3 która sprawdzałem na tej stronce rózni się wykładziną na podłodze tu jasna tam czarna.Sprawdziłem też swoje wcześniejsze bmw i tez kilka rzeczy się nie zgadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiarygodna jest bardzo myślę ze 1 do 1 ... a jak coś ci się nie zgadza w kolorach itd to na pewno jest w opisie wyposażenia czyli jeśli np standardowo szły czarne dywany a ty masz beżowe to w opisie na bank napisane będzie że opcja z beżowymi dywanami chyba że nie było to zrobione w fabryce tylko ktoś zmieniał itd itp generalnie stronka bardzo wiarygodna i fotki tez się powinny zgadzac

 

edit:

 

no wiem że szału nima, ale spokojnie jak się przejedziesz 3.0 to juz będziesz wiedział który silnik wybrać :) gwarantuje ze 2.0 pojdzie w zapomnienie 2.0 było super do e46 ... ale tu naped 4x4 i ciężar robi swoje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze spalanie w manualu? a jak wygląda sprawa z chipem 2.0 ? wytrzyma ten silnik 190 km?

Hmm.... dopytujesz się o spalanie a chcesz czipować 2.0 ? ? ? przecież to jest ciężarówka a chcesz z niej zrobić wyścigowca ?

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej ale jednocześnie zaprzeczam ;) wyścigowca się nie zrobi ale z 2.0 ;)) w 3.0 nie czuje się ze to ciężarówka na autostradzie czy w mieście bardzo rzadko trafiam na równie zrywne auto bo większość aut to 1.6 , 1.9 czy 2.0 ... nie moge powiedziec o aucie ktore ma 7.4 do setki ze to ciezarowka .... nie wspominając o tym jak e83 lata w 3.0 SD ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.