Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze masz większy "arsenał" i nikt Ci nie wytyka.

Jeździ teraz e46 3L i dobrze się czuje z dieslem.

Ja wolałbym 4,4 benzynę na jego miejscu ale o gustach podobno się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi mi o komputer bo wypas po vin to co innego

Nawet nie wiesz w jakim błędzie jestes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........W przyszłą sobotę wybieram się do Elbląga na oględziny, ponad 600 w jedną stronę :)

No to mocno uważaj, wiem że nie można generalizować ale Elbląg jest miastem "dziwnych" handlarzy i ciężko tam znaleźć coś godnego uwagi. Mieszkam w Olsztynie i "u nas" to miejsce jest omijane szerokim łukiem jeżeli chodzi o samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze mam i jak pisałem obejrzeć :)

To tak jak u nas handlarze z okolic Nysy i Paczkowa ale jak piszesz wszystkich do jednego wora pakować nie można bo są jak wszędzie ludzie i ludziska.

Czasem można bardziej naciąć się u prywatnego druciarza niż w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o przód czy tył? We wczesnych wersjach tył był żółty, potem już klosz biały i żarówka tylko żółta po FL już wiadomo. Jeśli szukasz diesla to wątpię byś znalazł z USA tam jeśli ktoś kupował to w 99% duża benzyna, licznik w milach jeśli ktoś nie wymienił. Co do światłem przednich w Europie prawostronnej lampy przednie oświetlaj pobocze, w Stanach lampy świec równomiernie do przodu, przed pierwszym przeglądem trzeba to zminic. Niektóre lampy można modyfikować przysłoną, mała blaszka którą przesuwa się wewnątrz klosza lampy, jest tak napewno w Volvo v50 które posiadam, ale w niektórych lampach nie da się nic zrobić poprostu trzeba wymienić na Europejskie.
x3334a545255abac1e52.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Ile realnie można dać, żeby nie przepłacić za 2.0D automat 2007-2010 ?

 

u helmuta stoi tego pełno :

z każdej perełki jest 500€ - 800€ do utargowania a nawet więcej

 

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-X3-2.0d-Aut.-T%C3%9CV-06-2018-Xenon-elek.Sitze/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_48_,frn:2007,ful:diesel,ger:automatic_gear,dmg:false/pg:vipcar/242888180.html

 

 

tu masz z problemem silnika , jak się znasz i dobrze go zdiagnozujesz na miejscu to może się okazać ,że DUŻO utargujesz a usterka nie jest aż tak poważna

pisze że motor problem a może być sprzęgło , problem z automatem itp

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-2.0-Voll-Automatik/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_48_,frn:2007,ful:diesel,ger:automatic_gear,dmg:false/pg:vipcar/242720802.html

 

ten szybko zniknie już pewnie jakiś handlarz po niego jedzie

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-X3-3.0d-ALLRAD-PANORAMA-AUTOM.-LEDER/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_48_,frn:2007,ful:diesel,ger:automatic_gear,dmg:true/pg:vipcar/241704332.html

 

a tu jest 3.0d ale tu już akcyza będzie 3000zł

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-X3-3.0d-AUTOMATIK.-Panorama.BI.-Xenon./vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_48_,frn:2007,ful:diesel,ger:automatic_gear,dmg:false/pg:vipcar/240817807.html

 

ten to pewnie ma przeszłość wypadkową , na fotach wygląda super

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-X3-3.0d-4X4-AUT-LDER-NAVI-PANO/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_48_,frn:2007,ful:diesel,ger:automatic_gear,dmg:false/pg:vipcar/242875964.html

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie też się trafiają od tureckiego handlowca he he !!

Ciekawe jaka była cena wywoławcza , prawie 3 lata temu.

 

 

zanim kupiłem x3 szukałem e60 , w sumie było mi obojętne czy x3 czy e60

najważniejsze to było pb 3.0 + manual,

 

jak ja szukałem , najlepsze co znalazłem to e60 z 2004r za 30kzł z przebiegiem 320tkm

serwisowana do 282tkm , no ale ta z filmu kosztowała 10k€ i poszła za 9,6k€

 

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za paskudna gałka do biegow...

pykniesz tam pakiet startowy to bedzie drozsza od mojej hahahahahah :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki egzemplarz... czy na przedostatnim zdjęciu coś nie tak z deską ?!

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6794848787#bdaf8a2a89

 

I ten kolor tapicerki.... Jakby pawian nasrał do auta na rzadko... Bleeee....

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej na stronach tego wątku ktoś już pisał co sądzi o autach z tego rejonu.

 

Ja miałem okazje sprawdzić nr VIN od handlowców z Ostrów Mazowiecka oraz okolic

oni lubują się w handlu x3. Z kilku co dzwoniłem to 1 podał nr VIN i to jeszcze po kilku telefonach.

 

tu jest przykład WBAPA91010WA01234 , auto z tym nr VIN dnia 14.06.2014r miało przebieg 231.836 km

a sprzedawca jeszcze pół roku temu czyli około 11.2016r sprzedawał je z przebiegiem 207.000 km

i to był M54 3.0i manual na chyba ,że zrobił błąd w ogłoszeniu i miało być 270.000km

 

w Nysie też znalazłem kiedyś perełkę WBAPA91090WA00235 dnia 30.07.2016r przebieg 207.232 km

był oferowany z 177.500km

tak samo M54 3.0i manual

 

 

Odnośnie ogłoszenia to najważniejszego co powinno w nim być to nie ma . Chodzi o nr VIN.

Za to jest piękna informacja, co może oznaczać wiele różnych rozczarowań.

Ten którego VIN sprawdzałem miał taką samą informacje.

 

 

 

Ogłoszenie to jest wyłącznie informacją handlową

 

i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego.

 

Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

 

Przed kliknięciem "Kup Teraz" należy osobiście obejrzeć samochód

 

 

 

Tu też masz fure z Ostrów Mazowiecka

 

http://allegro.pl/bmw-x3-3-0-diesel-230ps-skora-serwis-do-konca-lift-i6792334993.html

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor auta tapicerki to rzecz gustu, jedni wola rude drudzy blondynki, to raczej nie podlega dyskusji, chyba ze rozmawiamy o stanie tapicerki. Panowie trochę dystansu do siebie, bo na razie wychodzi, że każda wasza x3 jest cudowna jak woda z Lichenia a każda w sieci jest bee. Przypominam że mówimy o autach które mają około 10 lat, zawsze można coś znaleźć w takim aucie. Kwestia by znaleźć taką by miała mniej mankamentów. Można też, jak ktoś pisał kupić taniej dołożyć 10k i też mieć fajne auto. Ostatni link manual, szukam automatu. Przed FL tylko 3.0d bo o ile się nie myle 2.0d nie były oferowane w 150KM z automatem. I pytanie czy po FL 3.0d jest sens skoro zachwalacie 2.0,177KM z którego można bez problemu zrobić moc 3.0d (może wyzbyć sie uprzedzenia do rozrządu), spróbować z takim silnikiem egzemplarze są tańsze.
x3334a545255abac1e52.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie zadawaj trudnych pytań,

 

targuj się z cypiskiem bo ma auto takie jakie chcesz.

 

i nie wklejaj tych podkręconych zdjęć z ostrowi bo naprawdę... "nie wszystko srebro co się świeci" i nie bądź typowy janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.