Skocz do zawartości

Swiatla halogen zwiekszenie jasnosci ringow


bestb

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie tak, ale wyjmując modul chciałem sie dokopać do led-a, ale po obejrzeniu lampy widać wewnątrz śrubki mocujące sam led wiec pewnie jest tam zamontowany na etapie produkcji, przed przyklejeniem przedniej czesci... krotko mówiąc juz łatwiej zmienic na xenon niz dłubać w lampach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy w czasie tych wakacji kręci się w tym roku sporo F10/11, w tym też trochę bez ksenonów (nie są takimi białymi krukami jak by można się spodziewać :norty: )

Przyglądałem się kilkukrotnie i wg mnie te bez ksenonów na 99% mają ringi podświetlane na żółto, tak jak starsze modele bmw e90 czy e70 i podobnie tak jak tamte nie będą miały tak silnych świateł do jazdy dziennej jak ringami podświetlanymi na biało-niebiesko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już długo szukam F10 z żółtymi ringami i jeszcze ani jednej nie trafiłem... nawet te bez zenonów mają białe, ale możliwe, że nie wszystkie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie wiesz co to za "kod" to znaczy, że nie masz odpowiedniej wiedzy i oprogramowania, więc jedź do kogoś kto wie, zapłać coś tam i gotowe. :) Zresztą ukrywasz to gdzie mieszkasz, więc tym bardziej nikt Ci nie zaoferuje pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze ... na kazde pytanie mozna odpowiedziec w stylu "jedz do fachowca". Ale to jest chyba forum dyskusyjne a nie tablica ogloszen ? Forum jest takze po to aby wymieniac sie wiedza. Wydaje mi sie ze do programowania nie trzeba studiow doktoranckich, tylko how to, nieco technicznego ogarniecia, czasu i checi ... no i narzedzi. Ktos jednak pomoze ?

 

rayal90: naszybko znalazlem cos takiego: http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=696777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mmw dobrze ci napisał.

Po pierwsze, to do programowania studia się przydają, wiem bo 5 lat przesiedziałem na takich studiach :) Na szczęście nasze bmw mają już gotowy kod a nam zależy tylko na zmianie kilku mało istotnych zmiennych, a to oczywiście można próbować robić bez odpowiedniego wykształcenia.

Jeśli chcesz zmienić tylko ustawienie świateł i np odblokować dvd w czasie jazdy, to koszty zakupu samego kabla i pirackiego oprogramowania będą dużo wyższe niż podjechanie do kogoś kto się tym zajmuje. Jeśli chciałbyś oprogramowanie legalne to w ogóle nie ma o czym rozmawiać.

Tu masz forum z którego dowiesz się wszystkiego: http://www.bimmerfest.com/forums/forumdisplay.php?f=175 Nikt go nie ukrywa, ale nie wkleiłem go od razu ponieważ dla zwykłego usera procedura zmiany parametrów np świateł jest nie do przebrnięcia, więc jeśli pytasz jak zmienić to odpowiadam zakładając, że zdajesz sobie sprawę, że linii kodu nie zmienia się przez idrive :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witajcie Koledzy.

 

Rozprawił się ktoś może z tematem wymiany samych ledów podświetlających ringi? Oczywiście chodzi mi o założenie do lampy na H7 podświetlenia ringu z bixenonu.

Ewentualnie czy do każdej na pewno da się wkodować jaśniejsze świecenie ringów ? Najlepszy fachowiec w mojej okolicy od takich tematów twierdzi, że nie da się tego zrobić, wkodował mi ringi jako światła do jazdy dziennej ale przy lampie na H7 ich jasność jest tak śmieszna, że w ogóle z tego nie korzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.