Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten egzemplarz : http://otomoto.pl/oferta/bmw-m6-salon-polska-575-km-b-o-ceramika-pakiet-competition-gwarancja-10-2016-ID6y4TP1.html

 

to ten sam : http://www.autogespot.pl/bmw-m6-f13/2014/10/09

 

cena bardzo fajna. auto należało do wypożyczalni z Warszawy. w zeszłym roku wystawiony był na sprzedaż przez bank.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta czarna to auto takiego jednego kolesia zwanego gdzies na miescie "Jerzyk". Auto konkretnie "doposażone" podobnie jak moje:

- ceramika, competition, individual, bang & olufsen itp, właściwie auto komplet.

 

Można by powiedzieć że w tej chwili JEDYNE godne uwagi M6 na allegro.

(realne auto, salon polska, pewna historia, nieźle zadbany, dobrze wyposażony)

 

A ten z rzeszowa to już wiaodmo.. woda :) za 250 można brac ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

no to będzie można kupić M-ke 3/4 z pakietem Competition - zdaje mi się iż konkurencja AMG C ( 471KM) i nowy RS4 ( 480KM ) maja/będą mieć o wile wiecej kucyków od BMW M3/4 ........dlatego taki zabieg robią :)

 

 

http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1214853

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu filmków z M4 GTS ja już patrzę na każdą inną Mkę tylko na zasadzie "o ile jest gorsza od GTSa" :D

Szkoda że tak drogie i tak limitowane to zrobili, bo takim autem mogli by pokazać klasę wyżej niż Audi, a doszli by z tym do poziomu Black Series AMG, które też mi się marzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak dzwiek wydechu M3/4 jest straszny AMG - po prostu zjada M-ke i tak samo będzie z RS4, co do GTS i oferowanego pakietu do M-ki - wydech jest ten sam delikatnie zmienili sekcje środkową i pomalowali końcówki wydechu na czarno - na filmikach widać iż brzmi to lepiej ale nadal jest bardzooo słabo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kosmiczne auto z nieziemskimi osiągami :produkcyjna wersja Koenigsegg’a Regera. Auto, które pierwszą setkę osiąga w 2,8 s, 200 km/h w 6,6 s, 300 km/h w 10,9 s, natomiast przyspieszenie 150-250 km/h zajmuje jedynie… 3,9 s!

 

http://motofilm.pl/2016/03/oficjalnie-koenigsegg-regera-1-2-300/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Maja, a czym odróżnia się gts od Twojej M ?

inne hamulce, zawieszenie, usztywniona karoseria ?

 

edit:

seryjna klatka rozwiewa moje pytanie o sztywność karoserii :mrgreen:

 

Czas na ringu jest kosmiczny, 14s lepszy od standardowego M4.

Film z przejazdu też robi wrażenie!

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
GTS od serii różni się przede wszystkim masą i mocą a wydech i hamulce to można sobie wybrać jakie chce do serii M3/4 - ciągle uważam iż dźwięk nawet GTS-a jest do dupy a dać 600tys za to że ma się GTS-a to chyba tylko w USA przejdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTS to nie jest auto ktore moze byc daily carem, kupowanie go ma tylko sens jak sie chce ulokować kapitał tak, żeby za 10 czy 20 lat sprzedać go z zyskiem albo jest sie kolekcjonerem ; p. W tej cenie tylko 911 GT3 ma sens jeśli chcesz mieć szybkie i unikalne auto. Swoją droga 3 GTS idą na Polskę z czego dwa przez Bawarię Katowice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie jaki olej polecacie do mojego silnika n55 M3 ? Nie znam się na olejach. BMW zalewa castrol 0W30 ale z każdej strony piszą i mówią że to olej jest gorszy niz 2 lata temu.

 

Polecają mi Motul 8100 X-MAX 0W40 5L lub 0W30 , wymieniam olej co 12 tys. km - co 10tys. km dolewam 1l 5W30 lub 0W40 Mobil-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Motul 8100 X-MAX - bardzo dobry olej. Lałem go do S4 i nie musiałem robić dolewek . Przy "audikowskim" oleju to się zdarzało ,że potrafił spalić i 0,5 na 1000 przy autostradowej jeździe. Wymieniałem co 10 kkm i byłem zadowolony.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie taki teraz dodałem 1l. Do wymiany oleju zostało 3 tys.. ASO twierdzi że koniecznie musi być olej 0W30 lub 5W30 i żaden inny nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Projekt ledwie zakończony, a już M3 pod młotek ? :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.