Skocz do zawartości

BMW 528i problem z silnikiem


mixerr200

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

coś tu nie gra, już opisałeś ten problem kiedyś i kolega z serwisu napisał:

 

dokładnie tak, łańcuch pompy oleju się rozciągnął i gwiżdże, znany i stały przypadek niestety, serwis wszystko wie, jest PuMA o tym itd, także robią na gwarancji - uwaga, to poważna robota, wybierz dobrych fachowców :D

viewtopic.php?f=103&t=138437&start=1290

 

a z tego widać, że wymienili ci łańcuch rozrządu? wg mnie chodzi o moduł pompy olejowej, a nie paliwowej, paliwowa przecież nie jest na łańcuchu? a olejowa tak i ten łańcuch się rozciąga i go słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że od jakiegoś czasu już czytam ten temat. Mój znajomy z Gliwic chciał jakiś czas temu zakupić w BMW Gazda nowe X5, jednak dzięki temu tematowi sobie odpuścił. Podesłałem mu jakiś czas temu tą lekturkę i samochód kupił w Poznaniu. Autko za ponad 300k zł. Nawet nie są świadomi jakiego klienta sstracili.

 

Kocham tę moc internetu. Dzieki wielki dla autora.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis i salon sprzedaży z reguły tworzą całość.

 

Jak dla mnie to logiczne że przed sprzedażą samochód, nawet nowy trzeba przygotować i raczej nie będą tego robili handlowcy tylko pracownicy serwisu.

 

Jak mają w zwyczaju w pierwszej kolejności szukać winy u klienta, kręcić, odwalać fuszerki to należy się z tym liczyć że w nawet nowej furze coś spierniczą i winny będzie klient. Niestety tak to działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo sie nie zgodzic

 

Do przygotowania i wydania auta mozna średnio rozgarniętą małpe przyuczyć. Dac papier do podpisu i kluczyki do reki to nie jest skomplikowana praca. Auto nawet z lawety kierowca zjezdza bo pracownik salonu nie dalby rady :D

 

Wniosek

 

Salon = Dobra cena - celowo nie napisalem niska

Serwis = Jakosc

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby sprawdzić czy temu egzemplarzowi: 28i 2012 WBAXH31060DX36762 przypadkiem nie należą się jakieś akcje serwisowe. Kiedyś w poprzednim aucie zapomnieli mnie zaprosić na wymianę koła dwumasowego, potem wymieniłem na swój koszt. Więc wolę dmuchać na zimne.

Serdeczne dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem samochód wczoraj- okazało się że wymieniono- " moduł wałków wyrównawczych +łańcuch rozrządu" - przejechanych ok 70tyś, poprzednio wymiana "napędu pompy olejowej z kompletnym rozrządem" przy 60 tyś. Zmieniłem serwis poprzednia wymiana przy 60000- obsługa- wielkie nieporozumienie :duh: - obecnie zupełnie inna rozmowa : szybko sprawnie ,rzeczowo: POLECAM Bawaria 3 Citi :cool2: Edytowane przez demon528
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bawaria 3 city to dawny ASO Fota 10 lat temu serwisowane e39 i tak sobie byłem zadowolony teraz może jest o wiele lepiej ale można porównać Gazde do innych :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

... to fajnie - moze ja w koncu bede korzystal z Bawarii bo Zdunek 3city jako serwis jest tragiczny.

 

... bezawarynosci zycze moze teraz twoj nastroj do 528i sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.