Skocz do zawartości

BMW M3 E46 LPG Gdzie ?


rayan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie ludzie czepiacie to jest to samo jak ktos kupuje nowe auto w salonie daje ponad 100tys zl za auto z malym silnikiem a jeszcze zaklada gaz do tego auta to tez mozna dyskutowac po co ci gaz stac cie dac 100 tys za auto to i jezdzic na benzynie tez cie stac... a po jakiego ciula ktos zaklada gaz do 540 audi 4.2 itp duzych silnikow sa to osoby ktore lubia szybka jazde i mysla o tym po co wydawac xxx pieniedzy na paliwo skoro mozna wydac mniej a to co zostanie zainwestowac w firme wakacje czy cos instalacje gazowe teraz sa bdb i nie niszcza az tak silnikow... tak samo mozna myslec po co ktos kupuje nowe bmw w salonie z silnikiem 2.0d skoro go stac na te auto i moze kupic 5l silnik stac go na auto stac go na kazdy silnik zeby tankowac... pozatym kolega pyta gdzie zalozyc moze gaz do M3 i jaki to odpowiadajcie na pytanie jego a piszenie ja bym nie zakladal gazu on nie zapytal kto by zalozyl gaz a kto nie jak ktos jezdzi duzo takim autem i patrzac na to ze ma ciezka noge i na 100 km wyda 100 zl na benzyne a moze wydac 60 zl na gaz i zrobi miesiecznie minim 1000 km 400 zl ma w kieszeni a w ciagu roku ma prawie 5 tys a raczej jak chce zakladac gaz jezdzi duzo i moze miec 10 tys w ciagu roku w kieszeni wiec to raczej wywalane pieniadze w bloto jak mozna wydac mniej szkoda dyskutowac na ten temat zwami

 

Powodzenia w szukaniu kogos;)

 

Jesli mieszkasz niedaleko od chrzanowa(małopolska) moze moglbym ci kogos polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz w tym dziale bo tu chyba nikt mądry CI nie odpowie. Na innym forum co podawałem dowiesz się wszystkiego. Bo tu tylko 2.0d i jakieś 318i się wypowiadają jak to z m-ka jest :mrgreen:

 

och no sorry panie dwa litry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

och no sorry panie dwa litry ;)

Tylko pan dwa litry głupio się nie wypowiada co nawet autor uprzedził pisząc w temacie. W odróżnieniu do innych demonów prędkości

aha to znaczy,że jak mamy 318i to nie możemy się wypowiedzieć??Ale skoro Ty masz demona 520i 98 rok to jesteś pewnie skarbnicą wiedzy na temat M-POWERÓW.Mi LPG w takim aucie nie pasuje podobnie jak nie pasuje w ferrari czy w jakimś klasyku np BMW M3 E30 czy 635 csi-to po prostu jest mega niesmaczne i mam prawo to napisać.A co do pytania głównego to ja powiem tak:jest forum poświęcone wyłącznie M-Powerom,niech tam poszuka pomocy u osób które byc może znają temat a na pewno znają te auta nie tylko z teorii.Kolega pragnie rzeczowych odpowiedzi,więc tam je powinien znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore...nie można nawet swojej opinii wygłosić,bo od razu naskakują na Ciebie...Nie wiem czy wiesz byku ale tutaj wolność słowa i opinii mamy.Co do jednego się zgodzę na lpg forum bedzie więcej rzeczowych odpowiedzi bądź na forum poświęconym BMW M-power chociaż na tym drugim forum taki temat wzbudzi zapewne nie mniej kontrowersji niż tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

aha to znaczy,że jak mamy 318i to nie możemy się wypowiedzieć??Ale skoro Ty masz demona 520i 98 rok to jesteś pewnie skarbnicą wiedzy na temat M-POWERÓW.Mi LPG w takim aucie nie pasuje podobnie jak nie pasuje w ferrari czy w jakimś klasyku np BMW M3 E30 czy 635 csi-to po prostu jest mega niesmaczne i mam prawo to napisać.A co do pytania głównego to ja powiem tak:jest forum poświęcone wyłącznie M-Powerom,niech tam poszuka pomocy u osób które byc może znają temat a na pewno znają te auta nie tylko z teorii.Kolega pragnie rzeczowych odpowiedzi,więc tam je powinien znaleźć.

 

Mam tak samo powolne auto jak ty. Ale ja potrafię doradzić gdzie ma znaleźć odpowiedź na swoje pytania.

A ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem pierwszego posta autora. Dlatego nie masz prawa napisać w tym temacie bo autor sobie tego nie życzy. Podjął już decyzję. TO tylko kawałek blachy która będzie bardzo fajnie jeździć. TO nie bóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale chyba niektórzy mają tu problem z przyrodzeniem. Przechwalacie się jak dzieci w gimnazjum, który ma większego... Żyj dalej w przekonaniu, że jesteś gość, bo masz 330i w gazie :cool2: Forum zwie się E46, więc każdy ma możliwość tu się wypowiedzenia, jak Ci to nie pasuje, to opuść forum. Zadał pytanie, wywołał przy tym dyskusje, co w tym dziwnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nawet w Alpinach ludzie LPG montują:

http://www.klinika-bmw.pl/lpg/

więc zapytaj u nich, może do M3 też założą.

 

 

Przecież chwalą się na swojej stronie, że montują w silniku S54.

 

Czytając Was nabieram przekonania żeby sobie...gaz założyć. Bo lubię iść pod prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jest na rzeczy z niektorymi :)

Pojawia sie to za kazdym razem gdy np. ktos pyta o zamiennik jakiejs czesci, zeby nie przeplacac w ASO - zaraz pojawiaja sie teksty typu (parafrazujac)

 

a. "jak smiesz wstawiac zamiennik do takiego kultowego auta, TY BIEDAKU!!!!!, jak cie nie stac to kup sobie furmanke"

b. "co za debil wstawia to-czy-tamto do takiego za....bistego auta, jak ja nienawiiiiidze takich ludzi. Nigdy bym do mojej pieszczoszki nie wstawil lozyska N** - tylko S**"

c. "wstaw sobie co chcesz, ja mam w swojej za*****stej furze NAJDROZSZE czesci bo mnie STAC!!!! i wydaje wiecej na paliwo niz ty przez cale zycie kmieciu"

 

Przerabiamy to co jakis czas na forum fotograficznym gdy ktos pyta np. czy ta sie lampe od jakiegos starego analoga podlaczyc do nowej cyfry. Jak smiesz....

Onanisci sprzetowi.

 

pozdrawiam z zagazowanego 330xi ze spora ilosci czesci zamiennych innych producentow :)

--

japu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czytajac forum trzeba w glowie miec filtr na zasadzie ocen skoczkow narciarskich - dwie skrajne sie odrzuca, a reszte wnikliwie analizuje, po czym i tak i tak trzeba zrobic po swojemu.

 

Aha - jak czytam, ze e46 m3 to unikatowa, wyjatkowa fura z dusza i powinna zostac nieskalana czymkolwiek, to smiac mi sie chce. To jest tylko urzadzenie jak kazde inne - i tylko wyjatkowo durna jednostka potrafi wytworzyc w sobie jakis rodzaj emocjonalnego zwiazku czy odruch uwielbienia dla czegos, co jest produkowane masowo, i w polskich realiach ma sie to cos po ktoryms z kolei wlascicielu, z ktorych przynajmniej jeden rznal auto jak szmate.

Unikatowe i jedyne w swoim rodzaju to jest moze auto pokroju maybacha, moze jakies konstrukcje ze stajni zondy, mclaren moze. Cala reszta to tylko blacha uksztaltowana zeby zaspokoic nieistniejace potrzeby ludzi, ktorych na to nawet nie stac.

 

Autorze - gazuj i smiej sie z malkontentow. Bedziezz mial grubo mocy, dobre wyscigowe podwozie i sporo luznych pln na dodatkowe kilometry.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu hejterow! Auto to auto i nie można się pałować bo to M3, wiec klękajmy i się módlmy. Ja się nie zastanawiałem dwóch minut czy gazować czy nie, i na pewno nie słuchałbym opinii kogoś kto cale życie jeździ na ropie i cytuje zasłyszane pierdoły. Zagazowałem 100 tys temu i zaoszczędziłem na pewno ponad 20 tys. A silnik jak działał bez zarzutu tak działa nadal, teraz tylko sobie zmienię świece, na zwykle Denso, tak jak ostatnim razem, 40 tys km temu. (za chwile ktoś napisze, ze dokonuje rozboju w biały dzień bo nie zakładam platynowek... :shock: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu hejterow! Auto to auto i nie można się pałować bo to M3, wiec klękajmy i się módlmy. Ja się nie zastanawiałem dwóch minut czy gazować czy nie, i na pewno nie słuchałbym opinii kogoś kto cale życie jeździ na ropie i cytuje zasłyszane pierdoły. Zagazowałem 100 tys temu i zaoszczędziłem na pewno ponad 20 tys. A silnik jak działał bez zarzutu tak działa nadal, teraz tylko sobie zmienię świece, na zwykle Denso, tak jak ostatnim razem, 40 tys km temu. (za chwile ktoś napisze, ze dokonuje rozboju w biały dzień bo nie zakładam platynowek... :shock: )

Moj boze! DENSO? To bluznierstwo, masz natychmiast pojechac i kupic swiece w aso. I ani mi sie waz prosic o znizki!

 

:D :mrgreen:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.