Skocz do zawartości

Obnizenie 320d ktore wybrac? pomocy


bezel141

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Zzukam sprężyn do swojego BMW E90. Aktualnie samochod ma standardowy zawias i bardzo wysoko stoi, wydaje mi sie ze wyzej niz seria.

viewtopic.php?f=158&t=248525 - tu sa zdj

 

Chciałbym ognizyc auto, tak zeby wchodzil mi 1 palec od opony do nadkola. Czy po zalozeniu Eibach pro kit, uzyskam takie obnizenie? Czy musze kupic Eibach sport line?

 

Zastanawiam sie tez jak mocno obnizy mi te -45/-30mm, mam garaz na malym zgorku i po obnizeniu e46, zaczepialem progiem wjezdzajac do niego.

 

Wydaje mi sie ze tyl mi wyzej stoi niz przod, -30 obnizy go na tyle ze bedzie wchodizl max 1 palec?

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

eibach pro kit 30/25 u mnie w 320d (zawieszenie standardowe bylo)

polecam, jezdzi sie o wiele lepiej w zakretach

http://img692.imageshack.us/img692/5742/5qty.jpg

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widze ze zdjecia kolega adamjttk ma m paka wraz z zawieszeniem zapewne . Zawiecha m paka to juz 12mm niżej niż seria seria. Plus 25 na tyle w dół które dołożyłem to 37mm. Wiec spokojnie 35mm montuj i efekt bedzie ten sam jak sie wszystko ułoży . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widze ze zdjecia kolega adamjttk ma m paka wraz z zawieszeniem zapewne . Zawiecha m paka to juz 12mm niżej niż seria seria. Plus 25 na tyle w dół które dołożyłem to 37mm. Wiec spokojnie 35mm montuj i efekt bedzie ten sam jak sie wszystko ułoży . Pozdrawiam

 

 

On nie ma m-pakietu,przynajmniej BMW ze zdjęcia go nie ma.

A obniżenie które podaje eibach odnosi się do zwykłej zawiechy,tzn. że w przypadku m-pakietu obniżenie będzie mniejsze o 15mm,bo o tyle to zawieszenie jest niższe od serii.

Bezel141 Twój nowy nabytek faktycznie stoi wyżej niż inne e90 w serii, także ja na Twoim miejscu wybrałbym pro-kity,pewnie bardziej obniżą ją niż 30/25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
na kartonie sa numery;va951028/HA 951029, NO 951035

 

PAsuja do e90 ??

 

a były niższe od seryjnych springów ? powinno być niżej ,jeżdziłeś już coś czy porównujesz zaraz po zdjęciu z podnośnika ? Nowa twarda sprężyna musi się trochę ułożyć

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz amortyzatory? przy obnizeniu wiekszym niz pro kit powinienes zmienic na takie, ktore dobrze pracuja z twardym progresywnym zawieszeniem. Jesli jezdzisz na serii to nie wykorzystasz w pelni "potencjalu" nizszych sprezyn. Ja na swoim przykladzie moge powiedziec ze pro kit z amortyzatorami Bilstein B8 prowadzi sie wyraznie lepiej niz z seryjnymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam takie pytanie od kolegi

zawieszenie m pakietowe

wymiana sprężyn tylko z przodu na vogtlandy -40, czyli od m pakietu wyjdzie -20 lub -30

a z tyłu zostawić m pakietowe, ponieważ, vogtland ma -25 czyli podobnie jak m pakiet na tył

czy nie pogorszy to za bardzo charakterystyki zawieszenia? prowadzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.