Skocz do zawartości

Buczenie auta po raz 3 już m47n


bmtriko

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zaczynałem 2 razy i zawsze cisza i nic nie dowiedziałem się

 

Pytam bo byłem u mechanika i słyszał to,ale mówił ze to tak jak by jakaś dziurka była gdzieś a potem sugerował za duży bieg do prędkości :mad2:

 

już tak było jak coś szumiało w silniku,że łańcuch trze Carl0s tu gadał i co..okazało się ze to były te dwie rolki jedna od napinacza i taki dzwiek był a nie,że łańcuch i tutaj z buczeniem dolot sprawdzony

 

wszystkie rury od IC i turbo szczelne

pod spodem nic nie dymi np jak jest uszkodzona złączka elastyczna to dymi

egr do kolektora dobrze dokręcony itp

 

na postoju tego nie ma,1,2 but nic 3 but minimalnie i dopiero 4,5,6 betoniarka gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciebie tylko zapytam? Jak Ci to buczy, jak masz maszynę w proszku i nie potrafisz jej poskładać? Może to w głowie ci buczy? Psychatrę odwiedź, albo przynajmniej neurologa.

 

A samochód? Zalej betonem.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wielka prośba do Stacha:

 

Jak już polegniesz, dasz sobie na luz z kolejnymi naprawami i będziesz chciał sprzedać to autko, to koniecznie daj nam link do ogłoszenia żeby któryś z forumowiczów się nie wpakował.....

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Raportowałem już ten temat bo to co on robi jest bezczelne. :duh:

Jak wszyscy zaczną go raportować to może dostanie bana na IP i już go na tym forum nie będzie.

 

Chyba nie było przypadku by użył wyszukiwarki, bądź dołączył się do jakiegoś tematu. Chociaż by swojego których na jeden temat zakłada kilka :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dostał już bana pod inym nickiem i skończyło się tym, że stworzył nowy, czy nawet dwa...

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod głupi nie jest i jak się (w końcu) wkurzy to dostanie bana na IP a nie tylko na konto. bmtriko już dostał x ostrzeżeń więc jak dostanie któreś z kolei to powinien dostać już bana dożywotnio.

Rozumię pomylić się raz czy dwa, ale on ma gdzieś regulamin od kiedy powstało jego pierwsze konto i kolejne konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zobaczymy... Na razie jest czasem z czego się pośmiać jak z Adasia w dziale e39, pewnie go pamiętasz :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagraj ten dzwięk podczas jazdy z widokiem na zegary (aby słychać było buczenie widząć aktualna prędkość )

 

 

 

Siemka powiem jeszcze tak od zakupu 3,4mc jeżdziłem i mimo,że leciało się 160,170 to w kabinie cisza a teraz od 140 i but i głowa boli a jak to się stało??

 

to powiem dokładnie jak to było... leciałem prostą drogą około 120km/h cały czas i w pewnym momencie dałem but i pamiętam wskazówka leciała już do 140km/h doleciała i nagle BUMMM a ja od razu na przystanek zjechałem i patrzę czy rura IC się nie wypieła patrze wszystko okej i potem wracam od nowa 140km/h i już został efekt buczenia od tamtego czasu co tak coś strzeliło

 

i na postoju tego nie ma,na 1,2 but nic absolutna cisza 3 but tak na prawdę delikatnie a dopiero jak się np 4 a najbardziej 5 bieg wrzuci i gaz do dechy to autoo zbiera się ale strasznie głośno pracuje/buczy to buczenie można inaczej nazwać bardzo głośną pracą silnika tak to ujmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, ty nie masz kwalifikacji umysłowych, żeby 30 km/h rowerem ganiać, a ty chcesz 140 w BMW? Ten samochód wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że coś mu nie pasuje, i ja mu się nie dziwię. Sprzedaj, zezłomuj - sam nie wiem która opcja lepsza po twojej bezmyślnej dłubaninie - kup sobie audi i będzie wreszcie jako taki spokój.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, ty nie masz kwalifikacji umysłowych, żeby 30 km/h rowerem ganiać, a ty chcesz 140 w BMW? Ten samochód wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że coś mu nie pasuje, i ja mu się nie dziwię. Sprzedaj, zezłomuj - sam nie wiem która opcja lepsza po twojej bezmyślnej dłubaninie - kup sobie audi i będzie wreszcie jako taki spokój.
Lepiej golfa, takiego nie szkoda żeby jakiś maniak w nim dłubał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, ty nie masz kwalifikacji umysłowych, żeby 30 km/h rowerem ganiać, a ty chcesz 140 w BMW? Ten samochód wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że coś mu nie pasuje, i ja mu się nie dziwię. Sprzedaj, zezłomuj - sam nie wiem która opcja lepsza po twojej bezmyślnej dłubaninie - kup sobie audi i będzie wreszcie jako taki spokój.

 

 

Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia?? gadasz to Co ci sie o uszy obiło.A potem jak przychodzi co do czego to mechanik mówi kto Ci takich pierdół naopowiadał.Więc zamilcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, ty nie masz kwalifikacji umysłowych, żeby 30 km/h rowerem ganiać, a ty chcesz 140 w BMW? Ten samochód wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że coś mu nie pasuje, i ja mu się nie dziwię. Sprzedaj, zezłomuj - sam nie wiem która opcja lepsza po twojej bezmyślnej dłubaninie - kup sobie audi i będzie wreszcie jako taki spokój.
Lepiej golfa, takiego nie szkoda żeby jakiś maniak w nim dłubał.

 

 

e46 potrafię całe rozebrać już a Ty? no właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

e46 potrafię całe rozebrać już a Ty? no właśnie.

 

Tu się zgodzę. Potrafisz rozebrać ale jeszcze nie potrafisz złożyć bo Ci co chwile się coś sypie spada podczas jazdy jakieś huki zgrzyty, leje się olej. :mrgreen: Nie boisz się tym bolidem jeździć powyżej 80?

Więc co z tego, że potrafisz rozebrać to auto :mrgreen: Składaj składaj może wyjdzie seria F :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, ty nie masz kwalifikacji umysłowych, żeby 30 km/h rowerem ganiać, a ty chcesz 140 w BMW? Ten samochód wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że coś mu nie pasuje, i ja mu się nie dziwię. Sprzedaj, zezłomuj - sam nie wiem która opcja lepsza po twojej bezmyślnej dłubaninie - kup sobie audi i będzie wreszcie jako taki spokój.
Lepiej golfa, takiego nie szkoda żeby jakiś maniak w nim dłubał.

 

 

e46 potrafię całe rozebrać już a Ty? no właśnie.

 

Buahahahahah. CO z tego, że umiesz rozebrać? A umiesz złożyć? Nie, bo pytasz o każdą pierdołę, typu jak zmienić pasek. A ja widzisz umiem. I tu jest różnica między nami.

 

Ośmieszasz się takimi tekstami. Wrzuć coś konkretnego, bo póki co udowadniasz nam poziom swojej inteligencji. I muszę Cię zmartwić - wiadro krewetek jest o tyle mądrzejsze od ciebie, że nie zadaje głupich pytań przynajmniej.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No właśnie... to jak z dziewczyną.. każdy umie rozebrać, ale nie każdy umie dobrze zrobić :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z ciebie mechanik jak nie umiesz zdjąć paska.

A wiesz co mnie rozśmieszyło najbardziej?

 

Jakiś kolega napisał jak się pasek ściąga krok po kroku a ty zaraz się pytasz jak założyć :mrgreen: To już szczyt twojego profesjonalizmu :mrgreen:

To jak by się zapytać jak ściągnąć koło a potem jak je założyć :mrgreen: :mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z ciebie mechanik jak nie umiesz zdjąć paska.

A wiesz co mnie rozśmieszyło najbardziej?

 

Jakiś kolega napisał jak się pasek ściąga krok po kroku a ty zaraz się pytasz jak założyć :mrgreen: To już szczyt twojego profesjonalizmu :mrgreen:

To jak by się zapytać jak ściągnąć koło a potem jak je założyć :mrgreen: :mrgreen: :cool2:

 

 

No no, podsuwaj mu pomysły jeszcze ....

 

 

 

:mrgreen:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha jasne ale właśnie mam pytanie raz miałem nie miłą sytułacje na kanale jak sam robiłem pasowało mi podnieść przód auta.. no to dwa lewarki po bokach z tyłu pod koła kliny dane i podnoszę jedno koło spoko już jest i zaczynam drugie i wtedy auto zaczęło przesuwać się względem tego koła co jako pierwsze podnosiłem :mad2: i dobrze,że kanał był zakryty bo by rypło auto bokiem do kanału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.