Skocz do zawartości

demontaz poduszki powietrznej


rafixxxs

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia gdzie trafic tym srubokretem zeby wyjac poduche , wkładam w otwór a pozniej niewiem ,za duze pole manewru

Musisz mieć śrubokręt płaski i wystarczająco długi. Wkładasz go aby płaska część była prostopadle do kierownicy, a nie równolegle. Jak natrafisz na opór to dociskasz i podważasz palcami tą część poduszki, po której stronie uwolniłeś zaczep. Później druga część i poduszki powinna odejść.

 

Dokładnie musisz trafić w te metalowe "agrafki":

http://i57.tinypic.com/2wrowft.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze popróbuje mam taką tylko multifunkcje

To nie ma znaczenia, bo ja do tej co na zdjęciu dwa tygodnie później też dołożyłem multifunkcję także baza jest ta sama. Napisz czy się udało. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba zdejmować żadnej klemy, Wystarczy nie włączać na pozycję pierwszą kluczyka, Lub po prostu nie wkładać kluczyka do stacyjki po odpięciu wtyczki poduszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem, bo mi lekko odstaje poducha mozesz dookoła wlozyc małego palca, ale stalo mi sie tak przez nieumiejętne wyciąganie jej na siłe i ukrzywiła mi sie ta cała blaszka i teraz ciezko wyprostowac idealnie tak jak fabryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • Moderatorzy

Jak masz problem to sobie kup pędzel drewniany z trzonkiem o średnicy zbliżonym do otworu za kierownicą, to wejdzie w szynę i nie trzeba będzie łapać kąta, bo jak masz śrubokręt to już tam amerykę zrobiłeś.

Chodzi o to by nacisnąć sprężynę, i poduszka wyjdzie z jednej strony. Musisz czuć sprężynowanie pod naciskiem.

1:40


To wszędzie jest stosowane, w Mercach też. Przerobisz to 2-3 razy to kolejny raz trwa to 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.