Skocz do zawartości

dobra cena za e30 cabrio


mono

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dość trudno... cena dość wysoka - ok dla fanatyka dobra ale auto ma gaz, wiec super fan bedzie płakał że "zaszambiona jest" i że blacha pod zapsem pocięta itp - juz nie oryginał.

 

Drogo bo to wąska lampa a rok pozniej juz szeroka...

 

Jak dla mnie podejrzane jest ze jeszcze na wyjazdowych blacha a juz gaz i sprzedaz.... Jak Ci się powiększa rodzina to i tak przez kilka lat autko ine jest za małe, fotelik i do cieniasa wchodzi... A że koszty ? e36 podobnie w częściach itp...

 

 

Dodałem:

 

No i skóra wygląda jak 333tys km...

 

i jeszcze jedno, jak tyle kasy w niego włożyłeś: LPG, zwiecha, płyny itp... a tu nagle jeden drobiazg w elektryce i klops... Acha w polsce cabrio nie może ciągnąć przyczepy :P

Edytowane przez KotSylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka fajna

Na zdjęciach wygląda super :8)

Pod maską sześć cylindrów i co najważniejsze to wąska lampa czyli zero ABS-u i spojlerów z żywicy :norty:

No- nie licząc dokładki pod zderzakiem z przodu i atrapy :wink:

Dach też wygląda na cały :cool2:

 

Cena faktycznie jest wysoka no i ten GAZ :duh: całkowita poraszka

choć może fajnie tanio było by tym skoczyć gdzieś na Pomorze :norty:

 

Nie da się nie stracić kupując samochód dla siebie :cry:

Pieniędzy które w niego włożyłeś już nigdy nie odzyskasz :cry:

Spójrz na ceny samochodów po Tuningu :8)

Czasami wkład w samochód przewyższa jego wartość a cena jest niższa od przeciętnej :|

Odejmij wkład własny :cry2: a sprzedaż to auto bez problemu :8)

http://img92.imageshack.us/img92/1637/dddd6cx.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąska lampa to powoli samochód dla pasjonata... tym bardziej cabrio. Moim zdaniem sprzedaż bez problemu. Ale:

- usuń wszystkie "dolegliwośći"

- badz cierpliwy

- nie opuszczaj ceny

 

Jesli nie chcesz odstraszac kienta - zedydtuj ogłoszenie, to o brakującej czesci dachu. Pierwsze wrazenie jest najważniejsze.

Co do gazu..no troche porażka ale przy aktualnych cenach benzyny bedzie to duży argument...

 

Ja mam E30 320i coupe z 1985 roku. Nie sprzedam ponizej 10.000 PLN

Wiem, smiejecie sie...ale jesli ktos chce zobaczyć jak wyglada "fabrycznie" nowe E30 zapraszam....Predzej poczekam aż mój syn dosiegnie do pedałów i ją zajezdzi niż oddam jakiemuś marudzie za 5000 PLN

 

Powodzenia i nie poddawaj sie, kazde auto ma klienta...

 

P.S. Moze zamianka :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za slowa otuchy :)

sasiad mial e30 na waskiej lampie z 82roku. auto mialo przejechane 80 tys a jak sprzedawal to powiedzial za nie 22000 zl i sprzedal. auto bylo podobnie jak twoje w stanie IDEALNYM i nigdy nie jechalo wiecej jak 80km/h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto link do mojego auta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1068044

ocencie czy moja cena jest bardzo wygorowana czy adekwatna do wartosci samochodu. wszystko jest dokladnie opisane a auto jest w stanie niemal idealnym

prosze o szczere oceny

 

Hmm,optymizm to podstawa:-)

Zalezy jak bardzo zalezy ci na kasie,kupiec zawsze sie znajdzie,pytanie tylko za ile.

Ja swojego Porsche 944 Turbo sprzedawalem przez 1,5 roku.Cena wyjsciowa to 28,poszedl za 15:-)

Z ta cena to jestes straszny optymista,ale zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie pielegnuje odpowiedznio skóry nie natłuszcza i nie pastuje ona wlasnie od slonca sie stranie wysusza i zaczyna pekac. Ja mam to samo na tylniej kanapie w cabrio, jak zadbałem o nia po kupnie odrazu lepiej. II sprawa o jasan skóre nie jest tak latwo zadbac bo nie ma odpowiedzniego koloru zeby zapastowac tak jak z czarna :( no i niestety bardzo brod widac;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odemnie to furka ładna, skóra i wykładzina dywanowa podniszczona zdeka - zrób ewentualnie lepszej jakości foty

 

aa i wywal ten głodny kawałek o 70letniej babci - nikt na to nie leci - wręcz przeciwnie

 

CENA ZAPOROWA daj chociaż 14900 to jest szansa na utargowaniie!

A jak jest już zainteresowany to BANKOWO pare stówek musisz opuścić /takie czasy - klient odejdzie jak nie opuścisz/

 

PZDR

e61 530dA >> spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wolasz tyle za autko to chociaz oddaj na myjke zeby dywany porzadnie wyprali i oddaj skorke do regeneracji...dobrze ja wypastuja,podbarwia i bedzie miod malina...nie bedzie widac spekan,skor a bedzie miekka i kolorek bedzie swiezutki...

a dach jest nowy czy poklejony do kupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moim zdaniem auto JEST WARTE 15.000 zł, a nawet więcej.

 

Ja widziałem E30 cabrio z lat 91-92 po ok. 15-23 tys. zł (ceny

z Allegro / OtoMoto). Rozpiętość cenowa samochodów takich

jak E30 cabrio jest bardzo duża, bo auta są w różnym stanie,

ich właściciele włożyli w nie często duże pieniądze (wystarczy

zobaczyć galerie na tym forum z super E30 cabrio), a inni

z kolei mają zdechłe strucle.

Znajomy sprowadził Audi 80 Cabrio, wyniosło go 6.500 zł, ale

jak się nim przejechałem to za darmo bym go nie chciał. A

z kolei w komisach tzw. "igły" stoją po 12-17 tys. zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 kola za E30 :D Wiem,ze to wąska lampa(klasyk),rozumiem,ze to cabrio,rozumiem ,ze ladnie wyglada i jest zadbana,ale 14 kola za stare ciacho to moim zdaniem duza przesada.Jesli uda Ci sie sprzeadac to tylko naprawde wielkiemu pasjonatowi,ale jak ktos wczesniej napisal,gaz odstraszy takowego nabywce.Za ta sume bez problemu mozna znalezc w niemcowni taki model,a wiadomo jak wygladaja auta przywiezione z zachodu.Do tego za taka kase juz mozna sie rozgladac za e36 w cabrio.Mieszkam blisko granicy ,wiec na tym opieram swoja opinie,tu naprawde czasem za dobry pieniadz mozna cos fajnego trafic.Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary w dzisiejszych czasach to chyba bedziesz musial znalesc albo kompletnego laika albo jakiegos pasjonata zeby to sprzedac za taka kase

 

co z tego ze moze i ona jest zadbana chociaz zdjecia raczej nie przekonuja jak pewnie cos takiego mozna za polowe kupic tej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem bez doprowadzenia dywanow i tapicerki do porzadnego stanu (co wiaze sie z wkladem paru stowek) daleko nie zajedziesz z ta cena.widac ze dywany sa jasne ale strasznie brudne to samo tapicerka ktora nadaje sie tylko do renowacji albo wymiany.dach jest nowy w aucie?hamulce,zawieszenie,uklad wydechowy jest nowy?

 

sa duzo ladniejsze auta za polowe tej ceny lub troszke wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.