Skocz do zawartości

Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

nie mniej to nie temat na forum tylko bardziej przy bro jakimś :wink:

 

Albo na jakims kobiecym forum bo to ich ocene potrzebujesz :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Ta. I na wizażu albo innym babskim portalu 95% lasek napisze "no w życiu!!! żadna na auto nie leci!!! nie obrażaj nas chamie!!!". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie zaobserwowalem wzrost zainteresowania płci przeciwnej. Chociaz do tej pory najprzystojniejszy bylem w kasku ( opinia mojej żony :) ) Poza tym bezcenny widok "lachona" jak widzi dwa foteliki dzieciece z tyłu :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ta. I na wizażu albo innym babskim portalu 95% lasek napisze "no w życiu!!! żadna na auto nie leci!!! nie obrażaj nas chamie!!!". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze mozna popelnic literowke i nick przez wielki przypadek wyjdzie barszczyca999 ;)

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien się na "samosi" pojawić.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. I na wizażu albo innym babskim portalu 95% lasek napisze "no w życiu!!! żadna na auto nie leci!!! nie obrażaj nas chamie!!!". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze mozna popelnic literowke i nick przez wielki przypadek wyjdzie barszczyca999 ;)

 

Haha, ten nick zajedobry jest, barszczyca :lol: No czyli bmw wyciąga te laseczki, dobrze wiedzieć ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet pod remizą nie lecą już "na auto" teraz laseczki mają inne wartości, coś się tobie mmw czasy pomyliły. Teraz liczy się kasa, pózniej długo długo nic i nic więcej. Mając gruby portfel, możesz być podobny do diabła i śmierdzieć siarką, a i tak super d... będą ciebie podziwiać. A wiem co mówię :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No a dobre auto to nie kasa?? To nie ja pisałem o remizach. Ja pisałem o drogich autach, szczególnie BMW, które kręcą każdą laskę, a czym lepsze auto i grubszy portfel tym wyższą "półkę" się zaliczy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to mi chodzi. Auto+ portfel, bo na sam samochód z górnej półki można zarobić i co z tego, że przewieziesz laskę, gdzie? do McDonalda? Poza tym kolega który założył temat, wygląda na trochę dziecinnego i myśli, że wystarczy tylko znaczek na masce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kiedys dostal o szefa nową serie 6 na weekend. Zaliczył na nią 3 sztuki:) Też miałem okazję pojeździć tym autem i nie ma co się oszukiwać, na czerwonym masa ludzi się oglądała. To samo jest z motocyklami. Jak miałem plastika to zawsze jakieś dziewcze się obejrzało a teraz jak latam na SM to tylko kolesie lookają :D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poza tym kolega który założył temat, wygląda na trochę dziecinnego i myśli, że wystarczy tylko znaczek na masce.

Zrobił podpuchę a My dajemy się w to wkręcić :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kolega który założył temat, wygląda na trochę dziecinnego i myśli, że wystarczy tylko znaczek na masce.

Zrobił podpuchę a My dajemy się w to wkręcić :duh:

 

Nie robię podpuchy bo tylko jestem ciekawy, bo wielu się chwali że wyrywa laski na swoje e46 i e92. A to że na mega drogie auta lecą to wiem jak brat bierze auto ojca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drogie auto ojca to "honda cr-v 2.0 benz 2010r" z opisu? :duh: Napisałeś 3 dni temu że niedługo robisz prawo jazdy.To ile masz lat? 15? :mad2: :mad2: :mad2:

A panowie się wkręcają na denny temat i karmią trola. :nienie: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oj srola nie trola. Daj spokój. Jest luźna dyskusja na życiowy temat a niektórzy przeżywają jej sen jak mrówka okres. Już ludzie zapomnieli o założycielu tematu więc nie wiem po co wczuwać się, że temat nie jest górnolotny. Widziałem mniej górnolotne tematy i ludzie bredzą w nich miesiącami (np. "Ile km mają wasze beemki"). ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drogie auto ojca to "honda cr-v 2.0 benz 2010r" z opisu? :duh: Napisałeś 3 dni temu że niedługo robisz prawo jazdy.To ile masz lat? 15? :mad2: :mad2: :mad2:

A panowie się wkręcają na denny temat i karmią trola. :nienie: :nienie:

 

cr-v jest brata, lecz czasami matka bierze bo jest już po 40 i nie ma tego refleksu co kiedyś, więc boi sie jeździć większym autem po mieście :roll: To lepsze auto to mesio s klasa, dla nie dowiarków mogę wrzucić fotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ten temac,bo fest przyciągnął się na forum dla podpuchy,żeby potwierdzać stereotyp o burakach z BMW.Potrzeba mu tylko potwierdzenia w naszych wypowiedziach.Grubymi nićmi to szyte.Koleś takie posty winien wrzucać na pudelka lub temu podobne forum.Jak jesteś wiarygodny to daj namiar na siebie barszczu to zobaczymy jakie masz intencje.A ty co? Pajacu chcesz fotkę S klasy wrzucać?Ksywka adekwatna do tematu-ujawnia pchodzenie.Nie dajcie wciągnąć się w żenującą dyskusję.Pozdr.dla miłośników i pasjonatów marki.K
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Prawda jest taka, że kobiety lecą na pieniądze, a od BMW, szczególnie nowych, pieniądze aż biją po oczach. Myślę, że najlepszym podsumowaniem wątku jest ten filmik.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q3wCsJcqEkU

 

Świata nie zmienicie.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.