Skocz do zawartości

320d bajer do auta


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla jednego agro dla drugiego nie.

Dla mnie masakra.

Podobne dyskusje były odnośnie nalepek na kratkę nerek.

 

Nie wiem o czym można tu dyskutować, na temat nalepek, w jaki sposób to niby może robić wioche jakieś głupie 3 paski ?

Nie rozumiem takich ludzi co piszą o takich detalach strikte wiocha ...

Jak dla mnie takie paski to normalna sprawa, może być, jednak ja tego nie chciałem bo po co wydawać pieniądze na coś, czego prawie nie widać i jeszcze się pewnie odklei po pierwszej wizycie na myjni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są opinie posiadaczy BMW skoro spotkałeś się z nimi na forum, tak przynajmniej domniewam, a może komuś zależy na tym, żeby zrobić wrażenie na przypadkowych osobach ? Bo podejrzewam, że dla właśnie większości ludzi napotkanych na parkingu czy ulicy wywoła zdziwienie i raczej nie pomyślą " ale burak " tylko " o fajne - pierwszy raz takie coś widzę " :P

 

PS :

Potrafi może ktoś sprawdzić na jakim pinie w instalacji samochodu pojawia się napięcie 12 V tylko po otworzeniu drzwi ?

Lub ewentualnie pojawia się ono gdy otworzymy drzwi lub włączymy oświetlenie kabiny ? ( za wyjątkiem przewodów w lampce kokpitu) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przynajmniej sprawdziłeś jakie masz sterowanie na krańcówce?Plusem czy masą i w jakich pozycjach to działa.Bo marnie to widzę.W e34 sterowanie jest masą.Drzwi otwarte masa załączona,zamknięte rozłączona.Wystarczyłoby wstawić diodę prostownicza na zabezpieczenie podłączyć leda i po sprawie.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem co nieco i okazje się, że na poniższym elemencie :

http://prntscr.com/3czjpa

masa jest zawsze, nieważne czy drzwi są zamknięte czy otwarte i służy to tylko do blokowania zamka w drzwiach, jakiekolwiek połączenie zamka z powyzszym elementem nie wywołuje żadnych reakcji.

 

Poniżej pokazuje położenie zamka, gdy drzwi są normalnie otwarte, na stacyjce świeci kontrolka otwartych drzwi :

 

http://prntscr.com/3czkhk

 

Gdy jednak popchniemy zamek śrubokrętem czy czymkolwiek do takiej pozycji jak poniżej :

 

http://prntscr.com/3czl1p

 

Słuchać zatrzaskujący się zamek i kontrolka otwartych drzwi znika, pokazuje, że sa zamknięte, pomimo, że drzwi są otwarte.

Pociągnięcie za klamkę powoduje ponowne odskoczenie zamka i pojawia się kontrolka otwartych drzwi.

Także, wniosek z tego taki, że element, ze zdjęcia 1 nie służy w żaden sposób do informacji dla komputera o położeniu drzwi, czyli cała akcja rozgrywa się w zamku w drzwiach.

Położenie zatrzasku w zamku powoduje :?: :idea: :?: no właśnie co ? Pojawienie się jakiegoś napięcia ( lub czegoś w rodzaju załączenia masy ) na jakimś z kabelków biegnących przez peszel przechodzący z drzwi do wnętrza.

 

Tylko teraz pytanie, co powoduje właśnie położenia zatrzasku w zamku w pozycji "zamkniętej" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większości ludzi napotkanych na parkingu czy ulicy wywoła zdziwienie i raczej nie pomyślą " ale burak " tylko " o fajne - pierwszy raz takie coś widzę "

 

Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie pomyślą tylko "ja pier...."

 

Plany na przyszlosc:

Zachowanie orginalnosci samochodu

Dobrze ci idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mielem komentowac ale sobie daruje. Takie glupie czepianie sie o szczegoly kieruje poziom rozmowy do poziomu przedszkolakow (a on mi zrobil to, a on mi zrobil tamto, a on krzywo sie patrzy).

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz osobną kontrolkę na każde drzwi?

 

Albo w tym pytaniu jest coś podchwytliwego albo nie wiem ;-)

To chyba normalne, że każde drzwi mają osobną kontrolkę ;-)

 

Więc jak pomoże ktoś podsunąc pomysł jak podłączyć, kierując się moim poprzednim postem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz osobną kontrolkę na każde drzwi?

 

Albo w tym pytaniu jest coś podchwytliwego albo nie wiem ;-)

To chyba normalne, że każde drzwi mają osobną kontrolkę ;-)

 

Więc jak pomoże ktoś podsunąc pomysł jak podłączyć, kierując się moim poprzednim postem ?

Nie, podchwytliwego nic nie ma :) na niektorych deskach widac ktore drzwi sa otwarte i pewnie dla tego to pytanie. To by znaczylo ze kazde drzwi sa osobno monitorowane.

 

Co do kontrolki ogladalem zdjecia zamkow i w wiekszosci jest taki przelacznik wbudowany w zamek.

Tutaj opisany problem otwartych drzwi i co zostalo naprawione. Ten mikroprzelacznik jest podobno odpowiedzialny za otwarte drzwi ale ten co to naprawial sam nie wie dokladnie ale pomoglo wiec prawdopodobnie jest to ten mikroprzelacznik http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatforum/topic104355w2_Tuerkontakt_einbauen_-Hilfe_3er_BMW_-_E36.html

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze e46, żeby nie pokazywało które drzwi są otwarte ; )

Przecież ten "samochodzik " na licznikach jest chyba we wszystkich e46 i pokazuje dokładnie które drzwi są otwarte.

 

No tak niemieckie forum, napewno coś będę rozumiał ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O zdjecie chodzilo, tak to jest tylko opisane jak zamek i przelacznik wyciagnac ale to nic trudnego.

Kontakt otwartych drzwi jest przykrecony torxem, jak chcesz to dokladnie Ci przetlumacze instrukcje demontazu (ale dopiero wieczorem :wink: )

Co do e46 i wyswietlacza otwartych drzwi to nie posiadalem ich za wiele wiec nie mam porownania :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Panowie tak wyglada logo M///
,kurcze moje projektorki leza juz 2 miechy co sie okazało mam te słapsze 3v i nie wiem jak to bedzie świecić, Możeci zapodać fotke od dołu w drzwiach jak to wygląda i w którym miejscu to najlepiej umiejscowić :?: :?: bo przez przypadek zamówilem 4 sztuki na allego a chciałem tylko 2, i cholera te 3V teraz juz nie ma mozliwośći zwrotu bo mineło juz 2 miesiąćę od zakupu :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego agro dla drugiego nie.

Dla mnie masakra.

Podobne dyskusje były odnośnie nalepek na kratkę nerek.

 

I naklejki na nerki do m paka pasuja każdy je nakleja, dzis czystałem ze BMW do seri 2 wprowadza te projektorki jako opcjonalne wyposarzenie , wiec skoro samemu BMW to sie spodobało i bedzie to w serii to nie może to być wiocha,

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,bmw-led-door-projector-po-co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw staniało - podoba się - podoba, efekt jaki jest taki jest.

Dla mnie jest agro i nic nie mogę za to, że takie mam zdanie na ten temat.

Francuzki tuning też ma swoich fanów, zapomnieli dodać że to w większości kebaby i inni opaleni się nim jarają a to skończone agro jest przecież.

Amerykański tutning, rodem szybcy i wściekli ( 1 + 2) to samo, zapomniano dodać, że takimi cudami w kolorze piórnika 3klasistki również jarają się i jeżdżą meksyki i inni również nie przypominający synów i córek młynarzy - klejone zderzaki, pełno szpachli, neony, stroby, projektory + nalepki z katalogu jacky :cool2: - zajebiście.

Jedynie pokłon za dostęp do części do japończyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witajcie odświerzę temat Panowie mówicie.że wiocha jak takie projektory wypuszczało bmw http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=63_1638&hg=63&fg=95

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Już jakiś czas temu wyszły. Było to opisywane w jakiejś str. motoryzacyjnej

 

Znowu się zacznie dyskusja ze wiocha czy nie :duh:

 

Dla uproszczenia sprawy piszcie tylko:

 

1. = Tak, to jest wiocha

2. = Nie, to nie jest wiocha

 

:norty:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty ... przyjedzie parę 316/318 na gazie i chiniolach, posadzą burdelowo umalowane nastoleynie trzepaki w baletkach i leginsach do środka albo oprą o drzwi i stoją ... super, zostawią włączone ledowe postojówki albo ringi żeby było na bogato/

Nie, żeby każdy zlot kończył upalaniem i wyścigami ale ...

Teraz albo się wszyscy boją albo im żal paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty ... przyjedzie parę 316/318 na gazie i chiniolach, posadzą burdelowo umalowane nastoleynie trzepaki w baletkach i leginsach do środka albo oprą o drzwi i stoją ... super, zostawią włączone ledowe postojówki albo ringi żeby było na bogato/

Nie, żeby każdy zlot kończył upalaniem i wyścigami ale ...

Teraz albo się wszyscy boją albo im żal paliwa.

tu Ciebie popieram do śmierci, może to wiek,IQ,lub pokrewne, :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą lampke zamontuje jeszcze w bagażniku bo jedna mi została mi tam sie to podoba i rybka mnie co myśla inni :D to jaest dla samego siebie a nie dla kogoś jak komus nie pasuje to niech nie patrzy :D Nawet BMW uznało ze to dobry pomysł i mozna w opcji to mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.