Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na razie sie sklaniam ku tej wersji gornego platiku + czerwona kreska na poziomie tam gdzie zaczynaja sie diody :

img-20150628-wa0056-resized.jpg?t=1435561808

 

a ja chodzi o reszte swiatel to patrzac na ten rysunek :

http://i.imgur.com/COPnTPd.jpg

 

to by szlo tak :

 

- na czarno - partia ograniczona kolorem pomaranczowym

- na czarno - partia ograniczona kolorem czerwonym

- na czerwono - partia ograniczona kolorem zielonym

- na czarno - partia ograniczona kolorem niebieskim (czyli tlo kierunkowskazu) a na czerwono te 4 wystajace kawalki kierunkowskazu

 

Jak chodzi o ringi na razie sie sklaniam aby zostawic orginalne, nie podobaja mi sie te z F30 a te z I8 jak mowisz pasuja bardziej do I8.

 

Cena jest zalezna od wielu czynikow w szczegolnosci typu lamp i opcji wybranych : Idzie miedzy 3500 à 5000 zl jak by ktos chcial sobie zrobic normalnie z ulicy. Czas realizacji trzeba liczyc 10 dni od sciagniecia lamp do ich ponownego zalozenia, przy dobrych wiatrach da sie zamknac w tydzien.

 

Piękna sesja

thanks !

 

Zdjęcia bardzo ładne. Metamorfoza twojego auta to jest kosmos.... Jak patrze na fotki z dnia zakupu do dzisiaj... :cool2:

no jest troche pomodowane :) w nastepnym roku bierzemy sie za silnik !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się samochód podoba prócz jeden rzeczy a dokładnie tego czerwonego dyfuzor totanie się stapia i dziwnie wygląda lepszy by był czarny.

 

PS: Liczyłeś ile już wydałeś na samochód? bo ja ostatnio tak i niestety się załamałem bo za te pieniądze można było by sobie kupić f30:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
osobiście zostałbym przy pomalowaniu tego faktycznie marnego górnego plastiku, do tego ringi ala' seria F, ringi od I8 są piękne ale mam wrażenie że pasują jedynie tam skąd przyszły ze względu na agresywne linie nadwozia, w e91 może wyjść przerysowane auto
:cool2:

podbijam, te z serie F sa git!

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Ci tego modzenia… jak miałem e91 330XD 2007 to co chwile coś zmieniałem, teraz f10, gwarancja i nic…

dział F10 ogranicza się do szarpania z gwarancja BMW i wyborem felg… brakuje mi e91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, diody i8 wyglądają słabo i tak trochę "na siłę"

Tak jak to opisałeś czyli czarna lampa plus element czerwony będzie grało :cool2:

Poza tym świetna sesja ;)

 

osobiście zostałbym przy pomalowaniu tego faktycznie marnego górnego plastiku, do tego ringi ala' seria F, ringi od I8 są piękne ale mam wrażenie że pasują jedynie tam skąd przyszły ze względu na agresywne linie nadwozia, w e91 może wyjść przerysowane auto
:cool2:

podbijam, te z serie F sa git!

 

 

chyba sie skonczy bez zmiany ringu ale jeszcze zobacze w tym tygodniu, koszt wymiany jednego uszkodzonego ringa jest absurdalny a to troche loteria jak chodzi o trwalosc. Celem glownym było zmodowanie lamp jak chodzi o kolorystykę bo to mi się najbardziej spodobalo w lampach Wlodiego z OSS design. Pseudochrom zastapilo klasowe malowanie. Ringi sa dla mnie drogorzedne, jak zmienie zdanie to moge je zawsze dodac :mrgreen:

 

Mnie się samochód podoba prócz jeden rzeczy a dokładnie tego czerwonego dyfuzor totanie się stapia i dziwnie wygląda lepszy by był czarny.

 

PS: Liczyłeś ile już wydałeś na samochód? bo ja ostatnio tak i niestety się załamałem bo za te pieniądze można było by sobie kupić f30:D

 

Dyfuzor byl na czarno na probe, tragedia. tak jest lepiej. Jestesmy przyzwyczajeni ze dyfuzor jest zawsze na czarno albo w karbonie bo 90% aut sa monochromatyczne i taki element daje kontrast (ten kto ma dyfuzor w innym kolorze niż czarny lub carbon niech podniesie renke) U mnie wręcz przeciwnie będę na czerwono robil ponownie np. czujniki parkowania bo jest za dużo czarnego troche. Dodatkowo, to rownierz zależy od formy dyfuzora a w tym przypadku kontrast psul by plynne przejście wytloczen miedzy dyfuzorem a mpakowym zderzakiem. Zreszta AC schnitzser roznierz uznal ze material reklamowy będzie lepszy w kolorze nadwozia.

 

http://i.imgur.com/hRcueIJ.png

 

Liczylem. Na wszystkie mody w ponad dwa i pol roku jezeli zsumuje realne koszty i odlicze sprzedaz gratow na dzien dzisiejszy to okolo 41000 zl .

Nie starczy ani na F30 ani F10 ktorych i tak bym nie kupil.

 

Za to nie rozwazam tego zupelnie w kategoriach oplacalnosci, strat itd bo to zabawa, to hobby i to raczej niedrogie hobby w przeliczeniu na ilosc godzin ktore na nim spedzilem i przyjemnosc. Tak samo jak jade na wakacje albo ide do kina, nie kieruje sie kwestia oplacalnosci. A wiedza i doswiadczenie zdobyte i nie tyle na tuningu tylko na tematach towarzyszacych sa bezcenne i beda procentowac tak samo jak wiele pasjonujacych osob ktore przy okazji poznalem. A tak naprawde jezeli bym robil rachunek zyskow i strat jak nalezy to do zyskow musial bym dodac kooperacje, fakt w zupelnie innej dziedzinie z jedna osoba od poczatku roku ktorej bym nie poznal gdyby nie tak zaawansowany moding samochodu (i to forum nota bene bo przyjechal ogladnac kilka szczegolow ktore go interesowaly jak byl w wawie) a wtedy jestem na delikatnym plusie.

 

Zazdroszcze Ci tego modzenia… jak miałem e91 330XD 2007 to co chwile coś zmieniałem, teraz f10, gwarancja i nic…

dział F10 ogranicza się do szarpania z gwarancja BMW i wyborem felg… brakuje mi e91

 

Doskonale rozumiem o czym mowisz bo sam miałem ta refleksje juz jakies 8 lat temu. Kupujesz nowa bryke która wlasnie się pojawila jesteś zajarany a po pol roku zdajesz sobie sprawę ze dales się trochę nabrać marketingowi i ze nie jest taka super hiper a dodatkowo spotykasz co chwile siostrę blizniacza twojego super doposażonego i unikalnego wozu premium. Ten samochod jest tak ”twój” jak humor niemiecki . Pomine użeranie sie z ASO czy 1 iitr na 3000 km to normalne zużycie oleju samochodu który ma 72 tys przebiegu i placenia AC przy 0 szkodach ze swojej winy w ciągu 20 lat po to aby naprawić jedno zadrapanie parkingowe w 3 lata.

 

W końcu dochodzisz do wniosku ze zakup nowego wozu tylko dlatego ze cie stać albo bo marketing producenta cie do tego zacheca to nie jest wystarczający powod. Rozumiem ze niektórym ludzia drogi nowy samochod co 3 lata jest potrzebny do zaznaczenia swojego statusu socjalnego, podtrzymanie pewnosci siebie... Rozumiem. Tyle ze od kiedy sa oferty lease and drive które obnizaja o 40% srednia rate miesieczna za samochod premium czyniąc go tak samo dostępnego co skode finansowo, ten argument traci sens. Oprocz tego to poważny objaw takiego podstawowego konsumpcjonizmu i checi posiadania dla posiadania.

 

Ewidentnie według mnie korzystanie z samochodu w ten sposób jak jto robi wielu ludzi na tym forum jest bardziej interesujące z punktu widzenia intelektualnego i rozwojowego.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi masz serce do tego - i portfel bez dna :D

Sesja swietna.

 

Dawno tu nie zagladalem. Auto przeszlo totalna metamorfoze wyglada swietnie.

Ale bardziej podobalo mi sie w czerni ;).

Ciekaw jestem jakby wygladalo w kolorze platin bronze metalic ? :D Osobiscie uwazam ze dle 3-er jest to najlepszy kolor ;).

 

Powodzokna w dalszym modowaniu.

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kupujesz nowa bryke która wlasnie się pojawila jesteś zajarany a po pol roku zdajesz sobie sprawę ze dales się trochę nabrać marketingowi i ze nie jest taka super hiper a dodatkowo spotykasz co chwile siostrę blizniacza twojego super doposażonego i unikalnego wozu premium. Ten samochod jest tak ”twój” jak humor niemiecki...

 

Też już jakiś czas temu odniosłem takie samo wrażenie i mam podobne podejście do tematu. Z uwagi na fakt, że Polacy stają się coraz zamożniejsi (do tego dochodzą powoli korzystniejsze warunki finansowania zakupu), samochodów klasy premium na polskich drogach z roku na rok przybywa i szanse na spotkanie takiego samochodu jak twój są coraz większe. Najbardziej namacalnym na to dowodem w przypadku BMW jest wysyp 5-tek f10. Jest ich całe mnóstwo. A jeszcze kilka lat temu w przypadku poprzedniej generacji e6x sprawa wyglądała trochę inaczej. Producenci wmawiają potencjalnym odbiorcom, że nowy model jest lepszy, szybszy i klienci łykają ten przekaz jak młode rekiny. A za trzy lata wychodzi lifting i znowu wmawiają nam, że potrzebujemy auta po liftingu z delikatnie zmienionym kształtem lamp, kierunkowskazów i lusterek jakby to miało przełożenie na odczucia i radość z jazdy. Osoby siedzące w temacie wiedzą "trochę" więcej i potrafią wybrać dla siebie odpowiedni model nie kierując się tylko i wyłącznie wyglądem albo kolorem nadwozia. Ja również wybrałem dla siebie taki a nie inny model. Złośliwi pewnie powiedzą, wybrałeś kilkuletnie auto bo cię nie stać na nowe. A prawda jest inna. W życiu bym nie kupił np. f3x. Zresztą grono modeli BMW, które do mnie przemawiają i byłbym skłonny kupić z roku na rok się zawęża.

 

Sesja bardzo fajna, w ścisłej czołówce na forum :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno mnie tu nie było :oops: Takie zmiany :shock: Pięknie w czerwonym, czarny dach i słupki robią też super robote :cool2:

 

Świetne kombi :cool2: :cool2: :cool2:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwi pewnie powiedzą, wybrałeś kilkuletnie auto bo cię nie stać na nowe.

 

 

Ja akurat w takich wypadkach posluguje sie reklama fiata 500... "to co sie liczy to nie rozmiar twojego samochodu... tylko twojego JACHTU !! " :!: Zazwyczaj ukraca to rozmowę. :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno mnie tu nie było :oops: Takie zmiany :shock: Pięknie w czerwonym, czarny dach i słupki robią też super robote :cool2:

 

Świetne kombi :cool2: :cool2: :cool2:

 

DZIEKI ! :8)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sesji statycznej wykonaliśmy kilka rightshotow, w koncu przykladowo kilka zdjec z uzyskanego efektu

 

http://i.imgur.com/qGiSzwq.jpg

 

http://i.imgur.com/9FkVvKO.jpg

 

http://i.imgur.com/3bLrE3M.jpg

 

http://i.imgur.com/RORWhlr.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak światła LCI robią robotę :cool2:

Mega fotki :cool2:

 

Swiatla przednie LCI to byla bardzo trafna decyzja !

 

zdjęcia świetne, naprawdę ktoś ma pojęcie o robocie

ewidentnie ma talent ! polecam goraco !

 

Ostatnia fotka - miazga :cool2: :twisted: !

 

Thanks !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia swietne ! Tylko teraz pytanie co jeszcze tam robia te blackliny ??? Ni z dupy ni z pietruchy nie pasuja :)

Czemu nie pasują? Przecież przód nie jest poliftowy ;)

Zdjęcia bajer :cool2:

 

 

jak nie jest po liftowy ? przecież dopiero co zmieniał to jest LCI, lampy tył tak czy inaczej ładnie wyglądają ale coś czuję że niedługo zagości lift na tyle ....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej ciasnej, zdjecia piekne :cool2: Lampy poliftowe pięknie siadły :cool2: Rivasi twój turas coraz bardziej dojrzewa, im starszy tym lepszy :) :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.