Skocz do zawartości

BMW M Performance Power Kit 320d


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukaj na youtube, jest kilka filmikow pokazujacych roznice. Podobno warto, ale wyszlismy z zalozenia, ze poczekamy, bo za chwile znow bedziemy chciec wiecej, a pozniej juz nie ma jak poprawic mocy, bez utraty gwarancji. Ogladajac filmiki moznazauwazyc, ze auto sporo dynamiczniej porusza sie powyzej 150 km/h. F34 ma ten sam silnik co F30, wiec jak nie ma info o GT to szukaj o zwyklej 3 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik widziałem :D

Jestem już zdecydowany tylko zastanawiam się czy 5500 to dobra oferta. Z zasady nie lubię przepłacać a cena na stronie to 4.700. W Niemczech Power Kit kosztuje (części + montaż) ok. 1000 euro. Czy więc aby na pewno nie można go założyć za np 4.500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zapłaciłeś?

Skąd wiesz, że wzrost mocy był większy? Hamownia?

 

Montowałem ponad rok temu i zapłaciłem 3980,00 netto za całość z montażem. Co do mocy to była mierzona najpierw za pomocą aplikacji dynolicious (bardzo dobra), a następnie na hamowni. Z pomiarów wyszło że mam 211hp i 432Nm. Tak więc wynik dla mnie jak najbardziej ok i co najważniejsze gwarancja pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie ceny i w zależności od dealera wygląda to różnie. Najniższa spośród tych, do których dzwoniłem to 5.300 we Wrocławiu, a najwyższa to 5.900. U Niemców 999,89 euro więc sporo taniej i być może pewniej niż u nas ale musiałbym jechać ponad 500 km w jedną stronę więc dochodzi też nocleg. Generalnie po odliczeniu 50% VATu we Wrocławiu wyjdzie 4.800 i na tą ofertę się zdecyduję. Chyba, że ktoś z Was wie, że gdzieś jest jeszcze dużo taniej ;-)

 

BTW w Niemczech mają pełny Mpakiet do GT3, którego w Polsce nie ma. 2149 euro za części, lakierowanie i montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
To dziwne bo ja robiłem to w Jankach w zeszłym tygodniu i nie było żadnych problemów z oprogramowaniem

 

Nie wiem na ile różnica pomiędzy F34 a F30 wpływa na możliwość dodania M Performance Power Kit 320d. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, w końcu chodzi o silnik (ten sam) i jego oprogramowanie.

W kilku ASO pytałem o tę opcje do F30 320d i w zasadzie od ręki. O problemach z softem nikt nie wspominał a jeśli nawet to w kategoriach aktualizacji od ręki.

Ale chętnie dowiem się co jest na rzeczy :think:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest ciekawa. Ja do tego samego silnika (N47 - 184KM) tez dostałem informacje ze produkt jest chwilowo niedostępny z powodu jakichś błędów z oprogramowaniem. Podobno do końca kwietnia miało to byc rozwiązane.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.