Skocz do zawartości

328i - Felgi jakie ?


hektorrr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Niższym samochodem, nieodpowiednim obwodem kół oraz mniejszym komfortem. Poza tym odległość od opony do błotnika będzie większa i będzie to wyglądało dosyć pokracznie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pod tym linkiem jest oferta kol 18-calowych do f31

http://www.leebmann24.de/bmw/3er/sommer-komplettraeder.html?l24_baureihe=766&l24_felgengroesse=168

Przy rozmiarze 225/45 R18 maja ET34

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich na zimę 18" model 405 M Performance, sa naprawde fajne ;) swoja droga dostałem ostatnio ofertę z BMW na te koła i chcieli za nie lekko ponad 10k pln. Ewentualnie mam gościa co załatwia troche taniej kola oczywiście z FV i ori - pracuje dla dealera BMW, ale ceny z DE nie przebije, chociaż baaardzo się zbliżył. Mogę podpytać jak ktos zainteresowany ;)

 

Mi sie strasznie podobają kola 19" do eMek, ale chyba nie wejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron82 mógłbyś się zapytać kolegi o koła 18" Star Spoke 400M? Poszukuję takie na zimę. Czy ewentualnie jakbym kupił ze strony http://www.leebmann24.de/bmw/3er/winter-komplettraeder.html?l24_baureihe=1070&l24_felgengroesse=168 muszę wziąć te za 2.055,00 € czy za 2.125,00 €. Wychodzi na to, że z czujnikami RDCi są tańsze? Szkoda, że nie ma wersji tej strony w języku angielskim :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś trenował u nich zakup na firmę? Czy robią jakieś problemy z odliczeniem VATu?

Co do czujników ciśnienia czy wymagają one zakodowania czy też komputer je rozpoznaje automatycznie? Można je ewentualnie przełożyć ze starych kół do nowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś trenował u nich zakup na firmę? Czy robią jakieś problemy z odliczeniem VATu?

Co do czujników ciśnienia czy wymagają one zakodowania czy też komputer je rozpoznaje automatycznie? Można je ewentualnie przełożyć ze starych kół do nowych?

Bez problemu, stymże mają bardzo dziwny proces- tj. płacisz całość brutto a potem Ci VAT zwracają. Przynajmniej przy płatności kartą (ja tak robiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biję sie z myślami, te są w dobrej cenie:

 

http://www.leebmann24.de/bmw-komplettraeder-kreuzspeiche-404-20-zoll-bicolor-ferricgrey-glanzgedreht-bmw-3er-f30-36112219606.html

 

Tylko nie wiem czy pasują do mpakietu. Chyba bardziej do luxury line albo kombi.

I drugi dylemat mam czy dalej dokładać do tej mojej 335 czy znacząc szukać M3.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, inaczej :D

 

 

na ori zawiasie masz większy skok amortyzatora co za tym idzie na szerszej feldze może przycierać, przy pełniejszym załadunku czy podczas nierównej nawierzchni ,

natomiast na gwincie nie masz już takiego skoku i możesz śmielej załadować szerszą felgę :)

 

mi chodzi o to jaką najszerszą i największą felgę można władować do zawiasu ze serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.