Skocz do zawartości

Zamienniki przednich reflektorów xenon TYC


Misiek_85

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie firmy TYC (Taiwan) pojawiły się zamienniki przednich lamp do e60 w wersji xenon.

 

Jakość TYC jest nienajgorsza a cena lamp b. atrakcyjna - czy ma ktoś może takie reflektory w swoim samochodzie?

 

Niestety nie ma wersji dynamic xenon - pytanie: czy do auta, które posiada wersję dynamic xenon można je założyć?

Tzn nie podłączać modułu skrętu i zakodować?

Czy też będzie wywalać błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w passacie mam zamienniki /xenony/ (ale akurat nie jestem pewny czy tyc)... po paru latach juz eksploatacji powiem ze o dziwo odblyski itp sie trzymaja ale ten czarny plastik obudowy byl wyraznie gorszy niz ori (czuc roznice w rekach jak masz obie lapmy)... nie namawiam i nie odradzam zamiennikow lamp ale wez je sobie do reki wtedy prawd zobaczyc roznice (mi zalezalo na favat bo wtedy wrzucam to w koszta DG)

Przemek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzię walić błędem skrętnych na pewno, skoro te zamienienniki nie posiadają dynamica.

A co kolego ori lampy nie pasują ? Nie posiadasz xenonu ?

Moim zdaniem oryginał to oryginał, zawsze można założyć np sam przód liftowy z ringami do jazdy dziennej..

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem przedstawia się następująco:

Lampy które mam (oryginały xenon Dynamic D2S) są już bardzo zmęczone. Zaparowane brewki - popękał ten chrom który jest za paskami LED. Szkło (a raczej plastik) jest już bardzo zmatowione.

Osobiście nie chcę zmieniać na poliftowe bo mam fioła na punkcie zgodności auta z fabryką. Oryginalne przedliftowe w dobrym stanie bardzo ciężko znaleźć lub cena jest kosmos.

Dodatkowo mam chyba uszkodzony moduł poziomowania bo snop światła podnosi się i opada w czasie jazdy (jednak nie wywala żadnego błędu) - pytanie czy problem znajduje się w lampach czy w jakimś zewnętrznym module?

Kolejne pytanie - czy dałoby się założyć te zamienniki (tylko że one są bodajże na D1S) i zakodować tak aby wszystko świeciło i nie wywalało błędu? (rezygnacja z doświetlania zakrętów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mowisz ze masz fiola na punkcie zgodnosci z fabryka,a chcesz zalozyc jakies podrobki :duh:

Oczywiscie ze poliftowe bede lepsze i ladniejsze niz jakis lipny zamiennik :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że chcę aby auto wyglądało jak z fabryki - bez odświerzania w stylu - nie stać mnie na e60 LCI więc chociaż kupię nowe lampy.

Zresztą nie pytam o ocenę swoich planów nt co chcę zrobić ze swoim autem tylko o techniczne możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam

oryginalne xenony skrętne w moim aucie są już bardzo mocno zmęczone życiem, nie chce mi się bawić w żadne regeneracje, najchętniej bym wstawił nowe zamienniki halogenowe (np. depo), więc szybkie pytanie: czy takie zamienniki halogenowe będą działały plug and play po włożeniu w miejsce oryginalnych? czy trzeba coś kodować? ktoś robił taki zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł te depo wymiatają w stosunku do oryginałów ,ringi jak w efce tylko kwestia ksenonów zamiennik działa i cieszymy się ładnym ,nie zaparowanym kloszem lampy nastoletniej e60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł te depo wymiatają w stosunku do oryginałów ,ringi jak w efce tylko kwestia ksenonów zamiennik działa i cieszymy się ładnym ,nie zaparowanym kloszem lampy nastoletniej e60

 

Super, tylko ciekawe jak będzie z "wymiataniem" tych Twoich DEPO pod kątem trwałości i spasowania z karoserią samochodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.