Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Siemanko wszystkim wie ktoś coś na temat tej sztuki ? http://otomoto.pl/bmw-335-335i-sedan-m-pakiet-306-km-automat-C33430612.html

 

Ladna, dokladnie takiej szukam.

W niemczech takie po oplatach cos kolo 120-130 chodza.

Jezeli tu jest z zyskiem handlarza za 70 to odpowiedz sobie sam na pytanie.. :/

Znasz VIN?

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wersja ameryka z przelozonym licznikiem... ostatnia moda po powodziach w stanach :) ten samochod powinien minimum kosztowac 100000 zl z tym kilometrazem i wyposazeniem. nikt nie robi nikomu przentow.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chciałbym kupić e90 w sedanie. Chciałbym się poradzić który silnik najlepiej wybrać, który jest najmniej awaryjny i solidny nie patrząc za bardzo na spalanie bo lać będę miał za co i serwisować w miarę też. Chodzi mi o to żeby był to dobry zakup i nie sypał się ten silnik oraz żebym nie musiał często odwiedzać serwisu. Chcę wydać na samochód koło 35-45tys. Szukam głównie czegoś co ponad 160 koni no i wiadomo w manualu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jedno pytanko w kwestii skóry. Czy to prawda że skóra prawdziwa była montowana tylko w sportowym wyposażeniu (sportowe siedzenia), a w pozostałych wersjach jest tylko ECO (tak powiedział mi jeden ze sprzedawców).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jedno pytanko w kwestii skóry. Czy to prawda że skóra prawdziwa była montowana tylko w sportowym wyposażeniu (sportowe siedzenia), a w pozostałych wersjach jest tylko ECO (tak powiedział mi jeden ze sprzedawców).

 

 

To nie prawda - rodzaj skóry najlepiej widac w rozkodowanym VIN -

Sensatec
to sztuczna skóra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile muszę dać za zadbaną e90 z silinikiem 320d (163km lub lepszy) z navi i najlepiej z m-pakietem i pewnym przebiegiem (ASO)? Czy jestem w stanie taką kupić do 40 tysięcy? Na allegro jest tego masa ale mam wrażenie że nie są warte uwagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jestem tu nowy, wiec najpierw chcialbym sie przywitac ;) WITAM :D

 

A teraz do pytan :)

Jak wyglada sprawa awaryjnosci silnikow i osprzetu (wtryski, turbo, dwumas, slawne klapki) w N57 325d? Czy auto z przebiegiem okolo 200k km jest warte uwagi? Zrobi nim jeszcze ze 100k km?

 

Dziekuje za uwagi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne pytanie ,ale odpowiem Ci w skrócie ; zależy jaki jest stan auta i jak poprzedni użytkownik użytkował :D

 

Poprzednim uzytkownikiem byl pan leasingobiorca. Jezdzil generalnie autostradami - dojazd do pracy okolo 70-80km w jedna strone.

Przygotowalem sie na to, ze pierwsze co trzeba bedzie ewentualnie zrobic to wymiana lancucha rozrzadu. Pytanie czy po tym nie bedzie kolejnych niespodzianek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest to możliwe dowiedz sie jak najwiecej o pierwszym użytkowniku. Zasadniczo oprócz rozrządu nie powinno być problemów.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanie. Mam mały budżet, około 30tyś. Szukam BMW E90 2006 rok w dieslu i znajomy handlarz znalazł w Niemczech fajna okazje, baardzo tanie E90 zadbana, mało przejechane z dużą navi itd. Jest tylko jeden problem, silnik przerywa, jest to jednostka 2.0 o mocy 163 koni. I teraz rodzi sie pytanie czy ryzykować i kupić takie auto a w Polsce mechanik dojdzie do tego co może być nie tak, bo w Niemczech niby nie chcą dawać tego do warsztatu. Co by było gdyby na przykład taki silnik nie nadawał się już do zrobienia, czy trudno dostać taką jednostkę u nas w kraju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze być uwalony np komputer to kosztuje ok 6 tysięcy. Generalnie pewnie do 10 tysięcy jest to do zrobienia cokolwiek by sie nie działo (na używanych częściach )

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi w Niemczech u jakiegoś pośrednika czy coś, ten znajomy jest raczej uczciwy, ojciec miał od niego już 2 auta i ogólnie raczej by nas nie kantował. Cena jest taka że nawet przy wymianie całego silnika po cenie z allegro i tak wyjdzie dosyć tanio. I dlatego jestem aż tak zdziwiony bo auto jest podobno igła i tylko chodzi o ten przerywający silnik. Czy to może być tak duży kłopot? Miał już ktoś do czynienia z wymiana silnika?(zakładam najgorszą opcje) czy to jest bardzo klopotliwa sprawa i czy trudno dostać taki silnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem (już) że Sensatec to sztuczna skóra, ale czy to prawda że naturalna była montowana tylko w sportowych fotelach? Naturalna skóra była też montowana w zwykłych wersjach?

Chodzi o roczniki 2006-2007

 

To troche nie tak. W serie 3 typu E90 juz w wersji M-pakiet masz naturalna skore ale jest kiepskiej jakosci, w modelach M3 masz juz skore pol anilowa poprawnego poziomu. Jak nie kupujesz M3 to lepiej dac do obszycia.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początku chciałbym się przedstawić bo jestem nowy na forum.

Na imię mam Mateusz ale przyjaciele wołają na mnie kopciuch.

W temacie bmw jestem zielony, gdyż nigdy jeszcze nie posiadałem.

Lecz w końcu nadszedł ten dzień, bardzo chciałbym mieć BMW. Od zawsze bardzo podobały mi się estetycznie, ale do rzeczy.

 

Chciałbym nabyć ten egzemplarz:

http://nl.autoscout24.be/Details.aspx?id=252615929&asrc=st

 

Jutro jadę go oglądać, i chciałbym spytać was, doświadczonych na co powinienem zwracać szczególną uwagę? O co pytać sprzedawcę?

Proszę i jakieś rady i ogólnie co sądzicie o tym cacku :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Kopciuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.