Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk benzyniaka (nawet tak mocno zepsuty przez BMW w tych silnikach) + nienajgorze osiągi :wink: robią z 528i fajne wozidło na codzień.

 

Chociaz IMO dopiero przy 535i F10 "jedzie", a 550i V8 to już nawet możnaby zaryzykować stwierdzenie, że żwawo wyrywa się do przodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
a ja dalej szukam i mam pytanie dotyczące nr.vin mianowicie w serwisie poinformowali mnie ,że informacje o samochodzie podając vin mogą dać tylko w obecności właściciela

Czy jest ktoś na forum kto może coś powiedzieć o tym nr.

WBAMX11020C880440

 

 

18.02.2014 przy przebiegu 156tys. serwis ale taki po łebkach.

Wystawiony do sprzedaży z przebiegiem 174800km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czasami czy pęd do diesla nie jest wiekszy niz racjonalne myslenie. Kupic diesla z 2010 roku za 110 000 z przebiegiem 180 tys km niz benzyne z 2012 za 130 000 z przebiegiem max 50 tys km uwazam za nieracjonalne, szczegolnie gdy ktos robi male przebiegi roczne wrecz za bezsensowne......ale klient nasz Pan :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czasami czy pęd do diesla nie jest wiekszy niz racjonalne myslenie. Kupic diesla z 2010 roku za 110 000 z przebiegiem 180 tys km niz benzyne z 2012 za 130 000 z przebiegiem max 50 tys km uwazam za nieracjonalne, szczegolnie gdy ktos robi male przebiegi roczne wrecz za bezsensowne......ale klient nasz Pan :mrgreen:

 

Paaaanie tylko TDI, benzyna to dużo pali

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam sie do zmiany samochodu I F10 to jeden z moich faworytow. Interesuje mnie 3 latek, 2011 rok, 520d. mogla by to byc benzyna ale niestety ceny F10 w benzynie w UK sa zdecydowanie wyzsze niz budzet pozwala. Mniej wiecej rocznie przejezdzam 10tys mil czyli 15tys km i autko powinno posluzyc rodzince przez 4-5 lat.

 

Mam dwa egzemplarze nad ktorymi obecenie sie zastanawiam;

http://www.hplmotors.co.uk/used-cars/vehicle/bmw-5-series/OU61WTK

niewielki przebieg, ale brak navi i ogolnie wyposazenie podstawa.

 

http://www.hplmotors.co.uk/used-cars/vehicle/bmw-5-series/WN11NBY

nawigacja i bluetooth do telefonu to dwie zalety i jest to moj faworyt ze zwgledu na wyposazenie wlasnie. Zastanawiam sie tylko czy przy przebiegu 70k mil, czyli 110tys km, nie czekaja mnie za rok dwa jakies powarzniejsze wydatki typu turbina albo dpf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nigdy nie ma żadnej gwarancji czy cos poważnego się nie zepsuje, planowo wymienia się tylko materiały eksploatacyjne. Biorąc po uwagę, że za auto 3 letnie z przebiegiem 110 tys km płacisz jakieś 30 % ceny nowego i założeniu, że nie zrobisz więcej niż 200 tyś km to chyba dość małe ryzyko. Moim zdaniem kupuj wyłącznie dobrze wyposażony egzemplarz, bo to większe bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem E61, ale ciepło się zrobiło i kupiłem inne BMW - K1300S :) Nakręciłem prawie 18.000 km i kręciłbym pewnie dalej, ale zimno się robi, śnieg zaraz spadnie i słabo trochę będzie się tym jeździć. :)

Zacząłem załatwiać sobie leasing na nową Insignię. Właściwie to już jestem w przededniu złożenia zamówienia, ale tak się zastanawiam, czy w tych pieniądzach nie wziąć F11 xDrive. Założenie jest, że auto będzie u mnie ok. 3 lat i że zrobię w sumie max 100.000 km (o ile dociągnę). Chciałbym, żeby auto miało te 200 KM, żeby wstydu nie przyniosło. W necie jest dużo ofert 530xd, które mają różne przebiegi (w DE ok. 150.000 - 200.000 km). W Polsce niby mniej, ale to pewnie ma tyle z prawdą wspólnego co nic. Chyba, że jakieś auto z komisu przysalonowego, ale wtedy od razu cena jest 200.000 PLN i wyżej.

Iśka wyszła mi 150.000 PLN i w tych pieniądzach chciałbym się zmieścić. Da radę kupić jakieś 525xd albo 530xd w tej cenie? Co do benzyniaków, to na otomoto znalazłem chyba jedną sztukę, która by się mieściła w tej cenie, ale przeraża mnie trochę spalanie tego auta...

 

Jest taki komis/salon w Łodzi - Auto***tum. Mają kilka różnych sztuk w różnych cenach. Niby dają gwarancje na przebieg, bezwypadkowość i takie tam. Ktoś miał z nimi do czynienia?

 

Generalie to czy jest realna szansa, żeby kupić coś z roku 2011/2012 w tych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabson79 - tez wyspy i też podobne kryteria mnie interesują. Patrzyłeś w Big Motoring W. group? Ceny mają całkiem a wybór zawsze ogromny i to w jednym niejscu. Na dziś 10/11 od 11 tyś F jest 150 szt.

 

nie patrzylem bo to nie moja okolica, ja w Manchesterze jestem.

Moje F10 zostalo odebrane w weekend, udalo mi sie urwac £1500 z ceny i dostalem 3 lata gwarancji :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi na jaki poziom rabatu mogę liczyć w polskim salonie przy zamówieniu nowego auta? Powiedzmy, że taki standard na wejściu klienta i opcja mega hardcore po tygodniu negocjacji. Auto do zamówienia oczywiście. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi na jaki poziom rabatu mogę liczyć w polskim salonie przy zamówieniu nowego auta? Powiedzmy, że taki standard na wejściu klienta i opcja mega hardcore po tygodniu negocjacji. Auto do zamówienia oczywiście. Z góry dzięki.

 

zapytaj uzytkownika konta Select Automotive :) watek jest na pierwszej stronie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ciekawie wygląda oferta w http://www.bmwtaxfree.co.uk/export-sales/

Na zapytanie dostałem u nich ofertę (po do doliczeniu akcyzy i VAT ) nizsza o 20% w stosunku do cennika w Polsce.

I bez żadnych kombinacji z pośrednikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A pytałeś się o leasing? w sensie że sprzedadzą auto firmie leasingowej wskazanej przez Ciebie.

Przejrzałem tę stronę i to jest znany już niektórym z forum dealer BMW Park Lane z Londynu. Tym bardziej podtrzymuje pytanie o leasing.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mieliby sprzedac, przeciez im wszystko jedno komu sprzedaja ? Bardziej interesowalo mnie to czy znajde firme leasingowa ktora sfinansuje taki zakup. I bez problemu znalazlem. Np. BZ WBK ma nawet komorke do takich zagranicznych leasingow i dostalem informacje ze juz przerabiali kupno z BMW Londyn. Z tego co pamietam, to Ty im przesylasz oferte od anglikow i oni sie dogaduja z anglikami bezposrednio (no bo w sumie jak inaczej skoro oni sa kupujacymi). Pare zlotych sobie za to doliczali, ale nie pamietam ile ... 1000 (?). Oczywiscie trzeba doliczyc koszt przewalutowania wg kursow banku leasingodawcy, to wychodzi kilka tysiecy (ja to juz ujalem liczac owe 20%, ale przypominam o tym gdyby ktos robil wlasna kalkulacje).

 

Ale ... oczywiscie w jednym z mailow zapytalem czy sprzedadza to firmie leasingowej. Nie odpisali wprost ze firmie leasingowej, lecz ze jesli sprzedaz ma byc na firme, to potrzebuja nazwe firmy, adress i EU VAT i nazwiska kierowcy ktory odbierze samochod. Trzeba wiec doliczyc sprowadzenie samochodu z Londynu (przelot, hotel, powrot, swoj czas). Angole podaja takze namiar na polska firme transportowa, ktora co tydzien bierze od nich auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś się o leasing? w sensie że sprzedadzą auto firmie leasingowej wskazanej przez Ciebie.

Przejrzałem tę stronę i to jest znany już niektórym z forum dealer BMW Park Lane z Londynu. Tym bardziej podtrzymuje pytanie o leasing.

 

Vb Leasing także współpracuje z BMW Park Lane Londyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.