Skocz do zawartości

[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika


bania88

Rekomendowane odpowiedzi

Daje namiary na silowniki.

W nawiązaniu do zapytania przedstawiam ofertę na interesujący

Państwa typ sprężyn Gazowych:

 

MS06-1-2G-6F-420-110-365 cena netto 80,00 zł/szt. / cena brutto 98,40 zł/szt.

 

do ceny należy doliczyć koszt wysyłki:

- przedpłata DHL 18,00 zł netto / 22,14 brutto (do 30kg)

 

czas realizacji: ~2 tygodnie

W zamówieniu proszę podać:

-adres do wysyłki

-formę wysyłki

 

Zamówienia proszę kierować na

eurotechnika@eurotechnika.com.pl

lub faksem 75 641 48 99.

 

ODPOWIADAJĄC NA TEN MAIL PROSZĘ ZACHOWAĆ JEGO TREŚĆ POPRZEDNIEJ KORESPONDENCJI

 

Z poważaniem,

Bartłomiej Jonkisz

 

 

W razie czego numery ori silownikow:

1433MS 0320N 077/02 F29

 

Ogolnie trzeba szukac silownikow z metalowymi koncowkami o srednicy gniazda 10mm. I sile conajmniej 420N. I oczywiscie wymiarach ori silownikow.

 

Szukac w google pod "sprezyny gazowe".

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie szczerze mówiąc już taki efekt klapy podniesionej do połowy zadowala, bo zawsze to mniej trzeba pocisnąć ręką. Cena 220zł za dwa głupie siłowniki to jak dla mnie lekka przesada. Patrząc na ceny standardowych siłowników 320N w granicach 20-30zł/szt, za komplet mocniejszych mógłbym 100zł zapłacić. Trzeba przeglądać na allegro oferty albo spróbować gdzieś znaleźć mocniejsze siłowniki w sensownej cenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze mówiąc już taki efekt klapy podniesionej do połowy zadowala, bo zawsze to mniej trzeba pocisnąć ręką. Cena 220zł za dwa głupie siłowniki to jak dla mnie lekka przesada. Patrząc na ceny standardowych siłowników 320N w granicach 20-30zł/szt, za komplet mocniejszych mógłbym 100zł zapłacić. Trzeba przeglądać na allegro oferty albo spróbować gdzieś znaleźć mocniejsze siłowniki w sensownej cenie.

Pozdrawiam

Kolego te silowniki sa drogie bo sa na zamowienie. Najlepiej jest szukac od innego samochodu, ktore bylyby podobne, ale silniejsze. Podobno od Skody pasuja.

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem według tego co napisał kolega w tym temacie dwie strony wcześniej:

1. Znajdujesz sklep, np. http://www.impex-ready.pl

2. Oni tam maja katalogi z roznymi numerkami sprezyn ale ciebie to nie obchodzi.

3. Piszesz do niech na maila (info@impex-ready.pl), ze chcesz sprezyny V20x32(do E46), lub B20x64(do E39)

4. Czlowiek po drugiej stronie wie od razu o jakie sprezyny chodzi bo siedzi w tym od lat :)

5. Dostajesz nr konta i kwote do zaplaty

6. Robisz przelew i czekasz na przesylke

W mailu zwrotnym dostałem informację, że za dwie sprężyny 1S 19032 (takie zamówiłem) mam przelać im na podane konto 20,61zł (w cenę wliczona przesyłka).

Wypadałoby chyba napisać wcześniej do nich maila ale tak czy inaczej przekleję dane do przelewu, które dostałem od nich:

2. natomiast jeżeli sprężyny 1S 19032 2szt

 

Proszę wpłacić na konto poniżej kwotę 20,61zł.

 

ING BANK ŚLĄSKI S.A. oddział Bytom

75 1050 1230 1000 0090 6853 4362

 

W tytule proszę wpisać 1S 19032 oraz podać dane do wysyłki.

Wysyłka pocztą polską listem poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem według tego co napisał kolega w tym temacie dwie strony wcześniej:
1. Znajdujesz sklep, np. http://www.impex-ready.pl

2. Oni tam maja katalogi z roznymi numerkami sprezyn ale ciebie to nie obchodzi.

3. Piszesz do niech na maila (info@impex-ready.pl), ze chcesz sprezyny V20x32(do E46), lub B20x64(do E39)

4. Czlowiek po drugiej stronie wie od razu o jakie sprezyny chodzi bo siedzi w tym od lat :)

5. Dostajesz nr konta i kwote do zaplaty

6. Robisz przelew i czekasz na przesylke

W mailu zwrotnym dostałem informację, że za dwie sprężyny 1S 19032 (takie zamówiłem) mam przelać im na podane konto 20,61zł (w cenę wliczona przesyłka).

Wypadałoby chyba napisać wcześniej do nich maila ale tak czy inaczej przekleję dane do przelewu, które dostałem od nich:

2. natomiast jeżeli sprężyny 1S 19032 2szt

 

Proszę wpłacić na konto poniżej kwotę 20,61zł.

 

ING BANK ŚLĄSKI S.A. oddział Bytom

75 1050 1230 1000 0090 6853 4362

 

W tytule proszę wpisać 1S 19032 oraz podać dane do wysyłki.

Wysyłka pocztą polską listem poleconym.

 

Dzieki wielkie

JEST TYLKO JEDNA MARKA AUT:)

Rozkoduje VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie w combi otwiera się szyba po wciśnięciu guzika ale czy jest możliwość zrobienia chociaż tej szyby żeby unosiła się do góry ?? To był by bardzo ciekawy pomysł jeżeli ktoś przekombinował już coś proszę o wiadomość:)

Pozdrawiam KarolFrd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
zamówiłem sobie niebieskie sprężynki do E39 dokładnie model 2S B19X64 i zobaczymy co z tego bedzie jak przyjdą ale jak oglądałem siłowniki to nie wiem czy to sie tam jakoś zmieści. Cena z wysyłką 30,09zł

Moja Bunia

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=322746


Czym byś wilka nie karmił, zawsze na las spogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam ponownie. Przedstawiam efekt zainstalowania niebieskich sprężyn.. Nie dołożyłem jeszcze wyrzutnikiow wiec może dlatego nie otwiera sie do końca .. :)

 

http://youtu.be/i5wwf-5IUE4

Czy kupiłeś sprężyny "2S 19032 (B20x32)" z firmy, którą podawałem na drugiej stronie tego tematu? U mnie mniej więcej tak się otwiera klapa z oryginalnymi siłownikami + sprężynami zielony + odbojnikami. A jak u Ciebie z zamykaniem klapy? Nie ma jakichś większych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.