Skocz do zawartości

E46 330d przed lift akumulator 74Ah 680A


Markok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam wyżej wymieniony akumulator marki Voltmaster (podobno ten sam producent co Centry) z golfa 1.9 TDI, któremu już się nie przyda, był w samochodzie sporadycznie używany tylko przez 3 miesiące, więc praktycznie nowy, prześledziłem już mnóstwo tematów o akumulatorach i doszedłem do wniosku, że czemu nie, można spróbować, w moim aucie prądożernych bajerów nie mam jak webasto czy podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele, więc może by dał radę, aż takich złych parametrów nie ma, a nie mam z nim zbytnio co zrobić nie mówiąc już o braku kasy na nowy 100Ah... Pragnę się was poradzić, bo prześledzając to forum wielokrotnie, uznałem, że są tu najlepsi specjaliści, którym można zaufać w każdej sprawie. Pozdrawiam i oby śniegu w tym roku nie było wcale :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, męczyć go, czy sprzedać ze dość znaczną stratą bo takie na allegro już za 215zł są... i kupić 90-95 ? Ponoć głównie chodzi o prąd rozruchowy, tj. te 680A, gdzieś wyczytałem, że jeśli ma się bajery elektroniczne to około 850A powinno się mieć, a bez bajerów 750A i w tym przypadku pojemność akumulatora już nie gra pierwszych skrzypiec, ponoć.. jakie jest Wasze zdanie, pamiętajcie, że akumulator czeka w piwnicy w niepewności na werdykt od Was, co go czeka :D taaaak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w 320d największy jaki dostałem czyli 105

i działa jak nowy od 3 lat

tylko że ja pilnuje go i opiekuje się bo sprawdzam poziom i dolewam w nim wody destylowanej i czasami go podładuje bo auto więcej stoi niż jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.