Skocz do zawartości

seria 4 Gran Coupe


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cena 428i GC w USA zaczyna się od 41 125 $

Na rynku US będzie jeszcze dostępny 435i GC.

Sprzedaż startuje w US latem....

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wizerunek BMW nie jest na dnie, i cały czas idzie w gore. W ostatnim czasie to Audi przejęło pałeczkę "dresów" itp. I to nie tylko w Polsce.

 

Skoro jest tak piękne to aż dziwne, że na forum dla pasjonatów powstają tego typu tematy:

 

viewtopic.php?f=43&t=235137

 

Niestety, łatka w społeczeństwie jest niezmienna. Starsze BMW-dres i do tego na pewno pijany, nowe BMW-nowobogacki, ewentualnie diler albo mafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda marka ma jakaś łatkę, a my jako Polacy uwielbiamy stereotypy.

Ale i tak wydaje mi sie ze przez ostatnie kilka lat postrzeganie marki zmieniło sie na lepsze...

 

Polecam sie nie przejmować :cool2:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ktoś mi coś mówi nt. dresa odpowiadam że zamówiłem szklane drzwi ....aby paski było lepiej widać :mrgreen:

 

Ten stereotym się zmienia tylko efektów w społeczeństwie nie widać. A główni sprawcy tego postrzegania chyba przesiedli się do Audi i Mesia. Przynajmniej take odnoszę wrażenie gdy się rozglądam po Wawie :roll:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje .

Teraz głównym autem dresa to 1.9 klekot na turbinie . Mało pali a części leżą po rowach .

 

Polskiego dresa kryzys też dopadł więc szuka czegoś oszczędniejszego . A poza tym dobrą ma też hierarchie ten VW.

Biedny dres - skoda - marzy o VW

standardowy dres - VW - marzy audi

zamożny dres - Audi - ale patrzy na bentley'a ( salon w Bielsku Białej )

 

BMW już im nie odpowiada bo kiedyś się liczyło 3,5,7 , a teraz modeli więcej jak pasków na spodniach to co zrobić . Golf to golf, passat to passat :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy dresy dalej ujeżdżają (zajeżdżają) E39 :mrgreen:

Dlaczego dresy przesiadają się do innych marek ?

Kiedyś BMW było wyznacznikiem szybkiej jazdy, było czym jechać, konkurencja była wolniejsza. A teraz, 518 D osiągi budżetowego kompaktu. :duh:

Następna sprawa to udział BMW w rynku, niedługo będzie konkurowało ze skodą o pierwsze miejsce w sprzedaży.

Tego oczekujemy po tej marce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagnie sie temat dresu od jakiegos czasu ale szczerze mowiac ze taki model: dres, steryd, bmw w PL juz ustapil...bynajmniej ja nie zauwazam

Fakt kiedys mocno widoczne ale teraz szczerze mowiac mysle ze uleglo to jakiemus przeobrazeniu.

Napewno nowe auta, dres z kreszu i kark szerszy od glowy nie ida w parze z tymi autami...no napewno nie laczyc z 4GC :nienie:

 

BMW, wariacka jazda, wyprzedzanki, wypadki, brawura - to ok, moge sie zgodzic ze sie zdarzaja... czyli raczej stereotyp: bmw i idioci niz bmw i dres

Sorki ale cos mi ten dres ciagle przeszkadzal w tych porownaniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka:) Wydaje się niezwykle niski...

Co mi wciąż przeszkadza - nie rozumiem już hamulca ręcznego ? Pokochałem auto hold i wyrosłem już z wchodzenia w zakręty na R-ce :)

Wydaje mi się że to nie pasuje już w tych autach. To nie jest STI by tego hamulca używać wg mnie

 

Ale linia świetna i funkcjonalność bagażnika :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie prezentuje się znakomicie :D

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugie kupiłbym GC a na trzecie Coupe :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania/uwagi. Po pierwsze 4GC ma chyba taki sam rozstaw osi jak f30 i to jak dla mnie jest chyba nieporozumieniem (może być po prostu za ciasne ale ostatecznie wyrobię sobie zdanie jak usiądę :mrgreen: ) po drugie czy f34 ma wiekszy prześwit/wyżej zawieszone? Tak sie reklamują, że to cos pomiędzy limuzyną a SUVem...
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania/uwagi. Po pierwsze 4GC ma chyba taki sam rozstaw osi jak f30 i to jak dla mnie jest chyba nieporozumieniem (może być po prostu za ciasne ale ostatecznie wyrobię sobie zdanie jak usiądę :mrgreen: ) po drugie czy f34 ma wiekszy prześwit/wyżej zawieszone? Tak sie reklamują, że to cos pomiędzy limuzyną a SUVem...

 

Co do rozstawu osi to chyba faktycznie jest to dokładnie ta sama płyta co w F30.

GC jest zdecydowanie niższe i szersze od F30 więc raczej nie będzie czymś miedzy SUV'em a limuzyna. Może chodzi o zapowiadany X4 ?

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyta 3GT = roztaw 2920mm, a F30=2810mm

 

4GC = rozstaw osi 2810 mm

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4GC może nie jest zdecydowanie szersze od F30 ale jest:

szerokośc F30 = 1811 mm

szerokość 4GC = 1825 mm

 

Ale za to 4GC jest znacząco niższe od F30:

wysokość F30 = 1429 mm

wysokość 4GC = 1389 mm

 

http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/4series/gran_coupe/2014/keep_informed/technical_data/index.html

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja sobie jakos ubzduralem ze plyta bedzie z 3GT... :idea: :?:

Ja też miałem taką nadzieję! :?

ale powtórzę pytanie: czy 3 gt jest wyżej zawieszone? Pytam bo chciałbym zmienić X-sa na limuzynę a trochę mnie przerażają krawężniki i dziury i ciągle mam wizje polamanych i odrapanych zderzaków! :mad2:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.