Skocz do zawartości

gdzie kupić zwykłe żarówki h7 o barwie światła 5000-6000k???


tomekmax1

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie kupić zwykłe żarówki h7 o barwie światła 5000-6000k??? propozycje ponizej... czy w motoryzacyjnym tez je dostane??? chodzi mi o białą barwe swiatła

 

allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h7-100w-6000k-efekt-xenon-i3655628514.html

 

http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-h7-6000k-100w-white-1szt-i3698526007.html

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale te "japońskie" to 100Watt. Wiesz, co się dzieje z plastikowym kloszem reflektora jak mu wsadzisz taką grzałkę?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Proponuje bardziej takie. Co prawda zywotnosc to pewnie z półroku maks, cena ogromna ale swieca fajnie:)

Sorry. Zapomniałem o linku:

http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-night-breaker-unlimited-110-i3668310407.html

 

To są OSRAM Night Breaker Unlimited, lepsze niż Plus:)

Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja polecam zwykle zarowki, od takich wynalazkow zniszczysz sobie lampy a efektu xenonu jak nie bylo i tak nie bedzie

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odpuść kolego zakładanie tych wynalazków, chcesz mieć fajne białe światło, kup coś takiego:

 

http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-night-breaker-plus-90-nbp-duo-i3701656764.html

 

Mam u siebie i jestem zadowolony, choć na początku spodziewałem się czegoś więcej, no ale to nigdy nie będą xenony.

Ważne żeby dobrze wyczyścić odbłyśniki i klosze, ja nawet wymieniłem całą jedną lampę i teraz mam bardzo mocne światła w porównaniu z serią, czasem w nocy inni mi mrygają długimi, chyba ich oślepiam :)

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Philips Xtreme vision - też udają xenon, białe światło, świecą naprawdę mocno, mam w służbowym Doblo i dają radę. No tylko on ma jeszcze klosze jak nówki, więc cokolwiek tam nie wsadzić, to będzie świecić fajnie. Osramy nightbreaker mialem w slużbowym Fiacie Stilo, ale nie powiem czy były dobre, bo raz, że miał strasznie spiaskowane klosze i coby nie wsadzić, to świeciło jak umarłemu świeczka, a dwa, że obie przepaliły się dość szybko (kupione w makro, więc raczej nie były to podróbki).

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak chciałem założyć mocne żarówki, to naczytałem się właśnie o filipach i osramkach. Dużo ludzi pisało, że właśnie filipy szybko się przepalają i palą klosze. Pierwsze osramy też miały krótką żywotność, ale na stronie osramu nawet piszą, że poprawili żywotność, też to potwierdzili inni koledzy. Ja swoje mam może z dwa miesiące, na razie chwalę, ale zaskoczyło mnie coś dużo tańszego. Ostatnio padła mi żarówka w długich, a byłem akurat w biedronce i tam kupiłem żarówki rekomendowane przez chyba dekrę czy coś takiego, też z niebieskim paseczkiem i jasnością 3200 K, tak jak osramy (przynajmniej na papierze). Sprawdziłem je podjeżdżając pod białą ścianę, włączyłem krótkie i długie, no i nie było różnicy, białe ładne światło na ścianie długich i krótkich. Wcześniej gdy w długich były zwykłe, to różnica była znaczna, zwykłe żarówki świeciły żółtawo.. Cena 12 PLN... paczka fajek :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jakie masz te Osramy?? Ja miałem OSRAM Night breaker Plus, ale tą pierwszą wersję to wytrzymawały 3 miesiące. Po dwóch takich wymianach stwierdziłem że za drogie są i kupiłem Osram Long Life czy jakoś tak i od tamtej pory nie wymieniałem już żarówek. Oczywiście tamte świeciły sporo ładniej, ale te się nie przepalają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo te z linku poniżej chodzi o to żeby tez dobrze swieciły w nocy i deszczu i swieciły na biało niebiesko jakie z tych wszystkich najbardziej sie sprawdza z całego postu

 

 

http://www.ebay.com/itm/GP-THUNDER-8500K-H7-XENON-BULBS-HEADLIGHT-BULB-55W-FOG-/310800480031

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki o takiej barwie nie będą dobrze świeciły szczególnie w deszczu. Miałem nie przyjemność chwilę jeździć chwilę na osram cool blue hyper. Owszem może i fajnie wyglądają jak się patrzy na samochód bo barwę mają naprawdę białą. Problem jest tylko taki, że ta żarówka nie świeci. W deszczu jest tragedia i światłą z malucha z normalną żarówką dają więcej światła.

Bottarri z carefoura świeci sto razy lepiej. Jeżeli ktoś lubi po ciemku, to ok. Ale światła to nie tylko lans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.