Skocz do zawartości

chromowane obwodki dookola szyb


Krzysiek136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do ktorego roku byly montowane chromowane obwodki wokolo szyb, takie jak na dolaczonym linku http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93781824 ??

Czasami mam wrazenie ze ludzie wpisuja rok produkcji auta np 91, a woz na zdieciu ma chromowane obwodki i cos mi tu nie gra....

oczywiscie ten link to przyklad, wlasciciel podaje 89r produkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nigdy się tym szczególnie nie interesowałem, ale zawsze wydawało mi się, że chromowane obwódki ma tylko wąska lampa, a szeroka ma czarne, ale przyznam, zaciekawiło mnie to.

może to zależy od wyposażenia, ale nie wydaje mi się.

a może ktoś założył chromy zamiast czarnych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie podepne z małym pytaniem... chodzi mi o zdjecie tych obwódek...

szukalem juz na forum i dowiedzialem sie ze trzeba je wysunać w stronę tyłu samochodu, tylko jak zdiąć te które są pod szybą? też sie je jakos wysuwa?

 

Bardzo bym prosił o jakies info, bo nie chce nic uszkodzic...

Nordschleife... 20,8km w 9:38s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromowane obwodki to standard w E30 - mozna bylo zamowic czarne i byl to pakiet shadow line. Jeden z jego elementow.

 

Chromy trzymaja sie na plastikowych jednoraazowych zaczepach (te na rynienkach na dachu) zaczepy takie kosztuja grosze w ASO i najlatwiej sie zdejmuje listewke po prostu poprzez ich ulamanie.

 

Listwy na drzwiach wyjmuje dasz rade wyjac po opuszczeniu szyby na sam dol a jak nie to musisz wyjac szybe i podwazyc listwe od strony dziury po niej :) wiec musisz rozbierac cala tapicerke itp.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Mnie sie z kolei wydaje, ale ręki nie dam sobie uciąć ze takie chormy na szybach i na zderzakach byly tylko do 1990 pozniej do 1993 tylko mozna bylo na całej dolnej linii bocznych szyb, mowie tu o cabrio bo jak narazie tego szukalem i sie tych aut naoglądałem :) z tego co wiem cabrio ciosali najdluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu pakiet Shadow-Line.

339 SATIN CHROME

- shadow-line n/a black trim strips on all window frames (both interior & exterior)

black side-protection mouldings

body-coloured bumper-top trims

body-coloured headlight washer jet nozzle (if applicable)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.