w twoim silniku wymienia sie olej co 7500KM POLECAM 10 W/40 STATOIL KAZDY MA PLABE WIEC JEST WIEKSZA SZANSA ZE NIE JEST CHSZCZONY SAM NA NIM JEZDZE OD WYMIANY DO WUMIANY JEST PRZEZROCZYSTY
moja poprzednia beemka wymagala podobnego nakladu pracy lecz gdy wszystko ukonczulem zabilo ja PGK uderzylo w bok mojej pieknej i na dodatek zepchneli mnie na drzewo i tak UMARLA :cry: :cry: :cry: POLECAM NA RDZE srodek nazywa sie BRONOX jest naprawde dobry wiec napewno sie przyda przy remoncie
Ja naprzyklad mam m10 98tys. orginalnego przebiegu silnik chodzi pieknie i to nie bajka stan blacharki takze jest super zadnych dziur i to jest wlasnie kupic auto serwisowane :lol:
SPRUBUJ PODKRECIC TROCHE LINKE GAZU TAK ZEBY OBROTY BYLY OKOLO 900 OBR ZOBACZ PANCERZ LINKI
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.