Skocz do zawartości

BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że coś się dzieje. Myślałem, że umarłeś. Nie odzywasz się ani nic. Nie ładnie :nienie: A tyle butelek magicznej przezroczystej u mnie stoi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krys a co u Ciebie? ? Jak progress z M5? Podobno toczysz sie jakimś vagiem i limuzyna studentów. Z wypiekami na twarzy czekam na m5. Widzę ze Cichy zmieniles miniature ;-) a ta e36 cały czas mi siedzi w glowie ;-)

lepiej żeby pchało niż ciągnęło.


http://www.motostat.pl/user_images/63351/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Myślałem, że umarłeś. Nie odzywasz się ani nic.

Ja też tak myślałem. Nie wiem jak to się dzieje,ale brakuje mi czasu na wszystko nawet żeby się wyspać :( Teraz wróciłem dopiero z roboty. Znów mnie przez 3 dni serducho szarpało, ale przeszło.

PS.Widziałem, że jakieś Scanie miejskie macie,ale to też jakieś stare chyba?Na co wam niskacze?

Widzę ze Cichy zmieniles miniature

No :mrgreen: Taka kibicowska.Wierzyłem w naszych i się nie pomyliłem :cool2:

a ta e36 cały czas mi siedzi w glowie

Która E36? Moja? Fajna jest :D

Jeszcze poczyniłem pewne kroki, ale materiał wrzucę później(jak znajdę trochę czasu).

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak z ciekawości chciałem poznać przeszłość BADa (przez znajomego co by nie gnać tyle km do ASO bo przez telefon nie chcą nic podać).

W ASO powiedziano tylko, że BAD miał w 2008 roku 160tk.To by się zgadzało bo mam TUV i pokrywa się z tym. I to cała historia :(

Spotkaliście się z tym żeby auto nie miało ŻADNEJ historii nawet kiedy było nowe i na gwarancji???

Wg tego co powiedziano w ASO to tak z tego wynika. Bardzo to dziwne jest.

Czyżby taki niechciany samochód? Najpierw czekał 8 miesięcy żeby ktoś go kupił, a potem nawet razu do ASO nie pojechało :cry2: (no w sumie raz był w 2008)

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W związku, że Bad będzie wiózł w sobotę na ślub i wesele(taka decyzja zapadła) to dziś odwiedził specjalistów którzy zajęli się lakierem. Lakier został profesjonalnie spolerowany i wypastowany sam nie wiem czym, ale różnym czymś i dużo tego było :mrgreen:

Efekt jest taki, że nie da się patrzeć na Bada bo blask oślepia :D .

DSC_1263.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DSC_1374.jpg

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy efekt bym bym zrobił w tej samej cenie. Szkoda, że zaniedbujesz znajmość :duh: Ale cóż. Niech auto służy. Pzdr.

 

P.S. Scanie przyszły ze Skandynawii z +- 140km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

A tam zaniedbuję znajomość. Po prostu nie mam czasu, do tego znowu zdrówko nie tak-właśnie kończy się kolejne L4.

To co akurat pojadę do kogoś to jest przeważnie na szybko kiedy jadę do lub wracam z...pracy lub wyższa konieczność czyli warunki.

Ogólnie to przeważnie wszystko robię sam-satysfakcja, że się coś zrobiło i jak zrobię sam to wiem, że tak jak chciałem no i kasa zostaje.

Wiem, że byś mi chętnie zrobił :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem ostatnio przez piękny i słoneczny Płock, jeszcze myślałem, że mi ta fioletowa strzała gdzieś śmignie boczkiem, ale się przeliczyłem :D

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:arrow: A to taki mały gadżecik :mrgreen:

DSC_1129.jpg

Podlapalem temat :D Muszę powiedzieć że jakościowo b.d. ile płaciłaś za swoje? Moje kosztowały 8€ z przesyłką z Portugali :shock:

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Black%20Speed/IMG_20141113_202018_zpsov3czbm_edit_1415906676008_zps9bpfr6jn.jpg

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Uff.Chwilka wolnego czasu :D

Postanowiłem więc usiąść i zakończyć rok 2014 w galerii "Złego" bo i tak już się nic nie zmieni.

Nie pisałem nic bo nie miałem zbytnio na to czasu, ale to nie oznacza...

że stałem w miejscu :wink:

Post będzie ciut przydługi :mrgreen:

Na początek trochę nie po kolei, ale na wstępie jedna z a j e b i s t a fotka :wink:

Bad%2520Boy%2520%252892%2529.JPG

No to jedziemy

:arrow: Przyszły nowe graty.

Odma%252Cplastiki.jpg

Tak żeby nie było tysiąca zdjęć to jest filmik :mrgreen:

Taki poradnik jakby ktoś nie wiedział jak można wymienić odmę :wink:

Dopiero wrzucam chociaż widzę, że obejrzało go już 700 osób :D

:arrow: Następnie może mała zmiana, ale powyrzucałem z zewnątrz ozdobniki typu podkładki pod tablice "Street racer" Ma być czysta forma.

Ramka..jpg

Jest czarna ramka i... :mrgreen:

Listwa%2520zderzaka..jpg

Wygląda to tak.

DSC_1480.jpg

Póki co tablica powędrowała...

DSC_1477.jpg

:arrow: Skoro auto jest szybkie to uznałem, że trzeba mieć je też czym zatrzymać bo to co było to... :8) Bez żadnych fajerwerków pseudo tuningowych nacinanych czy nawiercanych przez Chińczyków co to tylko wygląda. Auto ma po prostu hamować i...robi to.

No to...

Przód

Tarcze%2520i%2520klocki%2520hamulcowe%2520prz%25C3%25B3d.jpg

DSC_1428.jpg

DSC_1440.jpg

Był...syf.Strach było jeździć!!!

DSC_1437.jpg

Poza tym tarcze były...FABRYCZNE!!! I nadmiernie zużyte :mrgreen:

DSC_1439.jpg

Tył.

Klocki%2520hamulcowe.jpg

R%25C4%2599czny%2520ty%25C5%2582.jpg

DSC_1473.jpg

Tarcze z tyłu zostały te co były bo jeszcze mają "mięsa" jak na moje jeżdżenie to zużyją się za jakieś...10 lat :mrgreen: Zawiozłem je do gościa który mi je ładnie przeszlifował.Nie jestem zwolennikiem toczenia tarcz bo wystarczy odrobinka złego obsadzenia we wrzecionie i mamy BICIE!

Za zdobycie gratów do hamulca ręcznego dziękuję koledze elukaes, który już kolejny raz mi pomógł. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ :modlitwa:

I...jest ręczny na 2 koła.

Wszystkie 4 :wink:

DSC_1481.jpg

Wszystko zostało wyczyszczone i pomalowane bo...ruda była. Tam na dole też :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jakby kogoś interesowało i żeby nie zamieszczać mnóstwa zdjęć to poradnik z całej operacji

Przód.

Tył.

:arrow: Taka odskocznia od napraw. Błyszczy na parkingu :D .

DSC_1328.jpg

Hahaha.Zestawienie- różnica poziomów :wink:

Wymiana%2520p%25C5%2582ynu%2520%252811%2529.jpg

:arrow: Jeszcze bliżej oryginału :wink:

Przyszła nóweczka :D

Radio%2520BMW%2520%25281%2529.jpg

ALPINE by by i ...

Radio.jpg

Filmik.

Gra całkiem przyzwoicie.Myślałem, że będzie gorzej a tu miłe zaskoczenie- w E39 to była dopiero porażka. No i...Alpiny nima :P

:arrow: W końcu się doczekała :mrgreen:

Jest...i prawy

Wlot%2520powietrza..JPG

Wlot%2520powietrza.%2520%25282%2529.JPG

Wlot%2520powietrza.%2520%25283%2529.JPG

:arrow: A to taki detal.Żółte ze starości trochę mi się przestało podobać. Jest teraz tak.

Pokrywa.jpg

:arrow: Muszę przyznać i nie boje się tego powiedzieć iż jest to chyba jedno z niewielu oryginalnych i bez żadnych przeróbek BMW w zarąbistym stanie.

Wiem wiem robię się nieskromny :wink: :mrgreen: .

Nie chcę innego auta jeździ super, jest zgrabne, nie duże, szybkie i wyposażeniem przebija moją poprzednią. Nie wrócił bym chyba już do wielkiej ciężkiej i zarazem ciasnej "krowy" jakim jest E39. Gdybym sprzedał tak jak planowałem to...bym żałował, a teraz Ci co nie kupili bo za taką sumę woleli mieć przecież nowsze E46 to...niech się bujają :twisted: . Włożyłem w ten samochód mnóstwo pracy.

Nim się zorientowałem...

DSC_1327.jpg

I to naprawdę nieświadomie.W tym maleństwie nie czuć prędkości!!!Zorientowałem się dopiero jak wszyscy jechali tak jakoś...wolno :mrgreen:

Trochę fotek kiedy postanowiłem wyrwać Bada z czeluści garażu :D

Bad%2520Boy%2520%252891%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%252889%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%252890%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%252893%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%252894%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%252895%2529.JPG

Bad%2520Boy%2520%252897%2529.JPG

:arrow: W ten sposób zamykam rok 2014. Bad Boy trafia do garażu :wink:

Bad%2520Boy%2520%252898%2529.JPG

A na blacie jest teraz przebieg

Bad%2520Boy%2520%252899%2529.JPG

Co oznacza, że auto od chwili zakupu tj. 30.10.2013 przejechało równe 2008 km. :wink:

Dziękuję wszystkim za ten czas i ponad 7000 wejść w naszą (moją i Bad'a galerię) :cool2: .

 

PS.Kolega pytał się o nakrętki na wentyle na których jest logo BMW. Nie pamiętam ile dałem bo miałem je na poprzedniej beemce, ale nakrętki są do wyrzucenia bo poodpadały z nich znaczki :?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A już myślałem że nic nie robisz a tu proszę :)

 

PS.Kolega pytał się o nakrętki na wentyle na których jest logo BMW. Nie pamiętam ile dałem bo miałem je na poprzedniej beemce, ale nakrętki są do wyrzucenia bo poodpadały z nich znaczki :?

 

Znaczki z wentyli poodpadaly bo pewnie felgi za często czysciles :norty: :mrgreen: ale powiem Ci że się cieszylem jak przyszły, ładnie się prezentowały na stole ale jak je założyłem ani razu na nie nie spojrzałem :cry: trochę minęło się to z celem ale i tak jednej brakowało :)

 

Trzymaj tak dalej i wesołych świąt Tobie i wszystkim co tu zaglądają :!:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij no jeździć tym autem jak zrobiłeś 2tys ? tylko tyle czy co :D

 

ja właśnie czekam na komplet, jutro kurier przywozi, wszystko zimmermanna klocki też a na przód wieś tuningowe wiercone :D a co :D niech ma na starość :) do tego zaciski odnowiłem również w sobotę hehe.

Felga na lato jest mocno pusta więc będzie ładnie się prezentować hamulec ze srebrnym zaciskiem :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak się zrobi ciepło to pojeżdżę trochę, tak ze 2000 km :mrgreen:

Samochód był kupiony z pasji i zamiłowania do marki BMW, a nie po to żeby go tłuc po dziurach.Przez tyle lat już się wyjeździł,wystarczy mu :wink:

Hamulce są założone bez udziwnień- w fabryce nie montowali ani nawiercanych ani nacinanych. Zaciski zostały wyczyszczone i są odświeżone po to żeby nie straszyły. Krzykliwe kolory nie wchodziły w grę ponieważ mocy to nie doda i hamulce też lepsze nie będą. Jeszcze zastanawiałem się nad czarnymi, ale ostatecznie uznałem że srebrne będą dobre.

Jutro zaczyna się nowy rok, nowe wyzwania i plany. Co życie nam podaruje w tym nowym roku? Czas pokaże, a auto....

będzie o rok starsze :wink: .

 

HAPPY NEW YEAR 2015 :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Tak jak w zeszłym roku :wink:

Jest jeden dzień który warto poświęcić innym ludziom- w potrzebie.

To już jutro!!! Ojj się będzie działo :wink:

Dziękuję wszystkim za wsparcie i otwarte, wielkie serca.Chwała wam za to!!! :modlitwa:

DSCN0170.JPG

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tutaj pisać nie trzeba, piękna becia, piękny kolor połączone z własnie takim podejściem do samochodu muszą dać taki wynik.

Sprawa ta nie jest jednak tak oczywista - spotkać e36 w takim stanie, w takim stopniu oryginalności dziś to naprawdę rzadkość, ja na pewno bym się obejrzał :oops:

Oby tak dalej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziękuję za tak pozytywne opinie. Cieszy mnie to bardzo i bardzo mi miło, że doceniacie moją pracę.

Niedawno wróciłem z WOŚPu i jestem baaardzo zmęczony i jednocześnie zachwycony. Zebrałem naprawdę baaardzo dużą sumę pieniążków. Razem z kolegą zebraliśmy prawie 2 tysiące złotych. W tym roku troszkę okrojony skład bo tylko nas dwóch.

Dziękuję wszystkim ludziom o dobrym serduszku :D

To takie malutkie zdjątka pamiątkowe.

IMG_0079.JPG

IMG_0082.JPG

IMG_0087.JPG

IMG_0091.JPG

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wracamy do Bada :wink:

Zapomniałem o...

:arrow: Zastanawiałem się dlaczego zderzak pod spodem ma dużo dziurek na rogach i wystające nadkola. Teraz już wiem :wink: .

Pod zderzakiem zagościły oryginalne "bumerangi" z BMW M3 :D Jakby nie patrzeć taki mały rarytasik bo zazwyczaj miały to tylko M3 i to też nie wszystkie :P

Bumerangi%2520%25281%2529.JPG

Było tak

Bumerangi%2520%25282%2529.JPG

Jest tak

Bumerangi%2520%25284%2529.JPG

Bumerangi%2520%25283%2529.JPG

Zderzak się bardzo usztywnił, ale jest i mały minus. Jeszcze bliżej gleby :mrgreen:

Bumerangi%2520%25285%2529.JPG

A to taki smaczek :wink:

Latarka..JPG

Latarka.JPG

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.