Skocz do zawartości

BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO


CICHY525

Rekomendowane odpowiedzi

nie narzekaj bo 15l/100km po miescie to nie jest duzo... bynajmniej jest tak u mnie a ze moj m50 jest troche bardziej paliwo pijący od Twojego m52 to u Ciebie pewnie jeszcze mniej wychodzi

a na trasie smialo 8l i ponizej zejdziesz.

Przy tej pojemnosci i tych osiągach to jest nic.

Kolega teraz kupil mlodsza koleżankę e46 318 w turasie i zdziwiony ze jego pali wiecej od mojej...

W BMW nie oszczedza sie na pojemnosci bo czy kupisz 318is czy 328 i tak bedzie palic tyle samo.

jednak róznica jest w dźwieku no i oczywiscie jak chcesz wyprzedzic to redukować tez nie trzeba;)

Pucuj pucuj BADA :)

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Wiem, wiem :wink:

Nie dziwię się, ale mogła by jednak mniej żreć :mrgreen:

Aaaa. Dodam jeszcze, że te nowe wycieraczki szyby które założyłem niedawno poszły na śmietnik. Są z powrotem te co były, bo są o niebo lepsze, więc nie kupujcie takich bo to badziew jest.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pewnie, że się przyzwyczaiłem do spalania w tej też.Źle,nie przyzwyczaiłem się.Kupując byłem świadomy spalania obu aut, a tak w ogóle marzy mi się RAM 5,7 Hemi(Double Cab) :wink: .

Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby paliła z 5 litrów(tak jak gdzieś przeczytałem na forum :mrgreen: )

Co do frajdy to 50 na 50 i to niezależnie od pory roku.Auta są tak zupełnie różne i nie da się w żaden sposób porównać. Jeep wbrew pozorom jest bardzo fajnym autem do miasta i wolnej jazdy, duży, szybki i patrzy się wyżej niż reszta :mrgreen: Zaś BMW to raczej auto do prezentacji i pomimo mocnego silnika nie jeżdżę nim szybko.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moja też mało jeździ, trochę nieekonomiczne są te silniki BMW, muszę się ratować drugim samochodem z LPG :P

 

trzeba by skoczyć na myjkę, bo nie wiem czy konserwacja kurzem jest dobra dla lakieru :P

Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Na wstępie chcę podziękować za pomoc i to bezinteresowną forumowemu koledze elukaes.

Mało jest ludzi takich jak kolega :cool2:

Wielkie dzięki!!!

Cieszy mnie to bardzo, że to forum również żyje nie tylko zza klawiatury komputera ale także w realu.

Dzięki koledze "Bad" został pozbawiony usterki.

 

A teraz do sedna sprawy.

Brak tej rzeczy może nie przeszkadzał w jeździe, ale bardzo irytował oko żółtą kontrolką.

Przypominam, że podczas diagnozy komputerowej przez kolegę Krystiana również znanego na forum pod nickiem krys32 i byłego posiadacza 540 stki- za co również bardzo dziękuję i w miarę wolnego czasu jego i mojego(bo też chłopak gania autobusem po Polsce) odwdzięczę się dobrą flachą :cool2: wyszedł błąd 177.Power supply ABS aggregate, czyli coś z zasilaniem modułu ABS.

Skoro bezpieczniki były dobre kolejną rzeczą podejrzaną stały się przekaźniki.

I to był strzał w 10!

U mnie do ABSu były 2 przekaźniki w skrzynce bezpieczników, nie wiem który był uszkodzony bo wymieniłem obydwa na drugie. Po przekręceniu kluczyka zaświeca się kontrolka i po ok 4 sekundach następuje "tyk" i kontrolka gaśnie :D

Teraz licznik wygląda tak... :D

Abs..jpg

Sorry za jakość foty, ale zdjęcie jest jak zwykle garażowe :mrgreen: .

A to przez nie tyle zamieszania :evil:

Abs%2520przeka%25C5%25BAniki.jpg

ABS jest sprawny!!! :D

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie pomagać.

No i jeździ się inaczej bez irytującej kontrolki.Śledząc Twój temat widać że dbasz o szczegóły i o To chodzi wszystko musi być sprawne i ze smakiem.

Ps. Pod koniec tygodnia prawdopodobnie coś będę dla Ciebie miał.Pozdrawiam.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałeś drugie oryginalne przekaźniki ABSu czy wsadziłeś jakieś inne ?bo z zamiennika raczej chyba nie występują.

Moje Coupe------------------> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=160279


Potrzebujesz nowych części ? Dobrych znanych marek ?lub tańszych zamienników? pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszki się doczekam jak i pewnie tego grilla :twisted: Jutro Łeba :duh: I tak masz u mnie 5 punktów mniej że auto stało w innym garażu niż w moim :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Ostatnio coś mamy zastój ogólnie we wszystkich galeriach :(

To troszkę chociaż odświeżę swoją.

:arrow: Wypad zrobiła ramka gałki. Uznałem że jednak nie podoba mi się to.

DSC_1322.jpg

:arrow: jest też nowa lampeczka schowka bo stara miała złamane mocowanie i siedziała na wkręcie.

Lampka%2520schowka.jpg

Lampka%2520schowka%2520%25281%2529.jpg

Na razie tyle.

CDN :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucenie ramki na plus też takową posiadałem jednak też wyleciała bez ramki jest lepiej tak na marginesie zastanawiałam się czy nie wyrzucić ramek zegarów

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Z początku wydawało mi się fajne, ale z czasem ramka zaczęła mnie drażnić tym nienaturalnym podwyższeniem dookoła mieszka. Musiałem skórę odkleić i opuścić ciut mieszek dookoła tego mocowania z plastiku bo dziurki po wkrętach były i wyglądało niefajnie :? Ponadto u mnie jest gałka podświetlana M3, gdzie gałka i mieszek to jedna całość.

Akurat ramki do zegarów są takie dyskretne i nadają uroku licznikom. Podobają mi się :wink: .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.