Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014


Miatamad

Rekomendowane odpowiedzi

Też koledzy macie problemy z tą nawigacją 2014? Zawiechy systemu, oraz problemy z wymawianiem wyrazów typu skręt ... itp. Np. "za 300 metrów pro.... skrec w l...... skrec teraz w lewo" przerywa przy komendach.

 

Mam to samo już wcześniej pisałem bo ja miałem tak też na 2013 tylko że dojeżdżam do konkretnego punktu i zwiecha i restart. Zauważyłem że zawsze w tych samych miejscach. SOft mam spolszczony lektor i menu.

Raz pamiętam po zawieszce i restarcie nagle miałem cały system po niemiecku i ustawienia i książka telefoniczna poprzedniego właściciela, po wyłączeniu zapłonu i włączeniu ponownie wszystko było po polsku i moje ustawienia książka itd.

Może warto zaktualizować soft i spolszczyć go jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja testowałem 2 jedna z niemieckiego forum druga z chomika. Dodam że sytuacja się powtarza na płycie DVD2 i na DVD3 Zazwyczaj na autostradach.

Podaj linka do dvd3 twoim zdaniem nie przerobionych a ja ją przetestuje w miejscu gdzie ZAWSZE mam zwiechę i restart i nagram to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpali ta mapka z torrentow na dużej navi w e60 2004?

 

zassałem, wypaliłem i pojawia sie komunikat ze nie ma plyty w napędzie

pyta tdk 4,7 DVD-R

 

edit:

zmieniłem płytę na Sony i wypaliłem programem ImgBurn zamiast CD Burner XP

działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem mapy ze strony http://bmwnavigation.co.uk/. Wgraly sie ale mam tylko miasta wojewudzkie (dlaczego) angielskich polowe tez nie mam. Cos nie tak zapinstalowalem? Podal by moze ktos czeguly jak zainstalowac krok po kroku.bo ponoc cos z idrive trzeba przekrecac w prawo i w lewo ja nic takiego nie robilem.dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Mam takie nietypowe pytanko - czy jeśli jakiś kraj (np. Belgia albo Chorwacja) znajduje się na dwóch płytkach to czy oznacza to, że na jednej i drugiej płycie są te same drogi czy np. kraj jest podzielony na dwie części, z których jedna znajduje się na jednej płycie DVD a druga część na drugiej? Czy jest jakaś mapa, która pokazuje jakie regiony znajdują się na jakiej płytce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie,

 

Czy jest szansa aby ktoś nagrał mi te 3 CD ? Oczywiście koszt robocizny i CD zwrócę.

 

Dla mnie to czarna magia nagrywanie CD i ściaganie Torentów etc.

 

Gorąca prośba o pomoc.

Podlacze się do pytania? Może by ktoś mi to ogarnął? Nie posiadam nagrywarki niestety, a potrzebne mi nowe mapy... Mogę liczyć na jakąś pomoc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem , hula i testuję. Na razie śląskie zmiany uwzględnia choć pliki są z X.2013 roku.Parę uwag.Pliki wypkować do iso i wypalić w " WRITE IMAGE FILE TO DISC" w imgburn płyta po płycie.Później używanie faktycznie jest upierdliwie gdy trzeba te płyty wymieniać.Mam jeszcze na takie okazje płytę POJEDYNCZĄ na całą Europę 5,7 GB ale z 2008 roku czyli mocno nieaktualną.Czy jest możliwość wypalenia na jednej płycie 8,5 GB np DISC II i III razem czyli np.Niemcy i Polskę ? Edytowane przez roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze mam pytanie, jesli jade np z Polski do Hiszpanii to ktora DVD musze najpierw wlozyc?

Czy da sie wyznaczyc cala trase i tylko przelozyc DVD?

Jesli wloze DVD z Hiszpania to wyznacza ok i pokazuje prawidlowa ilosc km ale nie ma np drog polskich...

Jesli wloze DVD1 z Polska to Polska jest ok ale nie ma miejscowosci w Hiszpanii... jak to ma dzialac bo nie kumam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zrobic tak:

 

Wlozyc DVD1 z Hiszpania i ustawic trase na Barcelone 2150km pokaze, dodac do address book... wlozyc DVD3 z Polaska zrobic reset navi (zmiana tracku w LEWO, EJECT i wylaczenie radia przytrzymac) i wybrac z address book Barcelone i wtedy pojechac kawalek tak?

Mi sie wydaje, ze on pokazuje 2850km poniewaz nie ma wczytanych drog dla innych panstw i po glownych liczy tych ktore sa wczytane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.