Skocz do zawartości

dziwne szumy w e34


krispo231

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wyglada tak ze po odpaleniu auta slychac szum (taki jakby stacji w radu szukac albo sniezacy tv) ciezko zlokalizowac gdzie! Wydaalo mi sie ze w glosnikach ale pewny nie jestem bo po wymontowaniu radia tez szumi. Dodam ze szum ustaje po dadaniu gazu lub przy przyspieszaniu i slychac tylko na postoju albo jak jade ze stala predkoscia. Nie jest glosny ale denerwuje mnie. Przeszukalem wszystkie caly internet :D i nic konkretnego nie znalazlem a nawet podobnego problemu. Co to moze byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo !!!!

Z lewej strony. Wg mnie to na pewno nie radio. U mnie często to przechodzi jak się autko rozgrzeje. Albo jak pojeżdżę trochę i zgaszę samochód.

Ponadto nie występuje codziennie.

Zastanawiałem się co to może być ale ponieważ ostatnio moja żona jeździ więcej ode mnie nie miałem okazji na dokładne diagnozy

pzdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a to nie przypadkiem łożysko oporowe sprzęgła ?

może tylko wydaje ci się że to z wnętrza auta ,sprawdź wciskając na biegu jałowym sprzęgło na postoju i wolnych obrotach czy coś się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy przykladam ucho do glosnika i slysze szum przy wypietym calkowicie radiu jest to samo

 

 

 

na 100% z glosnikow i tylko z przednich (w lewym slychac go glosniej) po wyciagnieciu radio jest to samo! Przy wylaczonym silniku jest git. Moim zdaniem gdzies na przewodach sa zaklucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze slyszysz cos w rodzaju syczacego szumu zapal auto i posluchaj w okolicy pedalow i z drugiej strony kolo nog pasarzera tam sa czujniki termotronika mi tez tak szumialo i nie wiedzialem co to jest az znalazlem po podpowiedzi kolegow z forum.Po dodaniu gazu cichnie jak zgasisz silnik tez cisza przy jezdzie ze stala predkoscia tez syczy tam sa takie dwa czyjniki zasysajace powietrz do regulowania temp.w kabinie auta.Sprzwdz to. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest zaraz obok gongu ,,widać go normalnie od dołu bez rozkręcania, dostęp do niego jest jak odkręcisz dolną osłonę albo tą co jest wyżej po lewej od kierownicy przykręcana na 5 śrubek,do zaworka idzie wężyk podciśnienia i kostka z 2 kablami,

chyba że masz klimatronik to raczej tego zaworka nie będzie bo u mnie w drugim e34 z klimatrotikiem też tego niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.