Skocz do zawartości

zmiana wyświetlacza 7">10"


Raddexx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

Panowie mam pytanie odnośnie zmiany wyświetlacza z małego na duży. Ale dodam że mam tylko radio i cd. F10 2013 grudzień. To numer czesci mojego wyświetlacza

65 50 9 284 973. A chciał bym założyć taki o tym numerze BM 9284969 04 4. Jedni mówią że się da drudzy mówią że nie . Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie mam pytanie odnośnie zmiany wyświetlacza z małego na duży. Ale dodam że mam tylko radio i cd. F10 2013 grudzień. To numer czesci mojego wyświetlacza

65 50 9 284 973. A chciał bym założyć taki o tym numerze BM 9284969 04 4. Jedni mówią że się da drudzy mówią że nie . Dziękuję

Jesli auto po 08.2012 szukaj nawigacji nbt nie cic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jako ze jestem jeszcze przed wymiana navi a na etapie zbierania informacji, mam pytanie czy wychodziły jakieś rożne modele CIC, w zaleznosci choćby od rocznika, wiem, ze od któregoś roku można w CIC aktywować na ekranie wyświetlanie mocy i momentu obrotowego, to zależy samej navi czy może od czegoś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
W dniu 2.02.2020 o 17:46, Kubaa95 napisał(a):

Panowie mam pytanie posiadam f10 z 2012 roku, mam 7 cali a chciałbym założyć 10 zależy mi tylko na wyglądzie wizualnym, czy po prostu podepnę i będzie śmigać ? Czy trzeba cos programować ?

Kup sobie chiński z androidem plug&play zyskasz dużo fajnych funkcji można podpiąć kamerę z cofania i nie trzeba wymieniać nic poza wyświetlaczem 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nic nie zrobisz. Nie da sie zmienic parametrow w Twojej jednostce glownej, aby obslugiwala duzy ekran. Pozostaje Ci albo wymiana jednostki na Professional, albo sprzedanie tego ekranu i zakup takiego z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest amerykanska jednostka, ale w sumie powinna smigac. Nie bedzie na pewno miala DABa, ale reszte mozna przekodowac na Polske i wgrac normalnie mape Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.