Skocz do zawartości

330d lekko dymi, wykresy inpa


wazkamax

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dymi kiedy ? Na wolnych, na zimnym, pod obciążeniem ??

Masz spalone świece żarowe, ale to nie ma wpływu na dymienie (chyba, że przy odpalaniu i w niskich temperaturach, jednak tylko na zimnym silniku) i elektryczny podgrzewacz wody.

Jeżeli dymi pod obciążeniem, to sprawdź odczyty pod obciążeniem, bo na wolnych są ok, po za trochę już dużymi korekcjami.

Zrób też test przelewowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie bo nic nie piszesz - jak separator odmy?

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
jest opcja ze to przez pompe podprogowa tak dymi teraz? bo cos mi sie wydaje ze slychac ja teraz bardziej niz te 10 tys km temu. Moze to byc przyczyna ze auto dymi bo sie pompa progowa konczy?

To dymienie to na pewno nie przez kończącą się pompę podprogową w mojej byłej e46 też pompa czasami głośniej pracowała, auto sprzedałem koledze i pompa dalej pracuje i się nie skończyła, ten dym u ciebie to normalna rzecz że puści bąka bo nie ma DPF-u, wcześniej tego nie zauważyłeś bo pewnie nie zwracałeś na to uwagi, zresztą taki dymek to to pikuś w mojej byłej e46 po ostrych modach dymek jest większy :D Coś na wyrost się przejmujesz, faktycznie na jednym cylindrze masz korekcję dość sporą ale jeszcze tragedii nie ma. Nie przejmuj się tym tylko śmigaj dalej :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.