Skocz do zawartości

BMW 330 E91 WBAVS31090AH33092 Tarnów UWAGA


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam panie kosmetycznie miała uszkodzony przedni lewy błotnik, szkoda parkingowa. Babka wyjeżdżała z parkingu i zarysowała :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cudów, jaka przeszłość taka cena. Aż dziw bierze, że dla 90% populacji takie proste zdanie jest niezrozumiałe.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wspawane to miernik lakieru może pokazać że bezwypadkowe. Pas przedni i podłużnice na swoim miejscu,dach nie ruszany, a zgrzewy zrobione w zapewne w oryginalnych miejscach. Myślę, że wielu polegloby z miernikami w ręku.....Kto wie może obecny właściciel też uważa się za posiadacza bezwypadkowej sztuki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to interesowało i imponowało jednocześnie jak oni to są w stanie dociąć, przyciąć dopasować że to poźniej ładnie wygląda.

 

W fabryce to każdy glupi potrafi z nowych części to poskładać ...ale w warsztacie z używek....to tylko magik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie magik tylko dobry fachura z wiedzą i sprzętem, wstawi na płytę tu odetnie wstawi nowe zgrzeje i możesz sobie jeździć miernikiem cały dzień.

Kumpel robi większe dzwony dla handlarzy, tylko robi to dobrze a niestety większość polepi i już do żyda.

Auto kojarzę ciekawe czy robił u gniota czy u kogoś z głową na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak element malowany to kazdy kumaty bedzie wiedzial, ale jak tu na forum pisza ze 180-200um jest w normie to rzeczywiscie ciezko dojsc co malowane a co nie

 

Pzdr

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci co pisza ze 180-200um jest w normie, to sie tak pocieszają, ze maja niemalowane auto :mrgreen:

norma zawsze byla i bedzie 70-120um, kazdy kto pisze ze jest inaczej po prostu sie nie zna

 

A jak na całym aucie (czytaj BMW) jest lakier pomiędzy 130 - 160 to co?? Bo tak np lakierowane jest e87 czy e90

 

Sorry ale to Ty się nie znasz pisząc takie rzeczy - ok 200 oczywiście druga cienka warstwa lakieru ale jak piszesz, ze od 70 - 120 to wybacz ale nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie kolego kup porządny czujnik, polecam taki w pistolecie, druga sprawa to czy umiesz dokonać pomiaru, bo jak ostatnio dałem zainteresowanemu moim samochodem czujnik do ręki to mu wychodziło, że był cały malowany.

 

Ja na E90 miałem do 110um max, a na słupkach ok 70 - 80um

 

 

Wiadomo, że jak na aucie będziesz miał równą powłokę lakierniczą np 150 - 170 to może być to wina czujnika, wtedy zabrał bym się za szukanie szpachli i zdał bym się na oko, bo nie ma idealnych lakierników.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Bronx_I to Ty nie masz racji i kup sobie dobry czujnik,albo faktycznie masz auto przemalowane :nienie:

powyzej kolega napisal ile ma niemalowane E90 i tego sie trzymajmy

 

To się tego trzymaj :cool2:

Ja akurat, żeby sprawdzić czy auto było lakierowane powtórnie nie potrzebuje miernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mnie ta fura interesowała, ciekawiła ale mówie nie! Nie bede nawet dzownił bo to na bank przekręt!!!!! I cooo? Jak widać ładna sztuka:) heheheh moje pragnienie na ciekawośc o tym aucie jest zaspokojona;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.