Skocz do zawartości

BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Należy z szacunkiem przywitać kolejnego posiadacza M3 już w nie tak pospolitej budzie na moja, michała czy Waldka.

 

Przesiadka z F10 dla żony musi być zmianą niekoniecznie na lepsze, ale przysięgam że nie jeździłem do tej pory autem które dawało mi tyle frajdy.

 

Ja po roku nadal mam uczucie jakbym ją wczoraj kupił. ;-)

 

 

Przesiadka była z e60 a F10 miałem kupić... ale mam co mam... :0 i generalnie jestem zadowolony, auto prowadzi się jak po szynach zresztą... "you know" ;) to fantastyczny frajdowóz tylko ta żądza pieniądza ;) cały czas myślę bo mam już na nią 2 chętnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold,

 

Ostatnio taką widziałem na aukcjach EFL, czy przypadkiem tam jej nie kupiłeś? :)

 

AAAAA NIE POWIEM CI JAK I GDZIE :norty:

 

Stary takie pytania zadaje się na priv... :duh: :nienie: :mrgreen:

 

Zawsze zastanawiałem się co osoba pisząca "czy przypadkiem tam jej nie kupiłeś" chce pokazać że widziała, wie, ogląda ogłoszenia ?

 

Sorry nie chciałem być niemiły ale cholernie tego nie lubię... buziaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ladna M3, gratulacje.

Chociaz po postach czuje ze dlugo sie nia nie pocieszysz i za chwile sprzedasz.

Co by nie mowic M3 to nie daily driver (tym bardziej w Warszawie :duh: ), to auto nadaje sie na 3-4 w garazu a nie zamiast F10 jak piszesz.

Szczerze mowiac jestem odrobine zaskoczony cala sytuacja - wybrales auto starsze 1 generacje, o klase nizsze i jeszcze gorzej wyposazone. Co innego gdybys mial juz F10 a emke kupil do zabawy :)

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie mozna pisać ze M3 nie nadaje sie jako daily driver skoro do tego zostało stworzone.

 

Wszystko zależy kto i czego oczekuje. Ja auta sportowe uważam za genialne, i mimo swoich wad uwielbiam nimi jeździć na codzień. Limuzyny sa lepsze na codzień na początku, potem szybko przychodzi nuda. Jedynym ratunkiem od niej jest mega wypas, wtedy mozna sobie jakoś tłumaczyć brak "tego czegoś".

 

Arnold współczuje Ci z decyzja sprzedaży, z jednej szkoda bo pewnie jeszcze sie nie nacieszes a z drugiej jak dobrze płaca to cieżko odmówić bo na to auto musi być konkretny klient. Tymbardziej mając świadomość ze "lada dzień" bedzie nowe M3/M4 i wtedy M E9X siła rzeczy poleca.

 

Znajomy ma do sprzedania M550d może to byłoby wyjście :mrgreen: chociaż ja tego auta nie respektuje to dla Ciebie mógłby sie okazać złotym środkiem ;)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Arnold pamiętam jak z żona jechałem 911, a ona mówi jakie to głośne i niewygodne :mrgreen: gratulacje :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja nie zauważyłem :duh: a ty mi nie napisałeś że założyłeś galerię :P

 

Cóż tu napisać jak to M3 - :8) / :8) / :8) / M

 

Tak jak pisaliśmy i tak jak tu napisałeś M3 w wersji e90 jest dużo rzadsze i moim zdaniem na swój sposób ciekawsze i mniej pospolite od e92.

Samo to że twój egzemplarz jest chyba juz z nielicznych w tak ladnym stanie nieruszanym z małym przebiegiem i jeszcze na pakiecie serwisowym :)

 

Porównywanie takiego samochodu i pisanie o nim że słabo wyposażone że generacja stara itp. to dla mnie jakieś nie mające podstaw "wypociny"

No i to że M3 e9x nie jest autem na co dzień - no proszę was...

 

PS1: Rafał naciesz się choć trochę tym autem i nie sprzedawaj tak szybko :!:

PS2: wklej własne zdjęcia - ciekawsze i ze środkiem bo jest co pokazać :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem widzialem, macalem ;)

Jest cudo, DKG polift... mniam, smaczek. Dla mnie szkoda ze sedan, ale z drugiej strony fajnie bo cos innego niz coupe...

 

Jedyne przed czym ostrzegalismy to spalanie... NIESTETY... Pali duzo :(

 

http://s11.postimg.org/450y2sioz/20131003_204713.jpg

http://s11.postimg.org/jcgxn5ajn/20131003_204733.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo, ile po mieście przy normalnej jeździe bierze ? Okolice 14l ?

walic po miescie, wkurza spalanie w trasie.

jak jedziesz 140 km/h to pali 12-13 litrow. jak 180km/h pali 16-17 litrow. w 335i jak jechales 180km/h palil 10.5 litra... tu jest roznica...

w miescie pali okolice 14-16... luzno... ale te 6 litrow na kazde 100km... sie czuje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol masz rację ale przy moim stylu jazdy i dieslowych przyzwyczajeniach ciężko mi się przestawić do jeżdżenia w trasie 120 -130

Dużo jeżdżę od poniedziałku tankowałem już 4 razy pozatym samochód jest fenomenalny... banan na twarzy od ucha do ucha

KoKoS nie wiem ile jeździsz, czy masz dzieci, czy musisz coś przewozić... Sam uważam że samochody sportowe są fajne ale mocno ograniczone... a w zasadzie mocno ograniczają użytkownika i zmuszają do myślenia o rzeczach o których jeżdżąc np. 530xd nigdy nie pomyśli, krawężniki, zaspy, koleiny, bagażnik, koszty serwisu, paliwa

 

Osobiście dla mnie najbardziej uniwersalnym autem które miałem było 530xd. Sprawne latem i zimą, wygodne, podwyższone, dobrze wyposażone, ekonomiczne.

 

 

Tylko... nie daje nawet 30% "fanu" jaki zapewnia mi M3... po wczorajszym wieczorze zacząłem się poważnie zastanawiać czy jechać na dzisiejsze spotkanie z kupującym... W sumie to M.. dorośli ludzie zaglądają do niej przez szybę na parkingu jak małe dzieci... To mój samochód marzeń który chciałem mieć...

 

F.CK! ;) ...zajmę się pracą żeby o tym nie myśleć

Edytowane przez arnold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo, ile po mieście przy normalnej jeździe bierze ? Okolice 14l ?

walic po miescie, wkurza spalanie w trasie.

jak jedziesz 140 km/h to pali 12-13 litrow. jak 180km/h pali 16-17 litrow. w 335i jak jechales 180km/h palil 10.5 litra... tu jest roznica...

w miescie pali okolice 14-16... luzno... ale te 6 litrow na kazde 100km... sie czuje... :(

 

 

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie idelane auto ale troche za wysoko stoi :D

E90 LCI M3 :cool2: nie wiem czy nie jest ladniejsze od coupe :)

Po cichu powiem ze moje marzenie ale spalanie troch przeraza :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój samochód marzeń który chciałem mieć...

 

arnold -jakby nie patrzeć masz M-ke. marzenie spełnione. czas na nowe marzenia.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Porównywanie takiego samochodu i pisanie o nim że słabo wyposażone że generacja stara itp. to dla mnie jakieś nie mające podstaw "wypociny"

No i to że M3 e9x nie jest autem na co dzień - no proszę was...

 

Akurat te ''wypociny'' rozpoczal autor watku mowiac ze gorzej wyposazone i ze byl nastawiony na F10 w sumie i teraz auto nadal jest na allegro..

 

A co do koncepcji daily car'a - inaczej mysli chlopiec ktory jezdzi M3 sam a mieszka z rodzicami ktorzy maja kilka samochodow jeszcze w domu a inaczej ojciec ktory ma zone/dzieci i uzywa tego auta na codzien - palace 15l i wyjace przy 7-8 tys obrotow V8. Wsadz w to M3 fotelik dla dziecka, przewiez je kilka razy po miescie i wtedy wrocimy do rozmowy.

 

Imho to M3 E90 DKG to auto bajka ale tak jak powiedzialem - wtedy gdy masz w garazu F10 na trasy i jakiegos kompakta badz zwykle E90 na bujanie sie w korkach po miescie.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Według mnie nie mozna pisać ze M3 nie nadaje sie jako daily driver skoro do tego zostało stworzone.

 

Wszystko zależy kto i czego oczekuje. Ja auta sportowe uważam za genialne, i mimo swoich wad uwielbiam nimi jeździć na codzień. Limuzyny sa lepsze na codzień na początku, potem szybko przychodzi nuda. Jedynym ratunkiem od niej jest mega wypas, wtedy mozna sobie jakoś tłumaczyć brak "tego czegoś".

 

Masz racje kolego oczywiscie, wszystko zalezy od tego kto auto kupuje. Pisalem z mojego punktu widzenia.

Jezeli ktos wozi sie autem najczesciej sam, ewentualnie z dziewczyna i nie robi dluzszych tras i nie przeszkadzaja mu zbytnio rzeczy jak spore spalanie na codzien, czeste tankowanie i ciagle wysokie obroty czy "rzucanie sie w oczy" (to tez czasami przeszkadza) to wtedy jak najbardziej mozna nazwac M3 samochodem do jazdy na codzien.

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.