Skocz do zawartości

F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!


demon528

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 479
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś pierwszy raz działa mi normalnie pogoda i widget także! Natomiast dalej przez Android nie mogę żadnych aplikacji dodać a szczególnie zależy mi na radio internetowym :-(

 

Mi akurat od dawna radio internetowe przez iOS dziala perfekcyjnie zawsze i wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bez zarzutu działa z Note4

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zakładając zgłoszenie rejestracji auta w systemie powinien przyjść kod na podane dane identyfikacyjne auta. Karta SIM w aucie jest identyfikowana po prowadzonym na stronie VIN'ie więc wiadomość do auta powinna wpaść. Wpisujesz otrzymany kod na stronie i już. Robiłem to dość dawno, w październiku 2013 w F10 i w marcu 2014 w F30. Podobno coś się zmieniło, uprościło. Ale poszło bez zarzutu :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając zgłoszenie rejestracji auta w systemie powinien przyjść kod na podane dane identyfikacyjne auta. Karta SIM w aucie jest identyfikowana po prowadzonym na stronie VIN'ie więc wiadomość do auta powinna wpaść. Wpisujesz otrzymany kod na stronie i już. Robiłem to dość dawno, w październiku 2013 w F10 i w marcu 2014 w F30. Podobno coś się zmieniło, uprościło. Ale poszło bez zarzutu :cool2:

 

Dziękuję za odpowiedź ale ja nie mam menu gdzie to sprawdzić. Kod przychodzi w menu messages a ja nie mam tego menu. Mam SIM wbudowaną ale tego menu nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzieś menu z wiadomościami musisz mieć. Nawet jak podłączysz komórkę to powinny wpadać do menu Messages sms'y i email'e które wpadają na telefon.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czujnika connectedDrive znajdującym się na szybie. Poniżej napisu jest jakiś sensor a powyżej (w trójkącie) tak jakby kamera. Czy wie ktoś co to jest dokładnie? Zrobiłem zdjęcie ale niestety nie umiem je tu umieścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.bmw.com/_common/shared/newvehicles/4series/coupe/2013/showroom/driving_assistance_systems/06_speed_limit_info/speed_limit_info_slide_2.jpg

 

Górne okienko to kamera, obsługująca funkcje Connected Drive (m.in. inteligentnego asystenta świateł, rozpoznawania znaków drogowych, ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu, itd.).

Dolne okienko to czujnik deszczu/światła.

 

Rodzaj zastosowanej kamery (m.in. to jaką ma rozdzielczość) zależy od wyposażenia danego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie od wczoraj działa sklep internetowy bmw online! Jedyne co mogę dokupić to internet bo resztę mam.

Pytanie do posiadających takowy - warto? 769zł na rok lub 116zł/miesiąc. Czy internet działa również za granica?

 

Pozdrawiam

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stówka, bo 64zł, i nie stron, tylko u mnie to raczej wygląda jak WAP w komórkach 20 lat temu. Działa jak kupa, ale ja nie zakładałem zadnego konta w ConnectedDrive, tylko korzystam z tego co tam było. Można oglądać Google Street View z lokalizacji docelowej na nawigacji np.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

117PLN z VAT mi pokazuje w opcji miesięcznej, faktycznie w roczniej jest to troche taniej.

Mamiłem się, że te appki będą wbudowane w samochodzie i będzie można chociaż radyjek posłuchać. Wtedy taki interent by miał jeszcze sens.

Może w następnej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Radyjek możesz posłuchać bez posiadania opcji "Internet".

Ściągasz na smartfona "BMW Apps", podłączasz smartfona poprzez USB i na ekranie iDrive pojawiają Ci się aplikacje BMW - m.in. właśnie "Web radio", gdzie jest setki stacji radiowych, także z krajów, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś :wink:

 

Widok StreetView miejsca docelowego również jest dostępny bez posiadania opcji "Internet".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.